Şimdi Ara

Duztabanlar askere aliniyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, eskiden duztabanlar askere alinmiyor diye bir soz vardi..Bu hala gecerli mi ? Duztabanlar askere halen alinmiyor mu ? Duztaban olup ta askerlikten yirtmak icin izlenmesi gereken prosedur nedir ? Bu konuda bilgisi olan paylasabilir mi acaba ???

• yırtmak ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 5 Kasım 2005, 14:52:23 >
  • vatan hainimisin nie askerden kacıosun?
  • Kendim icin sordugumu ruyanda mi gordun ?

Bilgin varsa paylas.. Yoksa yorum yapma. Senden beklenen yorum degil bilgi.. He bilgin yoksa da hic birsey yazma..

Yirtmak kelimesi yanlis oldu ama bak onu arkadas zaten elestirmis.

Hangi durumlarda askere alinmiyor onu ogrenmek istiyorum..
    quote:

Orjinalden alıntı: baboliulan

vatan hainimisin nie askerden kacıosun?
  • Alınmıyor.
  • abim düz tabandı alındı. ayrıca bir insan neden askerlikten kaçmak isterki, hiç mi vatan sevgisi yok, onlar için ölen şehitlere hiç mi saygısı yok
  • alınıyo da arkada patates soyuyolar galiba
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endorphene -- 14 Ocak 2006 0:44:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Innocent TearS

Kendim icin sordugumu ruyanda mi gordun ?

Bilgin varsa paylas.. Yoksa yorum yapma. Senden beklenen yorum degil bilgi.. He bilgin yoksa da hic birsey yazma..

Yirtmak kelimesi yanlis oldu ama bak onu arkadas zaten elestirmis.

Hangi durumlarda askere alinmiyor onu ogrenmek istiyorum..
    quote:

Orjinalden alıntı: baboliulan

vatan hainimisin nie askerden kacıosun?

vatan hainimisn? dedm vatan hainisin demedm ayrıca ole bi sormuşunku sanki kacmak istıosun sanane kardeşim sana mı sorcam ne yazcaımı?
  • düztabanmı dinlerler vay yavrum yav....zaten kim muayne ediyorki, ben gittim muayeneye bir şeyin varmı dedi, yok dedim muayene bitti...
  • DÜZ TABANLAR ASKERLİK YAPMIYOR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: qtq

DÜZ TABANLAR ASKERLİK YAPMIYOR.

ya kim diyor kardeşim....kim sallıyorki düz tabanı ya.... ben diyorumki muayne etmiyorlar sen diyorsunki düz tabanı almıyorlar.... ayrıca düz taban yapan bir çok kişiiyi tanıyorum. artık bir kusurdan sayılmıyor desek yeridir düz tabanlık....ama polislikte almıyorlar o başka.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

quote:

ya kim diyor kardeşim....kim sallıyorki düz tabanı ya.... ben diyorumki muayne etmiyorlar sen diyorsunki düz tabanı almıyorlar.... ayrıca düz taban yapan bir çok kişiiyi tanıyorum. artık bir kusurdan sayılmıyor desek yeridir düz tabanlık....ama polislikte almıyorlar o başka.

O zaman bazıları gidiyor bazıları gitmiyor diyelim. Şanş'a çünkü benim arkadaşımı almadılar askere.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

quote:

evladım düz tabanlar koşamaz.kazaylan gidenler olabilir.sana diyeni sölesem ağzın uçuklar...
  • niyet önemli abicim, gitmek isteyen adam düz taban yan taban dinlemez gider ama millet nasıl yırtabiliriz derdinde.

ayrıca muayene falan yok , biseyin varmı die bile sormuyo adamlar artık. asker polis falan olmıcaksan arastırmazlar yada önemsemezler zaten.. patates soyun ama yinede gidin askerliginizi yapın...
  • artık düz tabanları alıyorlar...
  • Bende düztabanım yaw. Babam da asker emeklisi. ama en son bildiğime göre alıyolardı. Ama ağır işlere vermiyolar sanırsam. Bizde gidince büyük olasılık yazıcı falan oluruz heralde
  • düz tabanlar kesin olarak askere alınmazlar. Ama bunun için ayağındaki düz tabanın bell bir değerde olması gerekir. yani %90 gibiyse çürük, %60-80 arası spor yapamaz ve hafif işler %10-59 arası askerlik yapar gibi bir skalası var. eğer sende sorun varsa muayenede söyle ve durumunu abart.malesef abartmazsan kaale almazlar ve gerçekten düz tabansan çok sıkıntı çekersin askerde. koşarkan batma olur ve işkenceye döner
  • sivilde ve askerde pek çok düztaban arkadaşlarım vardı. hepsi fiilien bütün eğitimlere katıldılar.
    aben askere gitmeden önce muayeneye gittiğimde troid den kaynaklı tedavi görüyordum. kalbe baskı yapabilir düşüncesiyle sporu yasaklamışlardı.çraporum da vardı niversite hstanesinden.
    dokturun yorumu şu oldu:" troid insana birşey yapmaz, yapsada Türk askerine birşey olmaz"
    amacım spordan veya askerden yırtmak değildi.zaten askere gidene kadar ameliyatımı oldum ve paşa paşa sporumu yaptım.
    dağıtımınız yapılana dek pek bi laf anlatamazsınız mllete. gittiğiniz yerde hastaneye sevk isteyin veoradaki doktorlar ile görüşün..

geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.