Şimdi Ara

Collezione'de dar kesim gömlekler %50 indirimli 9,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Ankara Carrefourdaki mağazadan aldım ama sanırım diğerlerinde de geçerlidir.

Gömleklerin kumaş kalitesi fiyatına göre iyi, kesimleri de güzel.

Diğer ürünlere bakmadım. Onlarda da indirim olabilir.

• geçen gün lcw 15 tl aldım dar kesim siyaha benzer hoş bişi bu gün bakarım antalya özdilek parka haber için teşekürler
  • lcw den doğumgünüm de bana da gömlek hediye edildi değişim fişi de mevcut üzerime olmadı :( burada da lcw yok... dar kalıplar biraz sıkıntı yaratabiliyor denemeden almayın derim...
  • 10lira ise süpermiş, yarın bir uğrayayım, 1gömlek almam lazım benim de.

Buarada MADE İN TÜRKİYE mi acaba?
  • 3xl warmı iclerinde?
  • mağazalara göre stok değişebilir ama kendime beden ararken xxl gözüme çarptı..xxxl varmı dikkat etmedim

@syruse

evet türk malı. ama kumaşlar güzel fiyatına göre
  • diğer illeri bilmiyoırum ama eskişehirdeki mağazada 9.90 'a converse tarzı kısa spor ayakkabilar var gayet hoş duruyor ihtiyacı olanlar bu fiyata kaçırmasınlar
  • beyler sade beyaz gömlek de varmıydı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: nod35

beyler sade beyaz gömlek de varmıydı acaba

yarın göreceğiz bakalım ve varsa ben kesin 1tane alacağım, 10liraya dar kesim bence gayet uygun, hiç olmazsa karşında bir marka var muhattap var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nod35

beyler sade beyaz gömlek de varmıydı acaba

evet var. beyaz fitilli gibi. ama o normal kesim beyazlar.ama kumaş kalitesi olarak o seride en iyisi
  • ben collezione'de çalışıyorum elimden geldiği kadar yardımcı olayım gömleklerin birçoğunda 3xlarge model var ama bazı modellerde sadece xl'de bitiyor

gömlek kazak pantolon gibi kumaş içeren tüm ürünler Türkiye'de üretiliyor

sade beyaz gömlek var

aldığınız ürüne 1 ay içerisinde birşey olursa kesinlikle fiş ile aldığınız şubeye gidin bizim şubede kasti olarak bir zarar verilmemişse hemen değişim yapıyorlar müşteri memnuniyeti adına

Türk malı converse var bayanda 10 tl erkekte ise 15 tl

Türk malı gerçek deri bot var 45 tl

15-20tl arası kot pantolonlar var

collezione ile ilgili bilgi almak istediğiniz bir şey olursa bu konuyu sürekli takip edeceğim yardımcı olmaya çalışırım
  • collezione benim üniversite hayatımda yeri büyük
    Bir de outlet mağzazı vardı resmen 3 kuruşa kuşanıyorduk
    Small bedeni varsa düşünüyorum ben de uğramak lazım
  • yarım saate mağazadayım bakalım nasılmış ürünler
  • Alan var mı nasıl gömlekler ?
  • ben aldım süperler.
    2 gömlek aldm 20 tlye
    1 pantolon aldm 18 tl ye
    birde gömlek üstüne kazak aldım 19 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Meaning

Alan var mı nasıl gömlekler ?

bende 10liradan 2adet aldım, gömlekler şahane harika değil ama yine de 10liraya değer

S-M fazla yoktu ve dar kalıp vardı ama 1tane bile belden oturtmalı yoktu. Yine de fena sayılmaz 10lira için
  • arkadaşlar yukarıda yazmıştım collezione'de çalışıyorum diye şimdi bu indirim son indirim yani bu ürünler bitsin diye yapıldı 15 şubattan sonra yeni sezona geçilecek ve fiyatlar indirimsiz olarak gelecek

beden sıkıntısı olduğu doğru çünki indirimin başladığı gün zaten birçok ürüne hücum oldu ve doğru düzgün beden kalmadı

bizde mesela şuan kazakların %90'ında s-m beden kalmadı ama bazı ürünlerde de sırf s beden var şans işi biraz illa ki kendinize göre birşey bulursunuz

öğrenmek istediğiniz birşey olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım
  • Collezione artık eski kalitesinde değil.Lcw,collezione,defacto bu markalardan artık alışveriş yapmıyorum hem kaliteleri düştü hemde aynı ürünlerden binlerce üretiyorlar, nereye gidersen git mutlaka başkasının üzerindede aynı ürün oluyor.Siz kardeşmisiniz vs. espriler hiç hoşlanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

ben collezione'de çalışıyorum elimden geldiği kadar yardımcı olayım gömleklerin birçoğunda 3xlarge model var ama bazı modellerde sadece xl'de bitiyor

sade beyaz gömlek var

aldığınız ürüne 1 ay içerisinde birşey olursa kesinlikle fiş ile aldığınız şubeye gidin bizim şubede kasti olarak bir zarar verilmemişse hemen değişim yapıyorlar müşteri memnuniyeti adına

collezione ile ilgili bilgi almak istediğiniz bir şey olursa bu konuyu sürekli takip edeceğim yardımcı olmaya çalışırım

kot bedenlerı kac ıle kac arasında?
    44 varmı msl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

ben collezione'de çalışıyorum elimden geldiği kadar yardımcı olayım gömleklerin birçoğunda 3xlarge model var ama bazı modellerde sadece xl'de bitiyor

sade beyaz gömlek var

kot bedenlerı kac ıle kac arasında?
    44 varmı msl?

kot bedenleri 30-38 arasi 44 beden 34 oluyor kotta fiyatlar 15-35 tl arası
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.