DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
vitamin hapı
9
Cevap
0
Favori
3.195
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      931 Mesaj
      24 Ocak 2011 22:37:27
      öğrencı oldugumuz ıcın vitamın felan alamıyorum meyve sebze felan yıyemıyorum paso hazır yemek felan vitaminsiz kaldım vitamin hapı alacagımda hangısını tavsıye edersınız

• Yarbay
      2325 Mesaj
      24 Ocak 2011 23:32:29
      multibionta....aylarca kullandım..son olarak 33,5 tl falandı...

solgar, natrol vitarol, gnc mega men gibi haplar yanında multibionta çok iyi kalıyor..

alternatif olarak illa istersen GNC derim..

bak kardeşim bir şirketi kötülemek haddime değil ama inan ben solgar'dan verim alamadım...natrol vitarol aşırı alerji yaptı bende...(elimde)

one 1 day gibi çok yaygın bir marka daha var ama o mideye dokunuyor diye söylüyorlarmış..

ben yurtta kalıyordum..ishal oldum 1 sene..multibionta ile bağışıklık sistemimi güçlendirdim..meyve sebze yiyemiyodum bunla takviye ettim...

her vitamin hapına güvenme...multibiontayı lütfen araştır, bana hak vereceksin..
      unutma, vitamin hapı enerji içeceği değildir..vücudun eksikliklerini tamamlar ama örneğin babam gibi kalp çarpıntısı yapabilir..ben aylarca kullandım çok iyiydi..babama 1 kere verdim çarpıntı oldu..bu yönünüde söylemezsem vebale girmiş olurum
      sağlıklı günler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 25 Ocak 2011; 1:17:08 >
    • Teğmen
      133 Mesaj
      25 Ocak 2011 03:28:09
      Supradyn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      3767 Mesaj
      25 Ocak 2011 09:25:18

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

multibionta....aylarca kullandım..son olarak 33,5 tl falandı...

solgar, natrol vitarol, gnc mega men gibi haplar yanında multibionta çok iyi kalıyor..

alternatif olarak illa istersen GNC derim..

bak kardeşim bir şirketi kötülemek haddime değil ama inan ben solgar'dan verim alamadım...natrol vitarol aşırı alerji yaptı bende...(elimde)

one 1 day gibi çok yaygın bir marka daha var ama o mideye dokunuyor diye söylüyorlarmış..

ben yurtta kalıyordum..ishal oldum 1 sene..multibionta ile bağışıklık sistemimi güçlendirdim..meyve sebze yiyemiyodum bunla takviye ettim...

her vitamin hapına güvenme...multibiontayı lütfen araştır, bana hak vereceksin..
      unutma, vitamin hapı enerji içeceği değildir..vücudun eksikliklerini tamamlar ama örneğin babam gibi kalp çarpıntısı yapabilir..ben aylarca kullandım çok iyiydi..babama 1 kere verdim çarpıntı oldu..bu yönünüde söylemezsem vebale girmiş olurum
      sağlıklı günler :)

Bende multibionta kullanıyorum, gayet memnunum. Yalnız bu vitamın hapları takviye amaçlıdır, ihtiyacın olduğu zaman 1 ay kadar kullanılır, demek istediğim hayat standartı haline getiripde, senelerce kullanmak pek akıl kari değildir.

• Yarbay
      3009 Mesaj
      25 Ocak 2011 12:43:16

quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

Alıntıları Göster

Bende multibionta kullanıyorum, gayet memnunum. Yalnız bu vitamın hapları takviye amaçlıdır, ihtiyacın olduğu zaman 1 ay kadar kullanılır, demek istediğim hayat standartı haline getiripde, senelerce kullanmak pek akıl kari değildir.

tam yeridir diye düşünüyorum .

bu vitamini bende araştırdım .

ama karar verememiştim .

diyetime destek için kullanabilirmiyim ???

gün içinde her ne kadar dengeli beslenmeye çalışsamda..

eksiklerim olur kanaatindeyim .

hem vitamin yönünden hemde prebiotik ( umarım doğru yazmışımdır ) yönünden kullanmak istiyorum .

diyete takviye olarak kullanılabilir mi .

Not : 2 ayda 15 kg verdim . ( 100 den 85 e düştüm - 4-5 ayda 10 kg daha vermeyi düşünüyorum ) Biraz vazla oldu ama.. elimde değil. bir rahatsızlıkda yaşamadım şimdiye kadar. Üstelik mide rahatsızlığım ( gastrik de ) olmadım hiç.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • Yarbay
      3767 Mesaj
      25 Ocak 2011 12:57:13
      Rahatlıkla kullanabilirsin, diyete takviye amaçla.

• Yarbay
      4912 Mesaj
      26 Ocak 2011 22:57:34

quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

Supradyn

Değerleri düşük olsada ben diyetin yanında alıyorum bir tane

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
    • Binbaşı
      1982 Mesaj
      27 Ocak 2011 21:34:42
      satışını yapmış olduğumuz
      http://www.orbido.com/d...lt.asp?git=10&urun=32477
      ürünü tavsiye ederim

Deniz Mert İÇÖZ
      Studyo Sony
      0850 333 82 82
      Sony Eurasia Türkiye Bayisi
    • Teğmen
      144 Mesaj
      27 Ocak 2011 21:51:08
      bana beslenme konusunda prof.:

solgar vm-75'i önerdi.

3 aydır kullanıyorum sabah, aksam.

dha önce kendi kendime almıstım, one a day kullandım, 1 yıl kullandığım süre boyunca mide felci gecirtti.

• iOS Beta Kullanıcısı
      2497 Mesaj
      24 Nisan 2012 17:32:52
      multibionta alıyorum bugün..

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.