DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Antalyada tekvando salonu tavsiyesi
12
Cevap
0
Favori
2.976
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Antalyada tekvando salonu tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      4919 Mesaj
      21 Ocak 2011 18:14:54
      Tekvando'ya başlamayı düşünüyorum meydan civarlarını araştırdım fakat bulamadım.Antalya'da önerebileceğiniz spor salon-ları varmı?

• Yarbay
      4919 Mesaj
      21 Ocak 2011 18:29:11
      fazladan açılmış diğerleri silinebilir

• Yarbay
      4919 Mesaj
      26 Ocak 2011 22:04:58
      güncel

• Binbaşı
      1327 Mesaj
      26 Ocak 2011 22:06:27
      3 ay gittim taekwondoya bence boşuna gitme kickbox a git

• Teğmen
      217 Mesaj
      26 Ocak 2011 22:09:49
      bırak tekvandoyu. ben sana nunçaku öğretim. imzama bak

"Bi dakka dur yazma bunu" - Sokrates
    • Binbaşı
      1327 Mesaj
      26 Ocak 2011 22:11:19
      taekwondo salon sporudur dışarda bişey bekleme ha iyi bi sporcu olursun tekmeyı kodunmuda oturtursun adamı ama elle vurmak yasak ben napıyım böyle sporu.kickbox a git antalyada bi sürü kickbox salonu var

• Yarbay
      4919 Mesaj
      26 Ocak 2011 23:41:52
      tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.

• Binbaşı
      1327 Mesaj
      26 Ocak 2011 23:47:36

quote:

Orijinalden alıntı: h4n9m4ntr

tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.

bende o amaçla söylemedim zaten kardeş.Amaç sporsa taekwondada uygun ama kickbox daha iyi bence.Mahalleni yazarsan sana yakın uygun olan salonu yazarım.Bu arada benım gittiğim taekwondo salonuda ışıklardaydı tekin sport center.dünya şampiyonu taekwondocu abla kardeşler orada çalışıyordu
      Bahri Tanrıkulu

• Yarbay
      4919 Mesaj
      27 Ocak 2011 00:34:44

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Alıntıları Göster

bende o amaçla söylemedim zaten kardeş.Amaç sporsa taekwondada uygun ama kickbox daha iyi bence.Mahalleni yazarsan sana yakın uygun olan salonu yazarım.Bu arada benım gittiğim taekwondo salonuda ışıklardaydı tekin sport center.dünya şampiyonu taekwondocu abla kardeşler orada çalışıyordu
      Bahri Tanrıkulu

mahalle meydan kavağı olarak geçiyor. ışıklardaki salona haftasonu gideceğim Bahri Tanrıkulu'n sitesinde sorun var heralde açılmadı.

• Yarbay
      2869 Mesaj
      27 Ocak 2011 00:37:00
      Hüseyin ak ilköğretim okulu yanı.

Dokuma C.tesi pazarının alt taraflarında bir salon var. orayada bakabilirsin temiz yerdir body building yapmıştım ancak tekvando hocası nasıldır bilemem.

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      27 Ocak 2011 00:48:43

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Alıntıları Göster

Bahri Tanrıkulu

bahri tanrıkulu ile kardesi vardı sanırım oda tekvandocuda burda salonlarımı var ilk defa duydum

Eğitim Birliği 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ

Esas Birliği 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP.A. ÖLÇME VE HEDEF TESPİT BL./ŞANLIURFA SİVEREK
    • Binbaşı
      1327 Mesaj
      27 Ocak 2011 00:56:30

quote:

Orijinalden alıntı: erfc20

Alıntıları Göster

bahri tanrıkulu ile kardesi vardı sanırım oda tekvandocuda burda salonlarımı var ilk defa duydum

salonları yok oraya gidiyorlardı ben görmüşdüm 1 keresinde konuşmuşduk biraz.

• Yarbay
      4919 Mesaj
      27 Ocak 2011 01:03:44

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Hüseyin ak ilköğretim okulu yanı.

Dokuma C.tesi pazarının alt taraflarında bir salon var. orayada bakabilirsin temiz yerdir body building yapmıştım ancak tekvando hocası nasıldır bilemem.

haftasonu burayıda ziyaret edeceğim teşekürler.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Antalyada tekvando salonu tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.