Şimdi Ara

**WINDOWS 7-8 USB'DEN (FLASH DISK) KURULUMU RESİMLİ ANLATIM** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
899
Cevap
117
Favori
1.130.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus_1866

sadece kopyalayınca dosyaları çalışımıyo vista / 7 için geçerli bu yöntem komutlarda önemli flash ntfs olarak biçimler atarım ben

quote:

bence bunlarla uğraşmayın bakın anlatıyorum

başlat çalıştır cmd

diskpart

list disk

flash diski bulup

select disk 1(flash bellek 1 ise)

clean

create partition primary

active

format fs=fat32 quick

assign

Flash belleği ntfs olarak biçimlendirdiğinizi söylemişsiniz , ama daha önce yazdığınız mesajda fat32 olarak biçimlendiriyorsunuz?
    Ntfs olarak biçinlendirirsek yine anlattığınız yöntem işe yarıyor mu?

• Ben iso dosyasının içindekileri flasha çıkarıp programla falan uğraşmadan direk usbden kuruyorum hiçte sıkıntı olmuyo 3 farklı pcye bu yöntemle win7 kurdum
  • evet arkadaşım az önce format attm ntfs olarak yaparım sürekli ben hiçte sorun olmaz windows 7 ultimate x64 12 dk falan kuruyorum
  • yunus flaşlawin 7 dvd arasındaki farkne
  • tabi sen bunu anlaman biraz zor kardeşim sorduğun soruya bakarmısın
  • ya herşeyi yaptm en son kapadim pc i boot dan usb-hdd sectim ama gormuyor ? neden olabilir ne yapmaliyiz ,
  • arkadaşlar ben böyle bir sorun yaşıyorum.. iso dosyası değildir hatası veriyor...

• Arkadaşımın netbook una nasıl format atcağımı düşünürken bu konuya rastlamıştım. Şimdi artık hep usb den atıyorum
  • We were unable to copy your files.Please check your USB device and the selected ISO file and try again.

Diyor bellek 8 gb..
  • Anlatım gayet güzel.Teşekkürler.
  • Arkadaşlar benim bios da usb falan diye bir şey yok. Boot bölümünde..
  • beyle flashı buna uygun nasıl formatlayacaz ???
  • eline koluna sağlık.
    sıkı paylaşım
  • emegine sağlık güzel paylaşım
    bende denedim biosdan usbhdd yi en üste taşıdım ancak "ntldr eksik" hatası verdi bi çözümü var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturk9027

emegine sağlık güzel paylaşım
    bende denedim biosdan usbhdd yi en üste taşıdım ancak "ntldr eksik" hatası verdi bi çözümü var mıdır

O sanırım kullandığın windows dosyası ile alakalı.Yani bozuk olabilir.Başkasıyla dene.
  • Ben yeni notebook aldım.Msi marka.Daha önce Asus freedos sisteme kolaylıkla Usb windows 7 yükledim.Ama yeni aldıgım notebook Bi türlü Yükleyemiyorum.Bioosda usb-hdd diye bi şeçenek çıkmıyor sadece Pioneer dvd ve Hire...Hdd yazıyor o kadar ..Bi yardım edin nasıl yapabilirim bunu...

sorunu hallettim çok basitmiş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 6 Eylül 2011; 0:55:53 >
  • teşkkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gary_2550

Arkadaşlar benim bios da usb falan diye bir şey yok. Boot bölümünde..

o zaman usb den boot desteklemiyodur anakartın.Usb ile format atamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

quote:

Orijinalden alıntı: basturk9027

emegine sağlık güzel paylaşım

O sanırım kullandığın windows dosyası ile alakalı.Yani bozuk olabilir.Başkasıyla dene.

Ben de aynı hatayı aldım. Windows isosunun da bozuk olduğunu sanmıyorum daha önce dvdden yüklemiştim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.