Şimdi Ara

5800 Kitap okuma programı (türkçe harf destekli) İSTEK ve Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bir 5800 kullanıcısıyım ve telefonumun kocaman ekranını sadece dizi izlemek ve video klip izlemek dşında da kullanmak istiorm arkdaslar ve bu yuzden bu konuyu actım.Forumda ve diğer forumlarda kitap okuma programı başlığı adı altında bir sürü istek msjları var fakat pek bir ilgi görmemiş (ya da ben ilgi gören bi msja denk gelmedim). bi kaç program buldum ben örnek olarak dorioan adlı bi program qt adlı bir program kurduktan sora yukleniyor gayet güzel bir program. asıl sıkıntı pdf kitapları epub dosyaya cevrilmesi bunu içinde Calibre E-book management adlı bi program buldum fakat türkce harflerin tam karsılığı yok bazılarının var bazılarının yok.
    Sonuc olarak elinde iyi bir programı olan varsa arkadaslar lütfen paylassın.Ben böle bir program bulurlarsa eğer sürekli pdf kitapları çevirmeye üşenen arkdaslar olursa die forumda epub kitaplar die konu da açıp kitapları upload edicem ama dediğim gibi pdf to epub ya da direk bir kaç format okuyabilen bir kitap okuma programı varsa ve paylasırsanız çok çok makbule geçer şimdiden okuyan bana katılan katılmayan herkese teşekkürler.

• Arkadaşım ben uzun zamandır ekitap okuyorum ve hep text formatlı okuyorum.Kullandığım en iyi pro ise ZxReader programı.Türkçe karakter desteğiyle beraber çok kullanışlı bir pro.İndirmek istersen adresiwww.zxstyles.allnokia.ru adresinde var.Umarım yardımcı olmusumdur.
  • öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğin için hocam + olarak zxreader kurmustm fakat acılmıodu ama senin linkinden denediğim calısıyor tesekkür ederim =) en kısa zamanda forumda txt kitap paylasımı yapmayı planlıorm =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: __KITT__

öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğin için hocam + olarak zxreader kurmustm fakat acılmıodu ama senin linkinden denediğim calısıyor tesekkür ederim =) en kısa zamanda forumda txt kitap paylasımı yapmayı planlıorm =)

.txt kitap paylaşımı harika olur valla. Boş zamanlarımızda okuyacak bir kitap devamlı yanımızda bulunur.
    Takipçinim
  • öyle bi paylaşım yaparsan ben de takipçinim
  • quote:

öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğin için hocam + olarak zxreader kurmustm fakat acılmıodu ama senin linkinden denediğim calısıyor tesekkür ederim =) en kısa zamanda forumda txt kitap paylasımı yapmayı planlıorm =)

Rica ederim kardeş.Bende paylaşımlarını bekliyorum o zaman.Çabuk ol kitap manyağımdır ha
  • quote:

belki biliyorsunuzdur ama ben yinede hatırlatmak isterim.Zxreader'da türkçe karakter problemi yaşanmaması için txt formatını utf8 yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gewa

quote:

belki biliyorsunuzdur ama ben yinede hatırlatmak isterim.Zxreader'da türkçe karakter problemi yaşanmaması için txt formatını utf8 yapmak gerekiyor.

evet text dosyasının word de açıp farklı kaydet deyip utf8 formatında kaydedilebilir aynı zamanda.
  • Kaliteli e-booklar bekleriz, bu programı deneyeceğim=)
  • herkese teşekkür ederim tekrar konun ilgi görmesine sevindim. =) sınavların bittiği ilk gün (yaklasın 3-4 içinde ) başlıorm pdf toplamaya kontrol edip txt(utf-8) yapıp atıorm DH ye
  • ebook indirdiğim sağlam forumlar var, link versem ban yermiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger
    ebook indirdiğim sağlam forumlar var, link versem ban yermiyim?

Özelden bana verirsen yemezsin sanırım
  • Merhabalar, bende 5800 kullancısıyım ancak sormak istediğim, bu e-book(kitap okuma) tam olarak nasıl bir programdır? Adını çok duyuyorum ama hiç araştırmak aklıma gelmedi. Nasıl uygulamadır ne işe yarar bana bilgi verir misiniz ?
    Bende kurmak istiyorum telefonuma.
  • p.m. atamıyorum maalesef.Gerçi herkes burada link veriyor ama ban tırstırıyor işte
  • quote:

p.m. atamıyorum maalesef.Gerçi herkes burada link veriyor ama ban tırstırıyor işte

Ben pm atınca onu cevaplayabiliyormusun ?
  • bi at bakayım deneyeyim
    edit:gsm onayı diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 11 Ocak 2011; 21:05:42 >
  • quote:

bi at bakayım deneyeyim

Gönderdim kontol et
  • Edit:Sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 11 Ocak 2011; 21:29:02 >
  • Valla ban konusunda yermisin yemezmisin bilmem ama bu linkler çok işime yarayacak.
    Teşekkürler Freddy Krueger
    Umarım banlanmazsın...

Aldım linkleri silebilirsin.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byakman -- 11 Ocak 2011; 21:29:04 >
  • Rica ederim kardeşim.Ben sileyim aldıysan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy Krueger -- 11 Ocak 2011; 21:30:00 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.