Şimdi Ara

Zyxel P-660HW-T1 v2 Firmware Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar V3.40(AXD.3) 12/29/2009 güncellemeli Zyxel P-660HW-T1 v2 modemim var zyxelin sitesinden firmware kontrolü baktığımda 3.40(APR.5)C0 güncellemesi çıkmış indirip *.bin dosyasını modemden yükleye bastığımda 10 saniye sonra modem kendini resetleyip başa dönüyor kontrol ettiğimde güncellememiş oluyor. Problem nerde ? Yardım ederseniz sevinirim.

• bende de aynı sorun var eğer yardım eden olursa iyi olur
  • modemlerin üretim versiyonlarından dolayı çıkan firmware ile elinizdeki cihaz uyumsuz firmware'de bahsi geçen v2 ibaresi aynı zamanda elinizdeki modemlerdede yazıyormu v1 ise firmware kurulmaz.
  • Sorunu zyxelin kendi sitesinden buldum. V3.40(AXD.3) & 3.40(APR.5)C0 ülkelere göre çıkmış versiyonmuş. AXD yüklü ise tekrar AXD yüklemek zorundaymışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Sorunu zyxelin kendi sitesinden buldum. V3.40(AXD.3) & 3.40(APR.5)C0 ülkelere göre çıkmış versiyonmuş. AXD yüklü ise tekrar AXD yüklemek zorundaymışız.

aynen dediğim gibi olmuş bazı üreticiler ülkelere göre farklılıklar taşıyan sürümler üretiyor aynı cihaz aslında ama farklılıklar var onun için modem modelinden sonra üretim versiyon bilgisinide kontrol etmek gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardCry

quote:

Sorunu zyxelin kendi sitesinden buldum. V3.40(AXD.3) & 3.40(APR.5)C0 ülkelere göre çıkmış versiyonmuş. AXD yüklü ise tekrar AXD yüklemek zorundaymışız.

aynen dediğim gibi olmuş bazı üreticiler ülkelere göre farklılıklar taşıyan sürümler üretiyor aynı cihaz aslında ama farklılıklar var onun için modem modelinden sonra üretim versiyon bilgisinide kontrol etmek gerek.

arkadaşın dediği gibi yüklediğiniz firmware in üzerindeki AXD vs. aynı olmalı ben yükledim şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peperoglu -- 2 Şubat 2011; 21:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peperoglu

quote:

Orijinalden alıntı: HardCry

quote:

arkadaşın dediği gibi yüklediğiniz firmware in üzerindeki AXD vs. aynı olmalı ben yükledim şimdi.

Nereden yüklediniz acaba link var mı? 2010 veya 2011 tarihli güncel sürümleri ? Yardımcı olabilirmisiniz ?

• bende güncel versiyonunu arıyorum.

Varmı elinde olan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.