Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.611
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fakat ROM yükledikten sonra tel açılırken beyaz ekran htc yazısında donuyor. Bootloader'a girebilmekteyim.Sanırım brick oldu
    Nasıl kurtabilirim? Yardımcı olucak varsa şimdiden teşekku
    r ederim
  • Arkadaşlar bende mail attım htc ye banada aynı mail noktası virgülüne geldi tepkiye karşılık bir mail hazırlamış adamlar okumadan robota maili attırıyolar heralde. Bu arada mailde müşterilerimizin yeni sürümden memnun kalmaması üzerine eski sürümde kalınacaktır ibaresi çok saçma geldi bana hangi müşteriden bahsediyosunuz güncelleme çıktı müşteriler memnun kalmadımı? htc Face sayfasında tepkilerimizi belli edelim derim.
  • DHD için son durum ne oldu arkadaşlar?
  • tepkimizi gösterelim en mantıklısı da htc'yi aramak ve sanal ortamda birlik olmak. online müşteri temsilcisi diye bir zırva uydurmuşlar insanları bilgisayarla konuşturuyorlar bununla ilgili şakayette bulnumuştum beni geri aradılar. desire hd'nin güncelleme alacağına dair internette duyuru yapmadık diyorlar. bunların internet sitesinde alacak cihazların listesi yok muydu içinde desire hd yok muydu gözlerimle görmesem bana yutturacaklar. işleri güçleri dalavere htc alma aldırma bunadn sonra kimseye de tavsiye etmeyeceğim.
  • Selam forumdaslar,
    yaklasik 2 seneden beridir desire hd kullanmaktayim......oldukca memnunum.....fakat 2 gündür bir problemim olustu.....her aramada ve gelen aramalarda aporlör acik durumda......
    cok sinir bozucu bir durum.....heralde yeni bir software yüklemem gerekiyormus.fakat bu lanet sey nasil yapilir bilmiyorum..
    bana yardimci olabilecek arkadaslarima simdiden tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinosam55

Selam forumdaslar,
    yaklasik 2 seneden beridir desire hd kullanmaktayim......oldukca memnunum.....fakat 2 gündür bir problemim olustu.....her aramada ve gelen aramalarda aporlör acik durumda......
    cok sinir bozucu bir durum.....heralde yeni bir software yüklemem gerekiyormus.fakat bu lanet sey nasil yapilir bilmiyorum..
    bana yardimci olabilecek arkadaslarima simdiden tesekkürler

Telefonu yeniden başlatın
  • Arkadaşlar sim kartı telefona takınca telefon kendiliğinden kapanıyor.
    Sim kart takılıyken açtığımda sim kart yokmuş gibi davranıyor.Yani şebeke yok.
    Sim kartı başka telefona taktığımda çalışıyor.
    Sorunum nedir acaba??
  • Arkadaslar bir ara yeni pil yapilacak diye bir soylenti vardi, bilgisi olan var mi acaba ne oldu? Bu pil konularinda ufak bir arastirma yaptim ama mevcut 1600 mah degerindekiler de pek bir ise yaramiyormus. Cok memnunum cihazdan ama bir de yuksek kapasiteli bir batarya yapsalar on numara olacak. Gerci hemen hemen tum akilli telefonlar ayni durumda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: summer40

Arkadaşlar sim kartı telefona takınca telefon kendiliğinden kapanıyor.
    Sorunum nedir acaba??

cihazın kaçak durumdadır muhtemelen. aşağıdaki sayfadan imei kontrolü yap bak bakalım cihazın kaçakmı?

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php
  • bu telefonu zamanında ne almak istmeiştim.
  • arkadaşlar telefon şarjda iken 60-70 seviyeden sonra birdenibire tam dolu gösteriyor. pil ile alakalı grafiği eklemeye çalışacağım .
    Sizce bataryanın hızla şarj olan kısmı ölü mü?

• hocam desire hd me rom yükledim yükledikten sonra siyah ekranda kalıyor öylece yardım edebilecek varmı
  • bataryayı çıkar tak
  • arkadaşlar bende desire hd almayı planlıyorum ama bulamadım teknosaya gıttım yok dedıler bımekse gıttım yok dedıler vatanın sıtesınde bıl yok nereden aldınız nerelerde bulunur ?
  • arkadaslar htc dev sitesinde desire hd nin android 4.0 USA güncellemesi mevcut link burda

bende desire s oldugu icin deniyemiyorum ama aynı siteden desire s güncellemesini yukledim kullanıyorum sorunsuz cihaz garanti dısıda kalmıyor bilginiz olsun
    http://www.htcdev.com/devcenter/downloads/P10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djsabay -- 13 Eylül 2012; 18:41:01 >
  • arkadaşalar htc desire hd telefonum bir süre kendiliğinden zil sesi sessize alıyor. sizce sorun nedir? yardımınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

quote:

Orijinalden alıntı: summer40

Arkadaşlar sim kartı telefona takınca telefon kendiliğinden kapanıyor.
    Sorunum nedir acaba??

cihazın kaçak durumdadır muhtemelen. aşağıdaki sayfadan imei kontrolü yap bak bakalım cihazın kaçakmı?

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

Sağol arkadaşım
    Gerçekten imei silinmiş
    Tlfn Çinden gelmişti.
    Şimdi imei yazmaya çalışıyorlar tamircide

• arkadaslar bu 2500 mah pılı deneyen oldumu dogrumu performans artıyormu sarj suresınde..kullanan varsa yazabılırmı bos yere almayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar4141

arkadaslar bu 2500 mah pılı deneyen oldumu dogrumu performans artıyormu sarj suresınde..kullanan varsa yazabılırmı bos yere almayalım...

bence boş yere alma en fazla orjinal batarya kadar gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 20 Eylül 2012; 22:27:51 >
  • Arkadaslar selam. Bana muzik kalitesini artirmak icin kullanabilecegim bir program onerebilir misiniz rica etsem ?

Iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.