Şimdi Ara

Honda civic 1.5 ex 1994

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
53.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben yakın bir zamanda allah izin verirse honda civic 1.5 ex 1994 modelini almayı düşünüyorum. Fakat bu araçla ilgili kafamda soru işaretleri var.

1. sorum: Bu araç km'de kaç yakıyor? yakıt tüketimi nasıl? bu araç karbratörlüdür. Ayrıca tüp takılırsa kaç yakar? Eğer bilen yada bu aracı kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi?

2. sorum: Benim baktığım araç en dolu olanı. yani kliması ve hidrolik direksiyonu, ayarlanabilir direksiyon, ayarlı aynalar cam ısıtma sistemi gibi özellikler var. Hidrolik aksamı nasıldır bu aracın yani debriyaj ve direksiyon hidrolik olarak rahatmıdır?

3. sorum: Parçaları pahalımıdır?

4. sorum: Benim bir arkadaşım 1.6 si al daha iyi dedi çünkü 1.6 si injeksiyonlu fakat 136 bg bir araç.Fakat benim baktığım 1.5 ex injeksiyonlu değil, karbiratörlü. bu yüzden 16. si 15. ex ten daha az yakar dedi injeksiyon olduğu için. bu doğrumudur? o öyle dedi fakat bana pek mantıklı gelmedi. çünkü si 136 bg çift eksantrikle çalışıyor.injeksiyonlu olsa bile cok yakar die düşünüyorum. 1.5 ex ise karbiratörlü fakat en azından motoru 1.5 ve 90 bg daha az yakar die düşündüm. heleki tüple dahada az.Sizce benim düşüncem doğrumudur?

BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. BUNLARI DÜŞÜNMEKTEN KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM.ARACI ALMAYA RAMAK KALDI. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MİNNETTAR KALICAM...

• merhabalar 1994 1.5 ex alacaktınız ..aldınızmı?

almadıysanız bende var ..aslında ben yazın yani haziran gibi satmayı düşünüyordum ama anlaşırsak şimdi olabilir,satma konusunda ise çok kararsızlık yaşıyorum çünkü 4000 tl ye yakın masraf yapıp aracımı sorunsuz hale getirdim..satma sebebim ise üst model bir accord almak. isterseniz size aracımın detaylı özelliklerini yazayım...

1994 model honda civic 1.5 ex

OTOMATİK VİTES

KLİMA

4 CAM OTOMATİK

ELEKTRİKLİ AYNA

YÜKSEKLİK AYARLI HİDROLİK DREKSİYON

GİZLİ KONTAK

ÇELİK JANT(2010-AĞUSTOS)

4 LASTİK YENİ=GOODYEAR DURA GRİP 4 MEVSİM(2010-AĞUSTOS)

MOTOR YAĞI,OTOMATİK VİTES ŞANZUMAN YAĞI YENİ(2010-AĞUSTOS)

TÜM FİLTRELER YENİ DEĞİŞTİ(2010-ARALIK)

TRİGER KAYIŞI 216 BİN KM DE DEĞİŞTİ(2010-EYLÜL)

SİLECEKLER YENİ DEĞİŞTİ(BOSCH)(2011-OCAK)

KARBÜRATÖR TEMİZLİĞİ 220.BİN KM DE YAPILIDI(2010-EKİM)

226 BİN KM DE OTOGAZ PERİYODİK BAKIMDAN GEÇTİ(2011-OCAK)

FREN BALATALARI DEĞİŞTİ(2010-EKİM)

EGZOZ ORJİNALİ İLE DEĞİŞTİ(2010-ARALIK)

ORJİNAL İTALYAN LOVATA TÜP TAKILDI(SORUNSUZ ÇALIŞIYOR,Simit tüp)(2010-EKİM)

100 KM DE 10 LİTRE LPG TÜKETİMİ ŞEHİR İÇİ VERİLERİ İLE

ŞEHİRDIŞI 100 KM DE 8 LİTRE

2012/8.AY'A KADAR MUAYENESİ VAR

YENİ ALARM TAKTIRDIM(2010-ARALIK)

RADYOSU ORJİNAL HONDA

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ 2011 TAMAMI ÖDENMİŞTİR

16 ARALIK 1994 TRAFİĞE ÇIKIŞLIDIR

Arka tamponda hafif çatlak var(17 yaşında araba sonuçta).ön tamponda keyfe kader boyattırabilir.alacak kişi isterse onu bende yaptırtabilirim tanıdğım çok iyi bir boya ustası var.

Aracı 2010 ağustosta aldım,ilk aracım olduğundan dolayı hem uygun yollu olsun hemde acemiliğimi üstümden atmak için aldım.
    aracı 2012 de satacaktım aslında en azından muayenesi bitince satacaktım.ama aklıma accord girince satma işini erkene almaya
    karar verdim.araçta gerçekten hiç bir problem yok,sadece tamponda çizikler var onuda yazın boyacataktım artık alan ister boyatır
    ister öylede kullanır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-otomatik-klima-lpg-az-yakar-43415665/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan99 -- 1 Eylül 2013; 17:53:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.