Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haberde yayınlanan sürüm numarası: 7601.17514.101119-1850

yani 19 Kasım 2010 tarihinde build alınmış (101119 onu belirtiyor). Haberde belirtilen bile yaklaşık 2 ay öncesinin build i..

bu kadar bekledim, ben şahsen microsoft resmi olarak duyurana kadar bekleyeceğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYJ Ağır Fan

ben kurdum bilgisayarda gözle görülür bi artış oldu mesela black ops 10 fps di sp1 i kurdum 60-70 fps çekiyo acaip bişi bu sp1 yükleyin

edit: güç ayarı güç tasarrufuna ayarlıymış pardon

ahaha epicmiş bu,
    microsoft caktirmadan senin işlemci,ram,ekran kartınıda degiştirmiş galiba sdsadsad
  • İnternete sızan sürüm Final RTM sürümdür.Kuşkunuz olmasın.
  • max 50KB ile indiriyor İDM kullanıyorum Bide. Bunasıl Server ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

İnternete sızan sürüm Final RTM sürümdür.Kuşkunuz olmasın.

Öyle ama en sağlıklısı Windows Update ile gelen güncelleme olacaktır.
  • en saglıklısı windows update ye dusmesini beklemek
  • vistada sp1 uninstall etme dosyalarını silebiliyorduk. bunda da varmı öyle birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerbay

@MRT_ hocam senin bilgilerini gösterdiğin şey SfxStub.exe dosyası, yani kurulum stub ı. bunun versiyon no su ile windows un versiyon no su aynı şey değil.. siz o dosyanın versiyon bilgisinden bunun RTM olduğunu nerden çıkardınız?

yanlış anlamayın ama güvenmek istemiyorsanız güvenmezsiniz, olur biter! Size build numarası veriyorlar rtm olarak, sonra diyorlar ki bakın bu registry editor deki kayıt, rtm yazıyor. o da yetmiyor dosya ayrıntılarında rtm yazdığını gösteriyorlar, sabırla. siz yine ikna olmuyorsunuz. bende kontrol ettim rtm kesinlikle. rtm değilse bir daha bilgisayar kullanmayayım. bakın ben windows vista sp1 i ve sp2 yi sabırla beklemiş bir kullanıcı olarak size şunu söyleyebiliyorum, bu sürüm rtm. ama yine de ben ikna olmuyorum derseniz siz bilirsiniz. ancak buraya bu sürüm rtm değil diyerek insanları yanlış yönlendirmeyelim. ms windows vista sp1i 1 ay kadar sonra windows update e koymuştu. siz microsoftun sitesine de güvenmezsiniz, windows updatei bekleyin en iyisi. release candidate ve rtm buildleri farklı. ayrıca kb meselesi de sp1 gelişitirlirken hep aynıydı, onun için değişmeyecek.
  • Bnede yükledim 50 gb lik C diskinde zaten 6 7 gb lik yer vardı sayesinde 5.5 gb yer kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokoc

Bnede yükledim 50 gb lik C diskinde zaten 6 7 gb lik yer vardı sayesinde 5.5 gb yer kaldı

disk temizlemeyi kullanrak hizmet paketi yedek dosyalarını silebilirsin. yaklaşık 2gb farkediyor. silersen sp1 i uninstall edemezsin. zaten kim eder ki

ilginç olansa yukarda bu soruyu ben sordum ama senin bu yazdığını görünce çözüm aklıma geldi. beyin nası bi bağlantı kurduysa artık
  • beyler yeni konu açtım ama bende sp 2 yazıyor

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda

http://forum.donanimhaber.com/m_46036622/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • indirip deneyeyim...zaten format atacaktım
  • sp1 yükleyince yakalanmayalım
  • ben microsoft un sitesinden indirdim yükledim ama sag altta deneme kopyasıdır yazıyor....
    microsoft un sitesinde de indirilebilir duurmda
  • Dün itibariyle indirip yükledim ama bende pe işe yaramadı garip bir sorunla karşılaştım şöle ram kendiliğinden yükselip tekrar düşüyor görev yöneticisinde zigzag gibi bir grafik oluşuyor artı sistem anlık yani 1 saniye kitlenip tekrar geliyor. Service pack kaldırdıktan sonra normale döndü.
  • Beyler bayanlar şu konuya bir açıklık kavuşturalim.bu final version mu yoksa beta mi.elimizde patlayacak mi patlamayacak mi.ve patlayacaksa nasıl kaldırabiliriz hizmet paketini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

Beyler bayanlar şu konuya bir açıklık kavuşturalim.bu final version mu yoksa beta mi.elimizde patlayacak mi patlamayacak mi.ve patlayacaksa nasıl kaldırabiliriz hizmet paketini..

Microsoftun sitesindeki RC, diğerleri final.
  • MICROSOFT.WINDOWS.7.SERVICE.PACK-1.RTM.X86.WAVE0.RIP.DVD-WZ.ZUKO

Bunu indirip kuran var mı acaba? Diğer sayfalara bakamadım kusura bakmayın
  • microsoft sitesinden indirmedim hatırlamıyorum da nereden indirdiğimi fileserve galiba finaldır..

birde sorum var..sistemim win 7 64 bit 4 gb ram var ama sistem 3.87 kullanıyor.nasıl onu tam performansa çıkartabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 17 Ocak 2011; 12:21:13 >
  • İndirdim kurdum gayet güzel. Performans olarak serilik hissettim. Fakat yüklemesi biraz uzun sürdü.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.