Şimdi Ara

HOTMAIL AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
30.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün web tarayıcılarını denedim ama hotmail sayfasını açamıyorum. Bu genel bir sorunmu yoksa benle alakalı mı ?

• Bende açılıyor.
  • bende de aynı sıkıntı var. msn e girebiliyorum. msn' de eposta gelen kuusundaki maillerin sayısı görünüyor fakat ordan tıklayınca yada direkt hotmail.com a bağlanmaya çalışınca sayfa açılmıyor. e.explorer, google chrome da denedim sonuç aynı sanırım moziilla da da aynısı oluyormuş. özetle yardımlarınız bekliyoruz. özellikle aynı sorunu yaşaşyıpta çözenler ben işimi hallettim aman bana ne demeyiniz lütfen.
    sevgiler
  • bende bu sekılde bır hata alıyorum sabahtan ıtıbaren acaba sızlerdede ayı sorun varmı acıl yardım

Oops! Internet Explorer could not find du103w.dub103.mail.live.com
  • Mozilla Firefox sorunsuz
  • arkadaslar soruna kendım cozumu buldum
    aynı sorunla karsılasanlar ıcın dns ayarlarını

208.67.222.222
    208.67.220.220

olarak değiştirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDeSPoT

Mozilla Firefox sorunsuz

• Google Chrome ve İstanbul Avrupa Yakası Sorunsuz Tamam
  • Sansür var artık. Hotmail.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEO06.8

arkadaslar soruna kendım cozumu buldum

208.67.222.222
    208.67.220.220

olarak değiştirin

sorunun çözümü kesinlikle dns ayarlarını değiştirmek bende aynı şekilde düzelttim farklı tarayıcılar kullanmak çözüm değil tüm tarayıcılar zamanla açmamaya başlıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adrenaline-tr -- 11 Haziran 2011; 14:10:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEO06.8

arkadaslar soruna kendım cozumu buldum

208.67.222.222
    208.67.220.220

olarak değiştirin

• Konu iki senelik ama bugün karşılaştığım bu sorunla ilgili çözümümü yazayım. Şirketteki bir bilgisayar explorer 8'den hotmail hesabımızı açmıyordu.Chrome programından denediğimde açmıştı.Explorer ayarlarında değişiklik yapmama rağmen düzelmemişti.Hatta dns ayarlarını da değiştirdim.Fakat sorunum devam etmekteydi.Son olarak ComboFix adındaki antispy programını çalıştırdım ve sorunum düzeldi.Şuan explorerdanda hotmail hesabına ulaşabiliyorum.
    Böyle bir durumla karşılaşırsanız herhangi bir antispy programını çalıştırmanızı öneriyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.