Şimdi Ara

canon fotoğraf makinesi yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende canon fotoğraf makinesi var ve ben resimleri bellek kartıyşa pcye atmak istiyorum. fakat kartı taktığımda resim falan gözükmüyo ne yapmam gerekiyo. sadece yeni klasor diye bişey çıkıyo fakat içinde resim yok :(

• yardım edicek kimse yok mu
  • usb kablosuyla dene bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasim888

usb kablosuyla dene bi

+1

Makinenizin yanında gelen CD'yi yükleyin ve USB kablosuyla makineyi PC'ye bağlayın, fotoğrafları transfer için bir arayüz açılacaktır oradan fotoları transfer edin. "Yeni Klasör" bir virüs olabilir, bir ara salgını vardı nereye girersen orda bir "Yeni Klasör " diye dosya açıyordu. Transferden sonra kartınızı formatlayın ve emin olmadığınız toplu PC lere takmayın. Kolay gelsin...
  • usb kablosu yok ne yazıkki :S ancak bellek kartıyla pcye atabilirim ama oda olmuyo
  • Sadece Yeni Klasör diye bir şey var dediniz, kartın kalan ve dolu kısmına özelliklerinden bir baksanız, eğer virus varsa fotolarınızı silmiş de olabilir dolu alan 0 Mb ise malesef durum bu...
  • fotoğraflar bellek kartında gözüküyo. bellek kartını çıkarınca fotoğraf makinesinde resim kalmıyo. fakat pcye takıncada görünmüyo usb kablosu da olmadığı için başka türlü deneyemiyorum
  • acaba hafııza kartına kaydetmiyo mu ? ona kaydetmesi için ne yapmam gerekiyo nasıl bellek kartına taşıyabilirim fotoğrafları
  • kart tipi sdhc mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.