Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.611
Cevap
14
Favori
302.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ka40

quote:

Orijinalden alıntı: cmcntkn

quote:

quote:

quote:

Ustalar dun telefon ,fazla uygulama acik iken donu verdi ,bende pili cikartip yeniden taktim , yanliz bu seferde HTC logosunda takili kaldi ,beklemek fayda etmiyor ,neyapmam gerek ?

Cihazı recovery menüsünde (cihaz rootlu değilse bootloader ekranında) açıp, fabrika ayarlarına geri döndürüp öyle bir dene.

Cihaz rootlu , factory reset yaptigimda ,rom da mi siliniyor ? yedegini clockworkmod'la aldim ama .

Hayır rom o şekilde silinmez tabii ki. Cihaz fabrika ayarlarına geri döner sadece. Cihazın hafızasında kurulu olan uygulamalar vs. silinir. Eğer bu şekilde halledemezsek o zaman tekrardan rom yüklemen gerekecek.

Dedigin gibi yaptim oldu ,ardindan clokwork ile restore yaptim ,yine ayni halt ... gitti okadar ayar ve programlar okadar guvendik su androide olana bak ,cihazi satacagim

kardeş hafıza kartı arızalı olabilir. bi arkadaşta aynı sorun oldu hafıza kartını değiştirdi şimdi sorunsuz kullanıyor.
    kartı çıkartıp kullan bakalım sorun devam ediyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail özata -- 29 Mart 2011; 16:54:26 >

• arkadaşlar merhaba,

bi yakınım umreye gidecek de , Desire HD nin arabistandaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar merhaba,

bi yakınım umreye gidecek de , Desire HD nin arabistandaki fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?
  • beyler sorum şu
    youtube dan video izlerken tam ekran olmasını istemıyorum o pencerede oynatsın varmıdır bi ayarı.
    ayrıca çok yavaş yapıyo video yüklemelerini nedne olabilir
  • ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR TELEFONUN ROM UNU DEGİŞTRİDİM FAKAT ŞİMDİ TELEFON AÇILIYOR HTC YAZIOYR EKRAN SİAYH OLUYOR HEMEN TEKARA O BEYAZ HTC EKRANI ÇIKIYOR BUNU 10 SANİYEDE BİR TEKRARLIYOR

KAPATTIM AÇTIM FALAN OLMADI

VARMI BU KONUDA FİKRİ OLAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: physis

IGO bazen beni bir kaç km farklı yerde gösteriyor bu yüzden cihazla gelen orjinal navigasyon programını deneyim dedim oda söylediğim hatayı veriyor. Programı kaldırırsam tekrar nerden yükleyebilirim.
    Markete baktım göremedim.

imzamdaki linkte var igo. saygılar.

ercanekon bey kardeşim igo yu başarılı bir şekilde kurdum ve çalıştırdım.
    yaw ne hoş bi şeymiş be. linkteki yardım için teşekkür ederim.

dinngg
    -hız sınırını aştınız

ben senin ağzını yerim yerim

güle güle kullan kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan35

ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR TELEFONUN ROM UNU DEGİŞTRİDİM FAKAT ŞİMDİ TELEFON AÇILIYOR HTC YAZIOYR EKRAN SİAYH OLUYOR HEMEN TEKARA O BEYAZ HTC EKRANI ÇIKIYOR BUNU 10 SANİYEDE BİR TEKRARLIYOR

telefon kendi kendine restart atıyor romu düzgün yükleyememiş olabilirsin.Benim telefondada aynı sorun vardı.Servise yolladım romu değişti ama çözüm olmadı tekrar servise yolladım bakalım bekliyorum.
  • Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archers28

quote:

Orijinalden alıntı: atakan35

ÇOK ACİL YARDIMMMM !!!!!!!!!!!!!!

telefon kendi kendine restart atıyor romu düzgün yükleyememiş olabilirsin.Benim telefondada aynı sorun vardı.Servise yolladım romu değişti ama çözüm olmadı tekrar servise yolladım bakalım bekliyorum.

1- İndirdiğiniz rom dosyasının hatasız bir şekilde indiğinden emin olun.(MD5Checksum kontrolü yapın)

2- İndirdiğiniz rom dosyası hatalı ise tekrar indirin, hafıza kartına atın. Sonra sd kartı tekrar cihaza takın.

3- Cihazı Recovery menüsünde açın.(Cihazın pilini çkarıp tekrar takın, power tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna basılı tutarak Recovery menüsü gelene kadar elleriniz çekmeyin)

4- Romu kurun.

Nasıl yapacağınızı bilmediğiniz işlemler için bknz. İMZAM

• şu an için desire s in romu dhd ye port edilmiş durumda kurdum gayet stabil çalışıyor.
  • orjinal stock romun linki vardı şimdi bulamıyorum.Verebilecek olan var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.
  • quote:

quote:

Arkadaslar bu kasma sorunu beni oldurcek acaba islemci hizim mi dusuk ve nereden bakabilirim hizina?

markette quadrant advanced diye uygulama var yükle oradan cpu hızını öğrenebilirisn.

Max 1024

Min 255

Değerlerini alıyorum.

İlk başlarda bu kasıntılar yoktu sonraları olmaya başladı acaba indirdiğim programlardan dolayı mı?
  • Arkadaşlar birşey soracağım. daha önce konusu geçmişti bunun. gsm ve 3g ayarları nasıl olması gerekiyor. (3g nadiren kullanıyorum ona göre tarif lütfen)
    ayarlar --> kablosuz özelliği --> mobil şebekeler : bölümündeki ayarlar nasıl olmalı:
    veri dolaşımı: işaret olsun mu?
    veri dolaşımı sesi: işaret olsun mu?
    şebeke modu : ??? -->bunu sadece gsm yaparsm arada bir hat gidiyor. 3g arada bir kullanıyorum ona göre ne yapmalıyım.
    şebeke operatörleri: avea
    hep açık mobil veriyi etinleştir: işaret olsun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Arkadaşlar birşey soracağım. daha önce konusu geçmişti bunun. gsm ve 3g ayarları nasıl olması gerekiyor. (3g nadiren kullanıyorum ona göre tarif lütfen)
    ayarlar --> kablosuz özelliği --> mobil şebekeler : bölümündeki ayarlar nasıl olmalı:
    veri dolaşımı: işaret olsun mu?
    veri dolaşımı sesi: işaret olsun mu?
    şebeke modu : ??? -->bunu sadece gsm yaparsm arada bir hat gidiyor. 3g arada bir kullanıyorum ona göre ne yapmalıyım.
    şebeke operatörleri: avea
    hep açık mobil veriyi etinleştir: işaret olsun mu?

veri dolaşımı dediği yurtdışına çıktığında internete bağlansın/bağlanmasın. işaret olmasın bence, yurtdışında fatura çok kabarır
    sesinede nasıl isterseniz

şebeke modu bende sadece gsm. hat gitmesi aynı anda gsm ve mobil internet bağlantısı yapılamıyor diye biliyorum(2g için). hat gitti dediğiniz zaman muhtemelen cihaz veri çekiyordur.
    hep açık vs. bende işaretli. bazı programlar veri alışverişi için buna ihtiyaç duyuyor

• arkadaşlar cihaza skype nasıl kurarım tavsiyesi olan varmı??
  • Telefonun masaüstüne kısayol eklemeyi öğrendim ama kaldırmayı beceremedim bilen bir arkadas yardımcı olabilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hammer8

Telefonun masaüstüne kısayol eklemeyi öğrendim ama kaldırmayı beceremedim bilen bir arkadas yardımcı olabilirmi acaba?

Eklediğin kısayola basılı tut sağ alt köşeye at
  • quote:

quote:

quadrant sonuçları vermiyor, servere bağlanmıyor. başka bir uygulama lazım..
  • quote:

Olayı kaptıktan sonra 3 dk içinde en basitinden böyle bir masaüstü elde edebilirsiniz;

Sol sütunda görülen yazıların her biri bir kısayoldur mesela. İlgili konu altında toparladığım uygulamalara gitmektedir.

Yatay da ise sırası ile; temel ana ekrana dönüş (sürükleme hareketiyle uygulama menüsü açılıyor ayrıca - 2 farklı fonksiyon atayabiliyorsunuz yani), telefon, rehber, mesajlar ve kamera kısayolları var.

Merhaba,ben de araniz bir Htc desire alarak katildim. Benim sorum temalarla ilgili olacak.Cesitli romlarda denedim ama bazi temalarin saat ve havadurumu gosterildigi gibi olmuyor ben de nasil yapildigini bulamiyorum.Arastirdim forumda temanin nasil yapilacagi hakkinda bizim gibi yeni kullanicilar icin cok aciklayici bir bilgiye ulasamadim.Mesela bu desktopu cok begendim.O yuzden hem bunu gonderen sayin uyeye bunu nasil yaptigini sormak hem de bilgisi olan uyelerin yardimlarini almak istiyorum.Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirgibi -- 30 Mart 2011; 18:39:12 >

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.