Şimdi Ara

Güvender Türkiye Geneli YGS-LYS (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
1
Favori
45.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zamancokzor

quote:

Orijinalden alıntı: Kemalist81

quote:

Orijinalden alıntı: zamancokzor

Dershanedekiler oha zordu triplerindeler. Birçoğunun morali yerle bir oldu sınav öncesi iyi oldu bu

150 üstü falan yaptın herhalde ?

sınava girdim demedim.

dostum senden korkulur :D amaa,, güzel cevaplar bunlar, tebrik ettim seni

• Matematiği YGS ayarının üzerindeydi. Sadece matematiğin kötüyse moralini bozmana hiç gerek yok bence.
  • bu sinava kolay diyenleri anlamiyorum derecelik insanlar heralde, cok ince ayrinti istiyen sorular vardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: earane

Matematiği YGS ayarının üzerindeydi. Sadece matematiğin kötüyse moralini bozmana hiç gerek yok bence.

ya genel anlamda ii değil sınavım, fakat üzüldüğüm nokta şu ki matematik netlerim genelde kötü değildir. 38in altına inmezdi. bu sınavda 5 yanlış yapınca tokat gibi geldi açıkcası..
  • Turkce 38d 2y
    Mt 38d 2y
    Fen 36d 4y
    Sos 32s 8y

Ygs1 puani tam 460 yapiyor ins daha iyilerini yapabilirim hedefim 465
  • 70 net çıkarırısam kendimi başarılı sayıcam. ayrıca bu sınava kolay diyen arkadaşlara da sevgiler!

ve çok merak ettiğim bir şey.. biz sözelciler bile sosyaldan 38 doğru yapamazken sayısalcı arkadaşlar nasıl yapıyorlar. formullerini paylaşırlarsa sevinirim. tabi ego tamini yapmıyorlarsa ve yazdıkları doğruysa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nilovski2004 -- 12 Mart 2011; 18:40:01 >
  • türkçe:38/2
    sosyal 34/2 2 soruyu hatırlamıyorum
    matematik: 38/2
    fen: 35/4 1 soruyu hatırlamıyorum.

beklediğimden çok daha iyi. ben böyle sınav yapmamıştım hayatımda. özellikle sosyal 30 yanlış olur diyorum ama coşagelmiş. bir daha bu kadar iki şık arasında kalıp işaretlediğim soruları tutturamam. keşke ygs olsaydı bu. benim hedeflerimi delip geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nilovski2004

70 net çıkarırısam kendimi başarılı sayıcam. ayrıca bu sınava kolay diyen arkadaşlara da sevgiler!

ve çok merak ettiğim bir şey.. biz sözelciler bile sosyaldan 38 doğru yapamazken sayısalcı arkadaşlar nasıl yapıyorlar. formullerini paylaşırlarsa sevinirim. tabi ego tamini yapmıyorlarsa ve yazdıkları doğruysa..

Forumda herkes dereceye girecek anlaşılan. Baksana netlere...
  • 2 mat 1 fen ve 3 sosyal sizin için dereceyse iyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

quote:

Orijinalden alıntı: nilovski2004

70 net çıkarırısam kendimi başarılı sayıcam. ayrıca bu sınava kolay diyen arkadaşlara da sevgiler!

Forumda herkes dereceye girecek anlaşılan. Baksana netlere...

Dimi sınava cumartesi girenler cuma günü girenlerden daha avantajlıydı
  • Çalışmayınca ve kendin yapamayınca inanılması zor geliyor tabi, normal, anlıyorum. Şu forumda kendinden yüksek yapanları görünce "herkes dereceye girecek abi" havası yaratılmasına hastayım cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

türkçe:38/2

beklediğimden çok daha iyi. ben böyle sınav yapmamıştım hayatımda. özellikle sosyal 30 yanlış olur diyorum ama coşagelmiş. bir daha bu kadar iki şık arasında kalıp işaretlediğim soruları tutturamam. keşke ygs olsaydı bu. benim hedeflerimi delip geçiyor.

ego tatmini falan yapan yoktur, eski sayısalcıyım bu sene ea oldum ve tarihten 4 kitap sayısız yaprak test bitirdim hala tum sosyal yanlıslarım tarihten (guvenderde 4) geliyor. peki soruyorum sen kaç kitap bitirdim kaç soru çözdün?

• quote:

Orijinalden alıntı: crazymafya

2 mat 1 fen ve 3 sosyal sizin için dereceyse iyi günler dilerim.

yanlış anlamadıysak; bu verdiklerin derslerden yaptığın yanlış sayıların.. arkadaşım tam olarak derece olmasa da çok ii netlerin. lütfen kendine gel, gerçek sınavda bundan daha ii yaparsın muhtemelen.. derece yapmaman için hiç bir neden yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seker_gevese -- 12 Mart 2011; 19:00:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaebLis

quote:

ego tatmini falan yapan yoktur, eski sayısalcıyım bu sene ea oldum ve tarihten 4 kitap sayısız yaprak test bitirdim hala tum sosyal yanlıslarım tarihten (guvenderde 4) geliyor. peki soruyorum sen kaç kitap bitirdim kaç soru çözdün?

Maydanoz olucam biraz ama sosyalim 2 y övünmek gibi de olmasın biri dikkatsizlikten gitmiş, zaten ikisi de tarih .Son sınıfa gelene kadar herhangi bir çalışma yapmadım.Ha mondros nedir sevr nedir az buçuk biliyorduk tabi ama tarih soruları bu genel bilgilerle çözülmüyor pratik yapmak lazım konu anlatımı olarak sürekli tekrar yaptım dergilerden ve kitaptan 2 tane de soru bankası bitirdim.Yani easınız diye biz sosyali sayısaldan falan iyi yaparız diye geçinmeyin sayısalcılar sandığınızdan daha zeki Ayrıca güvender sosyali 16 dk da çözdüm,hadi 20 diyelim optiğe geçirmesiyle beraber.

• quote:

Orijinalden alıntı: NaebLis

quote:

Tarihten denemeler haric soru bile cozmedim. Dersleri dinledim ve nadieren tekrar ettim. Bu zamana kadar yaptigim en iyi ikinci sosyal bu ve ben de inanamiyorum. Cogu soruda iku sik arasinda kaldim, bazi sorularda da ( ornek cevani musul olan) direkt mantik yuruttum ve emin olamadim. Sonucun iyi olmasi tarihimi veya cografyami iyi yapmaz. Ayni sinavda 15 net de yapabilirdim. Bu biraz sans sonucu oldu. Ha cok calisanin kazandigini da dusunme sakin diyebilirim sana. Nesibe aydinda orta siralardaki bi siniftayim ve sinif birincisiyim genelde. Sinif yukselttiler ama yalvar yakar geri indim. Sinifimdakiletin istisnasiz hepsi benden cok calisir ama olmuyor iste... Ben az calisiyorum ve genelde sadece konu calisiyorum. Belki sirri budur duyecegim ama ben bu netle 10.000. Olacaksam benden daha iyi 10.000 kisi var demek. Yani sir bu degil, sirri tam bilmiyorum.

• 31.50 turkce 25 sosyal 13 mat 4 fen
    matde 20 nin altina dusmezdim fendede en az 10 yapardim diger denemelerde. Bana gore zordu ama cok da degil. Zamani yetistiremedim bu sinavda . Meslek liseliyim ygs ye hazirlaniyorum ama sinavda en az 8 mat ve 5 fen fazladan yapmazsam gidemiyorum istedigim bolume
  • Arkadaslar 460 puanla bu sinavda ilk 10bine girilir mi ki
  • kimsede kitapçık yok mu çatlıycam artık....
  • masallah bu zorluktaki matematikte 35 in altina dusen olmamis forumda. umarim herkes bu cizgide devam eder.

turkce 33 6
    mat 24 6
    sos 14 12
    fen 30 8

sayisalciyim mat zor geldi 30 u gecerdim cogu zaman. fendeki yanlislarin 5 i biyolojiden :( biyoloji fazlasiyla bilgi sorularindan olusuyordu. osym gibi grafik bilgisi sorgulama yonunde olmaliydi zannimca. matematigi harbi abartmislar yani ilk basta guvenderdir kolaydir moral pompalicam diye girdim hayal kirikligi yasadim resmen. puanim 350. gercek ygs de 390-400 civari yeterli benim icin ki matematik kolay olacagi icin getceklesir diye dusunuyorum. sosyal icin hicbirsey demeyecegim hayatimin en dusuk sosyali. toder ve turkiye geneli finalde 24-25 yapmistim bu agir sicis olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Arkadaslar 460 puanla bu sinavda ilk 10bine girilir mi ki

Şaka mısın ilk 3000-4000 e kesin girilir
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.