Şimdi Ara

Antalyada tekvando salonu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tekvando'ya başlamayı düşünüyorum meydan civarlarını araştırdım fakat bulamadım.Antalya'da önerebileceğiniz spor salon-ları varmı?

• fazladan açılmış diğerleri silinebilir
  • güncel
  • 3 ay gittim taekwondoya bence boşuna gitme kickbox a git
  • bırak tekvandoyu. ben sana nunçaku öğretim. imzama bak
  • taekwondo salon sporudur dışarda bişey bekleme ha iyi bi sporcu olursun tekmeyı kodunmuda oturtursun adamı ama elle vurmak yasak ben napıyım böyle sporu.kickbox a git antalyada bi sürü kickbox salonu var
  • tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4n9m4ntr

tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.

bende o amaçla söylemedim zaten kardeş.Amaç sporsa taekwondada uygun ama kickbox daha iyi bence.Mahalleni yazarsan sana yakın uygun olan salonu yazarım.Bu arada benım gittiğim taekwondo salonuda ışıklardaydı tekin sport center.dünya şampiyonu taekwondocu abla kardeşler orada çalışıyordu
    Bahri Tanrıkulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

tekvando salonu bulamassam kick box çalışmayı düşünüyorum.bunu yapmamın nedeni kafam estiğinde önüme gelene zarar vermek değil amaç spor yapmak.

bende o amaçla söylemedim zaten kardeş.Amaç sporsa taekwondada uygun ama kickbox daha iyi bence.Mahalleni yazarsan sana yakın uygun olan salonu yazarım.Bu arada benım gittiğim taekwondo salonuda ışıklardaydı tekin sport center.dünya şampiyonu taekwondocu abla kardeşler orada çalışıyordu
    Bahri Tanrıkulu

mahalle meydan kavağı olarak geçiyor. ışıklardaki salona haftasonu gideceğim Bahri Tanrıkulu'n sitesinde sorun var heralde açılmadı.

• Hüseyin ak ilköğretim okulu yanı.

Dokuma C.tesi pazarının alt taraflarında bir salon var. orayada bakabilirsin temiz yerdir body building yapmıştım ancak tekvando hocası nasıldır bilemem.
  • quote:

quote:

Bahri Tanrıkulu

bahri tanrıkulu ile kardesi vardı sanırım oda tekvandocuda burda salonlarımı var ilk defa duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: erfc20

quote:

quote:

Bahri Tanrıkulu

bahri tanrıkulu ile kardesi vardı sanırım oda tekvandocuda burda salonlarımı var ilk defa duydum

salonları yok oraya gidiyorlardı ben görmüşdüm 1 keresinde konuşmuşduk biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Hüseyin ak ilköğretim okulu yanı.

Dokuma C.tesi pazarının alt taraflarında bir salon var. orayada bakabilirsin temiz yerdir body building yapmıştım ancak tekvando hocası nasıldır bilemem.

haftasonu burayıda ziyaret edeceğim teşekürler.
  • Minnet Demir hocayla çalısan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.