Şimdi Ara

ERŞAN SUCUK 19,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
0
Favori
14.886
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sucuk hakkında iyi bilgisi ve deneyimi olanlar yazsın lütfen. Belli markaları öne cıkarmaya çalışmayalım, sözlerimizi kanıtlayacak verilerde ilave edelimki formdaki tüm arkadaşlarımız faydalansın.

Erşan sucuk migroslarda 19.90 TL Fiyat oldukça uygun kalite,tad olarak nasıl?
    veya diğer markalardan kalite tad olarak öne çıkanlar?? Herkese Teşekkürler.

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=7584011&shopCategoryId=9967

• Çağdaş market Ankara da cumhuriyet sucuğun kilosu 26 liraydı. Tadı meşhurdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

konu burada tartışıldıhttp://forum.donanimhaber.com/m_45963791/tm.htm

okonuyu dikkatle okursan tartışılmamış.
  • Erşan ne ya,böyle sucuk markasımı var,erşan kuneri gibi..
  • Birkaç defa aldım...Salamını da aldım...Eti kaliteli...O konuda bir sıkıntı yok benim kanımca...
    Fakat benim damak zevkime hitap etmedi...
  • Marka meraklısı değilimdir ama sucuk öyle birşey ki içine ne koyarsan gider. Tavukların kıkırdak, deri vs... hemen her yerini koyuyorlarmış. Bu nedenle %100 dana (gerçi dananın da çer çöp kısımları var) olmadıktan sonra sucuk almayın.

Bilmediğiniz markalara da pek itibar etmeyin bence.

Bim'lerde 400Gr ağırlığında Beşler Kasap sucuk var, %100 dana. Fiyatı 9-11 TL civarında. Yani 25 TL'ye kilosu geliyor. Tadı falan gayet güzel. Kasap sucuğu diğerlerinden koku ve tat olarak çok farklı, bir deneyin derim.
  • http://www.ersanet.com.tr/index.asp?Lang=TR tesisleri ve kalite politikaları iyi
  • http://www.sucugumafyondan.com/asp/index.asp

adresinden Cumhuriyet marka sucuk alırım hep.
    Cumhuriyet, sucukta bilinen, beğenilen, güvenilen markaların başında geliyor.
    İnternetten satışı yapan da bildiğim kadarıyla Afyon'daki bir girişimcinin firması.
    Ürünler düzgün bir şekilde paketlenmiş olarak geliyor.
    Şu an kg fiyatı 27.90 TL.
    75 TL'yi geçen siparişlerde kargo ücreti almadan kargo ile gönderiyorlar.

Tek dezavantajı, ürün sirkülasyonunun hızından olsa gerek sucuklar fazla taze oluyor!!!
    Sucuğun makbulu ve hesaplısı bir süre askıda beklemiş olanıdır.
    (Tazeyken 500 gr olan bir kangal sucuk,
    askıda bekleyip kurudukça 400 gr'a kadar düşebiliyor, tadı oturuyor,
    gramaj düştüğü için cebinizden aynı kangal için daha az para çıkıyor)

Genel anlamda da ''% 100 Dana'' etiketine aldanmayıp
    ''%100 Dana ETİ'' etiketini tercih etmek lazım diye biliyorum.

• Pastırma reyonunda polonez namet erşan tektek tadına bakarak aldım erşanın pastırması hem lezzet hemde koku olarak çemen vs çok güzeldi daha sonra sucuğunu da aldım yağda ve tost ta çok güzeldi baharaatı eti vs
    okadar pimpirikli adamım polonezi kapımdan sokmam mesela pınar şahin namet sucuklarından çok çok daha iyi bir tadı var hem pastırmada hem sucukta tavsiye ederim fiyat ta 26 dan aşa görmemiştim 19.90 gayet güzel fiyat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1457 -- 19 Ocak 2011; 20:20:05 >
  • en iyisi pastırmadır hiç olmassa yedigimiz belli
  • tavsiye etmem.. Apikoğlu tavsiye ederim.. İçinde 1gr kıkırdak cart curt parça olmayan tek sucuk bence.. Kilosu biraz pahalı olabiliyor, indirime girerse affetme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldismine

tavsiye etmem.. Apikoğlu tavsiye ederim.. İçinde 1gr kıkırdak cart curt parça olmayan tek sucuk bence.. Kilosu biraz pahalı olabiliyor, indirime girerse affetme..

tavsiye etmiyosun da arkadaşım yedin mi neyini beğenmedin ? apikoğlu diyosun indirim erşanda o zman bende sana sucukta cumhuriyet pastırmada beşyıldız diyeyim ne amlamı manası var ?
  • yanturalı sucuk ta oldukça kaliteli. fabrika mağazasında 35tl kg fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seamaris

tam bir sucuk delisiyim,denemediğim tek bir marka kaldı oda yaturalı(balıkesir)bunların içinde bence en iyi polonezdir.özellikle acılısı.ayrıca lütfen incelemeden önyargılarınızla hareket etmeyin.duyduklarınızı akıl süzgecinizden geçirin polonez ile iligili.

polonezin seçme pastırması çok kötüydü tadını beğenmedim damak tadı sucuğuda keza heryerde gözüne sokuyyolar özellikle carrefour ve realde durmadan polonez satmaya çalışıyorlar ben beğenmedim damak tadı yiyene de afiyet olsun...
  • Bir Kayserili olarak Şahin sucuklarından ötesini tanımam. Aslında piyasada çok ender bulunan Eti sucuklarının özel satışı var da bulabilirsen tabi...Ancak Şahin sucukları gibi sucuk yok şu anda piyasada. Zaten sucuk %100 dana etinden olmalı gerisi bildiğin saman, başka birşey değil.

Daha geçen hafta Şahin sucuklarını 25tl ye aldık kg'ı.

Öyle uyduruk afyon sucuklarına benzemez, sucuk dedim mi Kayseri malı olacak...
  • Her gittiğim markette kaç çeşit sucuk tattırması varsa hepsinden yedim,hepsinden aldım...
    İçinden tek bir marka damak zevkime uygun geldi...O da Polonez...Tostta da lezzetli,yağda yumurta ile de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seamaris

tam bir sucuk delisiyim,denemediğim tek bir marka kaldı oda yaturalı(balıkesir)bunların içinde bence en iyi polonezdir.özellikle acılısı.ayrıca lütfen incelemeden önyargılarınızla hareket etmeyin.duyduklarınızı akıl süzgecinizden geçirin polonez ile iligili.

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Her gittiğim markette kaç çeşit sucuk tattırması varsa hepsinden yedim,hepsinden aldım...
    İçinden tek bir marka damak zevkime uygun geldi...O da Polonez...Tostta da lezzetli,yağda yumurta ile de...

• Erşan sucuk'un yeri Bİlecik Bozüyük yolu arasındadır. Ve uzun yıllardır kendi adları ile satış yapmaktadırlar. Gayet hijyenik bir tesisleri var. Ben bilecikte okuduğum için biliyorum. 2001-2005 arası sucuğunu çok yemiştim Ama İstanbulda çok bulunmuyordu Geçen seneden beri Migros satmaya başladı. Hakikaten çok lezzetli sucuklar yapıyor. 2 hafta önce gene alayım dedim ancak fiyatı 37-TL 'idi malum ekonomik şartlardan almadım. 19-TL'den alabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim. Gerçek sucuk tadını alacağınızdan eminim

Bazı arkadaşlar herşeyi bilip bilmeden yorum yapmasın. Bir firmanın marka olabilmesi için illa Çarşaf çarşaf ilan yapmasına gerek yok. Kaliteli ürün yaparsa zaten marka olur ki Erşan birçok kişi tarafından aranan bir markadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bir Kayserili olarak Şahin sucuklarından ötesini tanımam. Aslında piyasada çok ender bulunan Eti sucuklarının özel satışı var da bulabilirsen tabi...Ancak Şahin sucukları gibi sucuk yok şu anda piyasada. Zaten sucuk %100 dana etinden olmalı gerisi bildiğin saman, başka birşey değil.

Daha geçen hafta Şahin sucuklarını 25tl ye aldık kg'ı.

Öyle uyduruk afyon sucuklarına benzemez, sucuk dedim mi Kayseri malı olacak...

şahin sucuğu bende seviyorum hem sıkı kuru beklemiş oluyor sert hemde lezzetli son aldığımda içerisinden kıtır kıtır sinirli parçalar azıma gelince erşanı o ara aldım ondan sonrada erşan almaya devam ediyorum.. gerçekten denemeden atıp tutmayın derim erşan sucuk babamın fabrikasında üretilmiyor güzel bi deneyin derim
    polonez sucuğa hiç bir türlü ben ısınamadım arkadaş ne tat olarak ne şekil olarak bayıla bayıla anlatıyolar polonez sucuğu üstüne para versen yemem şu saatten sonra zaten reklamları v.s den deil abi pastırmasını tattım bu polonezin beş para etmezdi...pastırmadan başka herşeye benziyor oakdar ki salam gibi dinlendirilmeden satıyorlar sucuklarıda öle kurumadan yaş sucuklar... bana göre değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.