Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o sabit fikirli yakıştırması yapan arkadaşlar kadar süper zeka değilim ama resmi sayfadan yayınlanmadığı sürece indirmenin bir faydasının olmayacağı kanaatindeyim.Son ana kadar pakete eklemeler testler devam ediyor o süper zeka arkadaşlar bunu bilmiyor mu acaba . Benim için beta var mı ötesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desperadotr

Ben o sabit fikirli yakıştırması yapan arkadaşlar kadar süper zeka değilim ama resmi sayfadan yayınlanmadığı sürece indirmenin bir faydasının olmayacağı kanaatindeyim.Son ana kadar pakete eklemeler testler devam ediyor o süper zeka arkadaşlar bunu bilmiyor mu acaba . Benim için beta var mı ötesi.

değil işte piyasaya sunulmadan çok önce derlenip sistem üreticilerine veriliyor
  • sp1 ekli bi win7(eng) ile format attım ama update de dil paketleri gözükmüyo.nasıl türkçe yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

sp1 ekli bi win7(eng) ile format attım ama update de dil paketleri gözükmüyo.nasıl türkçe yapabilirim

Bekleyeceksin biraz.SP 1 entegreli Türkçe çıkınca update üzerinden yapacaksın.Sanırım mart sonu gibi gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

sp1 ekli bi win7(eng) ile format attım ama update de dil paketleri gözükmüyo.nasıl türkçe yapabilirim

Bekleyeceksin biraz.SP 1 entegreli Türkçe çıkınca update üzerinden yapacaksın.Sanırım mart sonu gibi gelecek

sıkıntı değil ingilizce de,türkçe karakterler gözükmüyo.klavye dilini vs düzelttim,ama internet downlaod manager da vs ı lar y gibi gözüküyo,altyazılarda sıkıntı yaşıyorum vs :/ bu konuda ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Ben o sabit fikirli yakıştırması yapan arkadaşlar kadar süper zeka değilim ama resmi sayfadan yayınlanmadığı sürece indirmenin bir faydasının olmayacağı kanatindeyim.Son ana kadar pakete eklemeler testler devam ediyor o süper zeka arkadaşlar bunu bilmiyor mu acaba . Benim için beta var mı ötesi.

değil işte piyasaya sunulmadan çok önce derlenip sistem üreticilerine veriliyor

Çok farklı bir yerden söyledin şimdi. Ben son kullanıcı için konuşuyorum üretici için vereceği en fazla donanım desteği bir kaç taban uygulama firmaların marka programları için. Biz son kullanıcıyız piaysada bir ton program kullanıyoruz. işletim sistemine gelen SP paket elbette bizim için uyumluluk ve başarı açısından esnek bir yapıya sahip olmalı.Yüksek HD Oyunlar Programlar, Buna göre paketin kapasiteside artabiliyor.Yanlışmıyım ..
  • quote:

quote:

quote:

sıkıntı değil ingilizce de,türkçe karakterler gözükmüyo.klavye dilini vs düzelttim,ama internet downlaod manager da vs ı lar y gibi gözüküyo,altyazılarda sıkıntı yaşıyorum vs :/ bu konuda ne yapabilirim?

İngilizce sp 1 iso'ya ilk baştan dil paketi yükleyenler vardı.belki sonradan bir şekilde yükleniyordur.forumları araştır istersen biraz belki ekleme yöntemi çıkmıştır.olmadı tekrar format atıcaksın

@desperadotr

değişmez artık paket.adamlar piyasaya sp1 diye sürecekler onu sonrada microsoft bir daha değişiklik yaparsa sp1 olmaktan çıkar adamlar ne yapacak o zaman?
  • klavye ve bölge dilini dil paketi yüklemeden Türkçe yapabilirsin. Bir de denetim masasında dil yükle kaldır diye bir bölüm var dil paketini elle yükleyebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İngilizce sp 1 iso'ya ilk baştan dil paketi yükleyenler vardı.belki sonradan bir şekilde yükleniyordur.forumları araştır istersen biraz belki ekleme yöntemi çıkmıştır.olmadı tekrar format atıcaksın

@desperadotr

değişmez artık paket.adamlar piyasaya sp1 diye sürecekler onu sonrada microsoft bir daha değişiklik yaparsa sp1 olmaktan çıkar adamlar ne yapacak o zaman?

Değişmeseydi o zaman son kullanıcı diye sürerlerdi piyasaya.Microsoft un bug ları yokmu ? sp1 in yüzde yüz başarılı olacağını kim biliyor yada üzerinde değişiklik yapıp yapmayacaklarını merak ettim.Ben son kullanıcıya kadar gelecek süreçte yapılabilecek değişikliklerden bahsediyorum. Son kullanıcıya yayımlandııktan sonrakilerden bahsetmiyorum zaten o da olmazdı ayrı bir güncelleme olarak sunulurdu diye düşünüyorum.
  • Dostum değişiklik yapacak olsa zaten beta testleri bitirmezdi.Bundan sonra olabilecek değişiklikler SP 1 sonrası güncelleme şeklinde olur anca.Neyse bu konuda anlaşamıcaz kör dövüşü şeklinde devam edecek.Çıktığı zaman konuyu hortlatır bakarız kim haklı çıkacak.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 28 Ocak 2011; 23:51:21 >
  • quote:

klavye ve bölge dilini dil paketi yüklemeden Türkçe yapabilirsin. Bir de denetim masasında dil yükle kaldır diye bir bölüm var dil paketini elle yükleyebilirsin.

administrative yazan yerden değiştirmem lazımmış düzelttim (: teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 28 Ocak 2011; 23:57:12 >
  • quote:

Dostum değişiklik yapacak olsa zaten beta testleri bitirmezdi.Bundan sonra olabilecek değişiklikler SP 1 sonrası güncelleme şeklinde olur anca.Neyse bu konuda anlaşamıcaz kör dövüşü şeklinde devam edecek.Çıktığı zaman konuyu hortlatır bakarız kim haklı çıkacak.

Yok zaten tartışma adına bir niyetim katiyen olamaz.Farklı görüşlerin düzeyli olarak tartışılması taraftarıyım. Şimdiki indirilebilir Sürümü ile Son Kullanıcı sürümü arasındaki farkları kapasitesine bakarak bile anlamak yeterli olacaktır. Bende bekliyorum.Göreceğiz.
  • quote:

quote:

Dostum değişiklik yapacak olsa zaten beta testleri bitirmezdi.Bundan sonra olabilecek değişiklikler SP 1 sonrası güncelleme şeklinde olur anca.Neyse bu konuda anlaşamıcaz kör dövüşü şeklinde devam edecek.Çıktığı zaman konuyu hortlatır bakarız kim haklı çıkacak.

Yok zaten tartışma adına bir niyetim katiyen olamaz.Farklı görüşlerin düzeyli olarak tartışılması taraftarıyım. Şimdiki indirilebilir Sürümü ile Son Kullanıcı sürümü arasındaki farkları kapasitesine bakarak bile anlamak yeterli olacaktır. Bende bekliyorum.Göreceğiz.

Yanlış anlaşılma olmasın bende öyle tartışmayı kasetmedimMart sonu gibi gelecek unutmazsam hortlatıcam konuyu
  • quote:

quote:

klavye ve bölge dilini dil paketi yüklemeden Türkçe yapabilirsin. Bir de denetim masasında dil yükle kaldır diye bir bölüm var dil paketini elle yükleyebilirsin.

administrative yazan yerden değiştirmem lazımmış düzelttim (: teşekkürler.

Herşey Türkçe oldu mu şimdiYoksa sadece klavye ile alakalı durum mu?
  • sp1 yukledim ama yeni duvar kağıtları yok. 33 tane diyorlardı 1 tane bile yok acep nedendir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyseneya

sp1 yukledim ama yeni duvar kağıtları yok. 33 tane diyorlardı 1 tane bile yok acep nedendir?

İlk defa sizden duydumÖyle birşey okumadım hiç bi yerde bizde de gelmedi zaten
    Siz nerede rastladınız acaba
  • valla google da yaptığım sp1 arastırmalarında gördüm sp1 33 adet yeni duvar kağıdıyla geliyor falan. :S yoksa sorun değil. hani varsa dedim bende niye yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyseneya -- 29 Ocak 2011; 0:18:07 >
  • quote:

Ben o sabit fikirli yakıştırması yapan arkadaşlar kadar süper zeka değilim ama resmi sayfadan yayınlanmadığı sürece indirmenin bir faydasının olmayacağı kanaatindeyim.Son ana kadar pakete eklemeler testler devam ediyor o süper zeka arkadaşlar bunu bilmiyor mu acaba . Benim için beta var mı ötesi.

size ne kadar açıklasak da, anlatsak da boş. released to manufacturing denen sürüm üretime çıkarıldı/bırakıldı demek. Yani artık geliştirilmeyecek. Zaten Service Pack2nin geliştirilmesine Kasım ayında başlandı.

Kabul edin işte, sabit fikirlisiniz! İnsanlar her zaman değişime karşı olmuşlardır. Size birşey anlatayım, Atatürk şapka kanununu çıkartıp fesi yasakladığında, din elden gidiyor vs.. denmiştir. Oysaki fes Annesi Fransız olan 2. Mahmut tarafından getirilmiştir. Şemsi Siperle (Şems güneş demektir) (şapka demek yani) secde olunmaz denmesi üzerine fes getirilmiştir. O zamanda halk şeytan icadı, vs. diyerek yine bu değişime karşı çıkmıştır. Hatta bu yüzden kendisine Gavur Padişah da denmiştir.

Emin olun, sizden çok bilgisayar geçmişim vardır ve sizin yaptığınız işlerden de çok daha önemli işler yapıyorum bilgisayarda. Ubuntu'da, Pardus da, diğer Linux türevlerini de denedim.

Ben süperzekayım siz de onun antisisiniz demedim hiçbir zaman. Ancak rtm olayını anlamak için, süper zeka olmak filan gerekmiyor. Sizi de aşağılamıyorum. Demek istediğim biraz da bizim toplumsal hastalığımız olan değişime karşı oluşunuz tesadüfi olan birşey değil.
  • yemişim sp1 ini, xpsp3 devam :)
  • haha. müzelik oldu xp artık. 2014 nisandan sonra ne yapacaksınız?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.