Şimdi Ara

Fat32 usb belleğe 5 gb üstü film atmanın yolu varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
23.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar led tv aldım mkv fotmatları destekliyor usb bellekten mkv formatlı film izlicem 16 gb bellegime 7 gb 720p mkv formatlı film atmak istiyorum ama atamıyorum ama bellek fat32 olduğu için 5 gb üstü galiba almıyor bilidigi üzere ntfs formatlarda video çalıştırmıyor fat32 5 gb veri atmanın bir yolu varmı herhangi bir proğram veya başka bi yolu.

• bildiğim ve uyguladığım kadarıyla yok dostum çünki 4gb ve üzeri tek parça dosyaları kopyalamak sadece ntfs sistemi ile oluyor.fat32 kabul etmiyor.
  • şöyle bişey denicem buraya yazarım 16 gb fat32 ye 7 gb lik filmi rardan 700 mb bölücem tektek içine atıcam sonra bellek içinde çıkar diçem bakalım nolcak merak etim acaba denendimi bilmiyorum ben bi deniyim sonuçu yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric_cantona

şöyle bişey denicem buraya yazarım 16 gb fat32 ye 7 gb lik filmi rardan 700 mb bölücem tektek içine atıcam sonra bellek içinde çıkar diçem bakalım nolcak merak etim acaba denendimi bilmiyorum ben bi deniyim sonuçu yazarım.

dene bakalım ama 4gb a gelince hata verebilir, denemekten zarar çıkmaz.
  • Tektek attığın sürece sorun çıkmaz
  • evet denedim 7 gb lik bir filmi 700 mb lık rarladım 16 gb içine attım atım atmasınada rardan çıkarınca 4 gb da gelince hata veriyor remderin dediği gibi oldu yani bu iş caçık mkv destekleyen led tv var ama 720p yada 1080p mkv film izleyemiyoruz ne yazıkki çok çaçık oldu.
    elimde başka bi nfts hdd var onu denicem taktığım hariçi biraza sorunluydu led tvde gösteririken ekran birden mavi oluyodu neyse herkese teşekürler iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric_cantona

evet denedim 7 gb lik bir filmi 700 mb lık rarladım 16 gb içine attım atım atmasınada rardan çıkarınca 4 gb da gelince hata veriyor remderin dediği gibi oldu yani bu iş caçık mkv destekleyen led tv var ama 720p yada 1080p mkv film izleyemiyoruz ne yazıkki çok çaçık oldu.
    elimde başka bi nfts hdd var onu denicem taktığım hariçi biraza sorunluydu led tvde gösteririken ekran birden mavi oluyodu neyse herkese teşekürler iyi çalışmalar.

rica ederim dostum, bu tür uygulamalar için en güzeli harici hdd sahip olmak usb ile hertürlü şeyi hem yanında gezdir hemde tv, media playerda oynat.

• Aldığın TV'nin modeli nedir?16GB USB'ye NTFS ile 11GB mkv atıp TV de sorunsuz izleyebiliyorum.
  • aslanenver tesekkur ederim verdıgın lınktekılerı uyguladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guray027

aslanenver tesekkur ederim verdıgın lınktekılerı uyguladım.

oldu mu peki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

quote:

Orijinalden alıntı: guray027

aslanenver tesekkur ederim verdıgın lınktekılerı uyguladım.

oldu mu peki..

Yıllardır cevap gelmediğine göre olmuş heralde.
  • olmuş olmuş bende denedin :)
  • NTFS ye çevirmek sorunun cevabı olmamış...hala araştırmaktayım ama bundan başka da çözüm yok sanırım...
  • Oldu oldu
  • ntfs desteklemiyorsa olmaz benimki gibi bendede nexon 106 led tv var oda aynı boşta duran 4 gb lık flaşımı ona ayırdım tamamıyla fat-32 sabit devamlı mecbur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.