Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir üst lige çıktıkça adamların yıldızları neden düşüyor var mı bilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelsoul

bir üst lige çıktıkça adamların yıldızları neden düşüyor var mı bilen

Kardeş her üst lige çıktığında yıldız seviyesi bir düşer.Mesela 2. seviyedeki kişi için 20 kalitedeki adam 5 yıldızlı iken 7. seviyedeki kişi için 1 yıldızlı olabilir.Sürekli olarak aynı adamlarla oynamasınlar her lig yükselişinde yeni adamlar alsınlar diye yapılmış bir uygulama.
  • arkadaşlar bu tokenlere bir çare yok mu para önemli değil ama token su gibi gidiyor ya :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadiozkan

quote:

Orijinalden alıntı: TheKull

Aynen kardeş.Arkadaşlarını uyar,maç yapanı sil gitsin.Benle kimse yapamıyor maç :) Sadi şu This option N/A hatası ne işya :S şamp ligini finalini kazandım.Forvetim 12 gün sakat.Acil token lazım.20 tane video var izleyemiyorum hot spot ile.sen hnagisini kullanıyorsn

Eveeet Yasin bir program buldum ama 3 saat bedava kullanmanıza izin veriyor ve video izleyebileceğimiz ülkeler mevcut.. Mesela ingiltere yani birleşmiş krallık dediğimiz'den 8 ip var ve her birinde başka video çıkıyor nerdeyse ve videolarda N/A gibi hatalar vermiyor..
    Once facebook'a giriş yapıp topeleven.com sitesine girip yine aynı video için önceden giriş yapıp win tokens kısmında bekliyoruz o monotmy gibi bişi yazan sekmede..

Sonra gelelim programa; 3 saatlik kullanıcı adı ve şifremizi almak için;
    http://www.hideipvpn.com/freetrial/
    buraya istediklerini yazın.. Mailinize gelen kullanıcı adı ve şifreyi not edin ve
    https://billing.hideipvpn.net/dl.php?type=d&id=59 bu linkten ise giriş yapıcagımız programı indirin..
    Programı açın ve şifreleri girin.. Sonra Server yazan yerde UK, USA, NL ve DL olanlardan ki ben UK'yi tercih ederim (daha çok video çıkıyor) onu seçip connect'e tıklayın az bekleyin bağlanıcaktır..
    Sonra gidin video bölmesine tıklayın abooo bir sürü video var :)) sonuna kadar izleyin token kazanın :))
    ben bunu yazmadan az önce denedim 30 token vardı bir hesabımda şimdi 53 olmuş.. 23 cepte en azından :))

Sanırım bir kereliğine veriyor bu bedava şifreyi denemedim..

BOL Tokenler :)
    Bir teşekkür etseniz yeter

Çok güzel program premium şifreyi nerden buldun satınmı aldın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

Hayır premium aldım demedim zaten 3 saatlik için kullandım 23 tokeni cebe indirdim bunuda sizinle paylaştım.. 3 saat kulanın videoları izleyin tokenleri cebe indirin diye yardımım dokunsun istedim.. Sanırım hata ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadiozkan -- 3 Haziran 2012; 22:16:14 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

Hayır premium aldım demedim zaten 3 saatlik için kullandım 23 tokeni cebe indirdim bunuda sizinle paylaştım.. 3 saat kulanın videoları izleyin tokenleri cebe indirin diye yardımım dokunsun istedim.. Sanırım hata ettim?

Tamam teşekkürler yanlış anlamışım program için teşekkürler.
  • çok teşekkürler :D forever dh
  • Beyler ip değiştirince bağlantı hızı da mütamadiyen yavaşlıyor. Videolara tıkladığımda yavaşlıktan dolayı açılmıyor. Bu problemi nasıl aşabilirim :) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

çok teşekkürler :D forever dh

kime teşekkür ettin sen :)
  • Bende şampiyonlar ligindeyim genç kadro kurmaya çalışıyorum ama para yok...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

çok teşekkürler :D forever dh

kime teşekkür ettin sen :)

sana kardeş ve snn gibi bir üyeyi barındırdığı için dh ye :D :D
  • Arkadaşlar bana Almanya hollanda usa ve england fake cep numarası ev numarası sokak adresi lazım bu konuda yardımcı olurmusunuz doldurdugum hiç bir anketi kabul etmiyor zip code felan neysede bunları bulamadım googlede aramama ragmen yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metamorphizm

Arkadaşlar bana Almanya hollanda usa ve england fake cep numarası ev numarası sokak adresi lazım bu konuda yardımcı olurmusunuz doldurdugum hiç bir anketi kabul etmiyor zip code felan neysede bunları bulamadım googlede aramama ragmen yardımlarınızı bekliyorum

Ordan bana bir şey çıkmadı kardeşim :) Aha sonuna geldik diyorum yeni bi sayfa açıyor kereta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTiger

Aha sonuna geldik diyorum yeni bi sayfa açıyor kereta :D

Evet o garip olay bende ingilizce falan var ama illa yeni bi sayfa çıkıyor cidden bıktırıyor insanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadiozkan -- 4 Haziran 2012; 21:06:20 >
  • Siz varsa yazın ya fake adresleri ben değerlendiririm anlıyorum az çok o anket olaylarından
  • Sağ bekimizde aldık 2-3 gün transfer olayı bitti tokein gelince sol kanat aldık mı bu sezonda biter. Yeni sezonda başarılar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Sağ bekimizde aldık 2-3 gün transfer olayı bitti tokein gelince sol kanat aldık mı bu sezonda biter. Yeni sezonda başarılar herkese.

bi takımını görseydik?
  • Arkadaşlar oyun gerçekten bağımlılık yapıyor :)
    ben biraz bildiğim kadar ipucu vermeye çalışayım size. Öncelikle transfer olayında yaşa çok önem vermeyin 27 yaşından yukardakiler daha kolay alınıyor hem fiyatı düşük oluyor hemde başka teklif veren pek olmuyor:) gençte alsanız en fazla bir yıldız artıyo oda birdahakı sezon düşüyor zaten . Ayrıca oyun sabaha doğru 4 gibi kapanıyor 6 gibi açılıyor facebook ta ya 4 e yakın teklıf verın yada 6 dan sonra ben sırf transfer için kaç geçe uykusuz kaldıgımı bilirim :)
    Birde sezon sonunda düşük yıldızlıları hemen satın yoksa elinizde patlıyor.
    Son olarak maç başına oyuncu pirimlerini yüksek tutun o zaman morallerı süper oluyor oyunda kondisyondan çok moral etkili .
    Herkese bol şans iyi oyunlar :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Sağ bekimizde aldık 2-3 gün transfer olayı bitti tokein gelince sol kanat aldık mı bu sezonda biter. Yeni sezonda başarılar herkese.

bi takımını görseydik?

Takımı tamamlayayım ss atarım daha 5. seviyede zaten ortalama sanırım 36 civarı.
  • Beyler ip değiştirince haliyle biraz yavaşlıyor ve bundan dolayı video kısmı açılmıyor. script kodları fln çıkıyor bazen de. çözüm yöntemi olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.