Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.611
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HDH gönderilen mail içerisine(imzaya) resim koyabiliyormuyuz
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bende telefonu alalı 1 hafta oldu. Tüm konuyu okudum ve çoğu şeyi hallettim sayenizde.Burada, üşenmeden tüm soruları cevaplayan, bilgilerini paylaşan kısacası emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum.İyiki varsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acineton

Önder,
    Teşekkür ederim haklısın ama vodafone bana 100 mb da kadar 7.2 mpb 100 mb den sonra 1mpbe düsüyor dedi 122 kpb cok dusuk geldi bana.Eğer dediğin gibiyse formata gerek yok ozman

abicim kusura bakma keklemişler seni. 1 mbps çok düşük bir hızmıki 1 e düşürüyoruz demişler. normal çektiği bi yerde 1 mbps i görürsen vodafone da şükret ve hiç karıştırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Arkadaslar, bende 3 aydan beri DHD kullanicisiyim.Bu 3 ay icerisinde 1 kez bile agiz tadi ile youtube'dan 3G (H) ile video izleyemedim.Hattim vodafone. WİFİ ile hic denemedim.Su anda bu yorumlari okuduktan sonra hemen tekrar denedim.nafile yine takiliyor.Ama nette gezinti hizli.

benim youtube açılmıyo bilem..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

Arkadaslar, bende 3 aydan beri DHD kullanicisiyim.Bu 3 ay icerisinde 1 kez bile agiz tadi ile youtube'dan 3G (H) ile video izleyemedim.Hattim vodafone. WİFİ ile hic denemedim.Su anda bu yorumlari okuduktan sonra hemen tekrar denedim.nafile yine takiliyor.Ama nette gezinti hizli.

telefonun dilini ingilizce yapın açılır.
  • kusura bakmada video izlicem die ikide bir de telefon dilini değiştiremem :) emanet gibi one ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

kusura bakmada video izlicem die ikide bir de telefon dilini değiştiremem :) emanet gibi one ya

ben ikidebir tel dilini değistirmemek için tubemate programını indirdim birsey arıcam zaman o programı acıp aratıyorum sonrada orjinal youtube uzerinden izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNDeR

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

kusura bakmada video izlicem die ikide bir de telefon dilini değiştiremem :) emanet gibi one ya

ben ikidebir tel dilini değistirmemek için tubemate programını indirdim birsey arıcam zaman o programı acıp aratıyorum sonrada orjinal youtube uzerinden izliyorum

markette yokta bi gün applanet in çalıştığına denk gelirsem bende indiricem saol kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

@DR_SHARP
    normal marketten indirdiğin programların apk dosyası olmuyor direk telefona kuruyor, kaldırdığın zaman da exe gibi bir dosyası kalmıyor. applanet gibi harici marketlerden inenlerde ise ayrıca bir apk dosyası iniyor sonra uygulama kuruluyor. programı kaldırdığında apk uzantılı kurulum dosyası kalıyor telefonda (sdkart/APK). yer kaplamasın isitiyosan bu klasördeki apk dosyasını da silmelisin.

@Bilgin-Blog
    desire hd nin en büyük forumunda iphone reklamı-savunuculuğu yapılmaz dostum (zaten savunulacak bi telefon değil çünkü). cami duvarına işemek diye bi tabir var ya hah ondan. seni döverler abiler burda

cevap için tesekkurler tam manasıyla ogrenmek istediğim buydu ;)

• Merhaba arkadsslar Ben 2 sene ip kulandim ve en son ip4 hala kulaniym ,dún htc dhd aldim ip4 hic kimse gecemez derdim ama yanilmisam :) kisaca ip4 aramadim hic ve ip ,ip yapan gercekten app store ,cok guzel system nerdeyse aradigim.app var markete daha ilerleyecegine eminim ,ip neymis diorum simdi ip cok sevenin soyle demesi :)

Iki sorum var

Acilan app nasil kapatiorum yukardan , facebook mesala on gozukuyorum hep kapatamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

quote:

telefonun dilini ingilizce yapın açılır.

onuda yaptık ama nafile
  • Arkadaslar malum appplanet cogu zaman kapali normal markette ise ancak free uygulamalar mevcut yalniz en iyi uygulamalar hep ucretli olanlar peki bu ucretli applere ulasmak icin appplanet ve forumlardan indirmek disinda baska bir yol varmi acaba mesela ucretli uygulamalari indirebilecegimiz bir yabanci kaynakli site gibi?
  • 24 saat facebook wifi internet uydu açık storedan youtube uygulaması indirdim çalışmıyor netten bağlandığımda sorunsuz kullanıyorum applanet çoğu zaman çalışmazken android markette hiçbir sıkıntı yaşamıyorum vazgeçilmez oyunum angrybirds 3 versiyonuda mevcut DHD de turkcell hattımı kullanıyorum görüşmelerimi başka bir telefondan aveadan yapıyorum yakında turkcell i kapatıp tamamen avealı olucam 4gb lık internet paketi kullanıyorum DHD yi alalı 2 hafta oldu elimden düşmüyor hergün birşeyler indiriyorum net paketin daha %50 si bitmedi yaklaşık olarak 22 saat şarj etmeden kullanabiliyorum iyiki DHD almışım fotoğraf çekimi için camera 360 programını kullanıyorum antivibrasyon ile çok temiz fotoğraflar çekebiliyorum telefon sesinde bende biraz muzdaribim ama desibel yükseltici programlar kullanarak bunun da önüne geçicem daha ona sıra gelmedi :) kısaca iyiki almışım bu DHD yi

• quote:

Orijinalden alıntı: marcusantonyus

Herkese merhaba, oncelikle cok faydali bi forum bir cok programi burdan duyup indirdim emegi gecen herkese cok tesekkurler. benim problemime gelince ana menude "bagli ortamlar" icerisindeki ikonlara(muzik,video,fotograflar) girmeye calistigimda "Bagli ortamlar uygulamasi (islemcom.htcconnectedMedia) beklenmeyen sekilde durdu.Lutfen yeniden deneyin" ibaresi beliriyor ayrica facebook'ta fotograf paylasmaya calisirkende ayni hatanin benzeri olarak "islem com.facebook.katana" beklenmeyen sekilde durdu diye hata mesaji veriyor.Acaba sizler fotograf programi olarak ne kullaniyorsunuz ,sorun programdami yoksa SD'demi bilemedim.Yardimlarinizi bekliyorum

Neden kimse cevap vermiyor Kimse bu konuda bisey bilmiyor ,yardimci olamiyormu?
    Forumun hemen hemen her sayfasinda yer alan IP4 mu DHD mi ,onun bu ozelligi bunun su ozelligi geyigi o kadar cevaplanmisken, gercekten bilgi almak amacli soruma bu kadar yardimsever , bilgilerini paylasip yardimlarini esirgemeyen uyelerden hic birinin cevap vermemesi cok ilginc...

• @marcusantonyus

sorunun çözümünü bilen biri görseydi herhalde yazardı. birazsabret...

şunu bir dene;

ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet -

burada "facebook" uygulamalarını bul

üzerine tıkla, sonra "verileri temizle" seçeneğini bir dene...

belki tekrar bağlanır.

*bağlı ortamlar sadece wifi açıkken çalışıyor diye biliyorum? o konuda bir şey diyemeyeceğim..
  • quote:

quote:

Herkese merhaba, oncelikle cok faydali bi forum bir cok programi burdan duyup indirdim emegi gecen herkese cok tesekkurler. benim problemime gelince ana menude "bagli ortamlar" icerisindeki ikonlara(muzik,video,fotograflar) girmeye calistigimda "Bagli ortamlar uygulamasi (islemcom.htcconnectedMedia) beklenmeyen sekilde durdu.Lutfen yeniden deneyin" ibaresi beliriyor ayrica facebook'ta fotograf paylasmaya calisirkende ayni hatanin benzeri olarak "islem com.facebook.katana" beklenmeyen sekilde durdu diye hata mesaji veriyor.Acaba sizler fotograf programi olarak ne kullaniyorsunuz ,sorun programdami yoksa SD'demi bilemedim.Yardimlarinizi bekliyorum

Neden kimse cevap vermiyor Kimse bu konuda bisey bilmiyor ,yardimci olamiyormu?
    Forumun hemen hemen her sayfasinda yer alan IP4 mu DHD mi ,onun bu ozelligi bunun su ozelligi geyigi o kadar cevaplanmisken, gercekten bilgi almak amacli soruma bu kadar yardimsever , bilgilerini paylasip yardimlarini esirgemeyen uyelerden hic birinin cevap vermemesi cok ilginc...

bi de dövseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackOssi55

Merhaba arkadsslar Ben 2 sene ip kulandim ve en son ip4 hala kulaniym ,dún htc dhd aldim ip4 hic kimse gecemez derdim ama yanilmisam :) kisaca ip4 aramadim hic ve ip ,ip yapan gercekten app store ,cok guzel system nerdeyse aradigim.app var markete daha ilerleyecegine eminim ,ip neymis diorum simdi ip cok sevenin soyle demesi :)

Iki sorum var

Acilan app nasil kapatiorum yukardan , facebook mesala on gozukuyorum hep kapatamadim

android 2.2 ve üzeri sürümlerde uygulamaları kapatman gerekmiyor. gerekirse dhd kendi kapatıyor.

facebook ilk açıldığında duvarın gelir. bir kez alttaki geri tuşuna basınca haber kaynağı, profil,arkadaşlar ... olan menü geliyor. burada iken alttaki menü tuşuna basıp çıkış diyoruz.
  • quote:

quote:

sonunda youtube açıldı;
    öncelikle nerde hata yaptığımı anlatayım;
    siz telefonun dilini değiştir youtube a anca öyle girersin demiştiniz.
    bende dil değiştirmek için morelocale programın dan bu işlemi yapıyordum.
    ve netice olarak youtube a giremiyordum.(telefonum yurtdışı).
    amaaaaa neymiş efendim youtube a girmek için
    menu>ayarlar>dil ve klavye> eng olmalıymııııışşş.

aman benim hanım duymasın..

• benim tel de yurtdışı moracle ile türkçe yaptım. Ondan sonra da hiçdil ayarlarıyla oynamadım. kendi giriyordu youtube ye.
  • Bir link paylaşmak istiyorum. Verdiğim linkin 07:17dk sonra seyredin. Buna üzülmemiz mi yoksa sevinmemiz mi gerek sice?

http://www.youtube.com/watch?v=tTp-Azf60L8

dakika düzeltildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selos_79 -- 26 Mart 2011; 14:34:38 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.