Şimdi Ara

CITROEN C4 1.6 HDI SXPK Alınırmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
35.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar araba değişikliğine gitmek istiyorum.İstanbul için en iyisi otomatik vites(tabi benim için değil.ailedeki diğer fertler kullanabilsin diye) olmasıdır.Aklımda bir kaç araba var ama yeni modelleri yok.
    Ford fiesta yeni kasalarında otomatik seçeneği var ama dizel seçeneği yok.
    Bir tane buldum.
    2008 CITROEN C4 1.6 HDI SXPK araba 2008 model hem otomatik hem dizel ne yakar ne yakmaz onu bilmiyorum.Tavsiye ederseniz bugün sahibiyle oturup anlaşmaya varcam.
    Yada bana alternatif olarak otomatik dizel ve 2008 ve üstü model araba tavsiye edermisiniz.

• Bir citroen kullanicisi olarak almani tavsiye ederim hatta ben su an alacak olsam kesin otomatik alirdim
  • Bence alınır.
  • Fiyatına ne istiyorlar.
  • @smalldevil

bende dizel otomatik c4 ler ile ilgileniyorum.aracı aldıysanız araç hakkında, almadıysanız fiyatı hakkında bilgi verirmisiniz.
  • bende merak eediyorum
  • merhabalar foruma uyeleğim eskiden var fakat olaki bu mesaja cevap yazmadan önce yapmam gereken başka bir şey varda yapmadıysam affola pek forum geleneklerini bilmem

geleleim konuya yaklaşık 1 hafta önce citroen c4 1.6 hdi 110 hp 2008 model bir araç aldım daha önceki aracım 2005 seat leon idi sana yardımcı olurmu bilmem ama ufak defek izlenimlerimi paylaşayım aracın artıları yol tutuşu 1700 devirden sonraki ivmelenmesi içindeki donanım seviyesi herşeyi ile mükemmel virajlara girdiğinde şöföre güvensizlik hissi vermiyor bu arada belirteyim aldığım araç esp li versiyonu diğerlerini denemedim aracın ön konsol ve göğüse pek alışamadım ilk anda fakat artık haşuma gidiyor diyebilirim arac sollamaya cıktığın eğer araç 2000 devirlerin altında değilse inanılmaz bir fırlama var yerinden genel hatları ile güzel .
    aracın eksileri suspansiyonlar sert bozuk yollarda yumuşak kullanım istiyor biraz yol ve motor sesi tabi bu benim için geçerli benzinli bir araçtan indim malum birde yetkili servisleri aracı bostancıoğlu serviste ekspertiz yaptırdım almadan önce bir gergi rulmanından sebep tüm triger setini değişmeye kalktılar yaptırmadım dışarda kendim hallettirdim çok ufak bir miktara ama bu miktarlarda alınabilesi bir araç benim gözümde ha cebinde 40000 tl ve üzerinde bir rakam varda 2.el arıyorsanız farklı marka modellere yönelebilirsiniz saygılarımla

• kesinlikle pişman olmassın ikinci el 2007 c4 aldım 110 hp esp li araç gercekten yol tutuşu çok iyi, yakıt konusunda daha depoyu full leyip uzun yol yapmadım ama genel olarak kullanıcıları performansına göre çok cimri diyolar
  • bu araçta amortisörler problemliymiş ve camlardan tıkırtılar geliyormuş diyorlar. ben de almak istediklerimin arasına dahil ettim. ama kararsızım yine de. aracı kullanan tecrübeli birileri varsa, bilgilerini paylaşırsa iyi olur
  • cıtroen c4 1.6 hdı sxpk 2006-2007-2008 modellerini düşünüyom bu arabalar bu kadar kötümü anlatılana göre ve dizellin yol tutuşu ısınma sorunu var mı yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.