Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sedat_g

quote:

Orijinalden alıntı: kurezex

quote:

4-1-4-1 kullancam santroforumda kirmizi ok isareti olsa iyi ollmazmi ofasifmi oynayim kanatlardanmi taktikleride yazarsan sevinirim bu dizilisle yenme sansim nekadar

yenmek zorunda olduğun bir maç olduğu için risk alıp ofansif oynaman lazım st ye de ok koyabilirsin.

5dk kaldi maca hayirlisi ins yenerim :)

olmaz boyle birsey ya neredeyse tek kale oynadim neymis diregi yalamis kaleci kurtarmis utanmasa top ruzgardan yön degisti dicek bid adama 4 seyirci geliyo o halde baski yapan benim ama oyunun seyi iste neyapcan.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

4-1-4-1 kullancam santroforumda kirmizi ok isareti olsa iyi ollmazmi ofasifmi oynayim kanatlardanmi taktikleride yazarsan sevinirim bu dizilisle yenme sansim nekadar

yenmek zorunda olduğun bir maç olduğu için risk alıp ofansif oynaman lazım st ye de ok koyabilirsin.

5dk kaldi maca hayirlisi ins yenerim :)

olmaz boyle birsey ya neredeyse tek kale oynadim neymis diregi yalamis kaleci kurtarmis utanmasa top ruzgardan yön degisti dicek bid adama 4 seyirci geliyo o halde baski yapan benim ama oyunun seyi iste neyapcan.

http://imageshack.us/photo/my-images/210/mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmp.png/

daha neyapim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat_g -- 6 Şubat 2013; 23:28:43 >
  • simdide bende zayif bir rakibe oynicam o 4-4-2 bende 4-1-4-1 .
  • quote:

simdide bende zayif bir rakibe oynicam o 4-4-2 bende 4-1-4-1 .

ş.ligi maçı kaç kaç bitti ? o kadar baskıya gol olmadımı ya ?
  • quote:

quote:

0-1 yenildim s.liginde
    yarin kupa finali var diye yedekleri oynatim simdide ligde 0-1 yendim.
    adamin dizlisi 4-4-2 saglam takimi var 4-1-4-1 devam edimi alirmiyim o kadroyla kupayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat_g -- 6 Şubat 2013; 23:49:37 >
  • quote:

quote:

quote:

0-1 yenildim s.liginde
    adamin dizlisi 4-4-2 saglam takimi var 4-1-4-1 devam edimi alirmiyim o kadroyla kupayi.

gördüğün gibi GS gibi bastıran sensin ama FB gibi şansla yenen o :D bence devam et ;)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

0-1 yenildim s.liginde

gördüğün gibi GS gibi bastıran sensin ama FB gibi şansla yenen o :D bence devam et ;)

tmm.
  • Arkadaslar ben security kiss ve expatschieldi indirdim ama token isini yapamamdim yardimci olursaniz sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

0-1 yenildim s.liginde

tmm.

dl dr ml mr st ileri ok koy ofansif -tam saha pres -zor - karışık - bölgesel yap baktın adam seni yeniyor orta saha komple st ile birlikte ileri ok koy sert hücum yap..son 10 dk kala halen yeniliyorsan defanstaki adamları komple ileri sürükle yani sahanının senden tarafında kaleci harici kimse kalmasın hepsine ileri ok yap. final maçı tek ve yenmen lazım mecbursun böle yapmaya (eğer bu an yeniliyorsan)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

0-1 yenildim s.liginde

tmm.

dl dr ml mr st ileri ok koy ofansif -tam saha pres -zor - karışık - bölgesel yap baktın adam seni yeniyor orta saha komple st ile birlikte ileri ok koy sert hücum yap..son 10 dk kala halen yeniliyorsan defanstaki adamları komple ileri sürükle yani sahanının senden tarafında kaleci harici kimse kalmasın hepsine ileri ok yap. final maçı tek ve yenmen lazım mecbursun böle yapmaya (eğer bu an yeniliyorsan)

dediklerini yaptin smdi yarinki kupa finali icin ama pas yönunu ne yapmam lazim ve kontra atak taktigi ofsayt taktigini neyapmaliyim ?
    bu arada dmc napcak onada koyimi kirmizi ok isareti ?
    Motive etmek icin 1.2M bile veriyom daha neyapim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat_g -- 7 Şubat 2013; 6:39:37 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

0-1 yenildim s.liginde

tmm.

dediklerini yaptin smdi yarinki kupa finali icin ama pas yönunu ne yapmam lazim ve kontra atak taktigi ofsayt taktigini neyapmaliyim ?
    bu arada dmc napcak onada koyimi kirmizi ok isareti ?
    Motive etmek icin 1.2M bile veriyom daha neyapim :)

karışık yap pası..kontro olacak ofsayt olcak dmc de ok olmasın ama yenik düştüğünde anda yukarda yazdıklarımı yap ;)

bu dediklerim sadece biraz avantaj sağlar kesin yenersin die bişi yok öle olsa ooooo millet neler neler yapardı :D
  • merhaba arkadaşlar .. açık arttırmayı iptal edebiliyormuyuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

merhaba arkadaşlar .. açık arttırmayı iptal edebiliyormuyuz...

Galiba iptal edemiyoruz oyuncuyu almak istemiyorsan eğer başkasının teklif vermesini beklemelisin ama jetonu geri almak için diyorsan topelevenen alınan jetonu geri verme huyu yok varsada ben denk gelmemişimdir :)

Bu arada şu taylandlılarda otomatik teklif programı filan mı var artık 3. kez bir adama son saniyede teklif vermeme rağmen karşımdakide teklif vermiş oluyor. Lakin bir yerden sonra ki genelde 6 jetondan sonra pes ediyorum onlarda teklif vermiyor 3 kere olunca bu kadar tesadüf olamaz diye düşündüm sanki otomatik programla yapıyor gibi üstelik erken teklifler yaptım hep belki jetonu bitmiş düşüncesi olsun diye ama karşımdaki çok düşüncesizdi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans53

quote:

Galiba iptal edemiyoruz oyuncuyu almak istemiyorsan eğer başkasının teklif vermesini beklemelisin ama jetonu geri almak için diyorsan topelevenen alınan jetonu geri verme huyu yok varsada ben denk gelmemişimdir :)

Bu arada şu taylandlılarda otomatik teklif programı filan mı var artık 3. kez bir adama son saniyede teklif vermeme rağmen karşımdakide teklif vermiş oluyor. Lakin bir yerden sonra ki genelde 6 jetondan sonra pes ediyorum onlarda teklif vermiyor 3 kere olunca bu kadar tesadüf olamaz diye düşündüm sanki otomatik programla yapıyor gibi üstelik erken teklifler yaptım hep belki jetonu bitmiş düşüncesi olsun diye ama karşımdaki çok düşüncesizdi :D

Şu ana kadar Taylandlılara karşı hiç kaybetmedim.50 jetona kadar gittiğim oldu.38,48,18 Jetonla aldıklarımda çok oldu Taylandlılara.Şu zamana kadar o kadar topçu aldım 1 kez kaybettim o da bir Fransızdı.Adam sağlam basmıştı tokeni:)

Arkadaşım bunun programı felan yok.Adam çift basmıştır son saniyelerde sen son saniyede tek bastığın için onda kalır.Bazen yeşil olduğu halde kırmızı şeklinde geri sayım devam eder.Yani bir kez daha basmanız gerekir teke tek kalınca.Teke tekde ben hep son saniyelerde basıyorum doğal olarak erken basan rakibim çift basmakzorunda kalıyor.Eee böyle olunca adam bir süre sonra pes ediyor tabi çok jetonu yoksa.Bazen canım sıkılıyor ikili üçlğ basıyorum.O da bayağı yıldırıcı oluyor.Yani son iki kişi kalınca kolay kolay pes etmem 100 jeton gitse de:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

quote:

Orijinalden alıntı: cuncur41

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cuncur41

Arkadaşlar bende security kiss programıyla girip görevler tamamlıyorum oyunları indirip oynuyorum herşeyi yapıyorum ama token gelmiyo token listesinde reklamcı onayı bekliyo yazıyo sürekli neyi yanlış yapıyorum anlamadım TOKEN ADD sitesinde proxy kullanımızdan dolayı hesabınz dondurulmuştur diyo Diğerlerine giriyorum ama token gelmiyo neyi eksik yada yanlış yapıyorum anlamıyorum yardımcı olun lütfen

Evet bir şeyleri eksik yapıyorsun ki token gelmiyor.İngiltereden supersonic addsa gel nielseni görğrsen onu yap anında veriyor 53 jeton.Ayrıca grepolis görürsen onu yap oda veriyor genelde.Matomy,sponsorpay,supersonic adds da bulursan yap grepolis.

Ayrıca screenwise panel var supersonic adds da 63 jeton veriyor onu da yap gorursen.Formları dolduruyorsun ardına indirme linki veriyor.Onu indir kur veriyor.

tşkler bugün süpersonicten 4 token geldi bugün bidaha denicem bakalım saol yardımın için

Yukarıda yazdım bak yaptığım teklifleri onları dene çıkarsa sende.
    Expad shield ile dene arkadasım security kiss ile olmuyorsa..

expat schieldi indirdim connect yapiyorum baglandigi yer beli olmuyor ipme bakinca hala ayni yerde gosteriyor ve interneti asiri derecede yavaslatiyor.

Evet expad abayağı kasıyor interneti ama işgörüyor.Ben daha iki gün önce yaptım o 53 luk ve 27 lik olan teklifi.Şu an bende görünmüyor yaptığım için ama join the permission olan 35 jetona çıkmış.Keşke önce yapmasaydım.Önce yaptığımda 15 veriyordu şimdi 35 olmuş.Önceden yaptığım için şimdi vermedi:)
  • türkiye tekliflerinin gelmesinin sebebi bilgisayarın kullandığı dil seçeneği. eğer türkçeyse ve bu teklifleri sunan şirketler buna uygun kodlarla yazdılarsa sistemi otomatik algılıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Şu ana kadar Taylandlılara karşı hiç kaybetmedim.50 jetona kadar gittiğim oldu.38,48,18 Jetonla aldıklarımda çok oldu Taylandlılara.Şu zamana kadar o kadar topçu aldım 1 kez kaybettim o da bir Fransızdı.Adam sağlam basmıştı tokeni:)

Arkadaşım bunun programı felan yok.Adam çift basmıştır son saniyelerde sen son saniyede tek bastığın için onda kalır.Bazen yeşil olduğu halde kırmızı şeklinde geri sayım devam eder.Yani bir kez daha basmanız gerekir teke tek kalınca.Teke tekde ben hep son saniyelerde basıyorum doğal olarak erken basan rakibim çift basmakzorunda kalıyor.Eee böyle olunca adam bir süre sonra pes ediyor tabi çok jetonu yoksa.Bazen canım sıkılıyor ikili üçlğ basıyorum.O da bayağı yıldırıcı oluyor.Yani son iki kişi kalınca kolay kolay pes etmem 100 jeton gitse de:)

çift basma olayında eleme turundayken yani bir sonraki eleme turunda basmaya gerek kalmıyor mu o şekil mi oluyor yoksa jetonlar sadece o eleme turu için mi sadece yani kısada adam eleme turu 1 de iki çift tıklamışsa eleme turu 2 de basmasına gerek kalmıyor mu?

Bir de o kadar jetonu nerden buluyon ben şu ip leri denedim adres giriyorum vs. ama hiç 50 60 jeton geldiğine denk gelmedim bir türlü :)
  • Şöyle izah edeyim.Eğer iki kişi kaldıysa yani açık artırmada son iki kaldıysanız,adam iki kere basıyorsa sen son saniyede bir kere bassan bile adamda kalır.Dikkat ettiysen yeşil renk görünür ama kırmızı açık artırmada devam eder.Sen sanırsın ben jeton bastım ama bir daha basmaz ise adam alır oyuncuyu.Yani sen jetonu bastığında sadece yeşil renkli kalırsan bir sonraki tura katılırsrın.Ancak yeşil renk olmasına rağmen kırmızı şekilde açık artırma devam ediyorsa bir kez daha basman gerekir.Bir de adam bastı sen son saniyeye kadar bekle son saniye bastığın zaman adam basmak zorunda kalıyor ama son saniyede basamadığı için sende kalıyor:)Ben alıştım artık bu tür taktiklere.

Jeton meselesine gelirsek bir önceki sayfada aldığım yerleri yazdım.Şu an 260 jeton kaldı:)Şimdi yine oyuncu için gireceğim açık artırmaya.18 yaşında sağlam forvet var.Bakalım bu kaçıncı turda gidecek:)
  • quote:

Şöyle izah edeyim.Eğer iki kişi kaldıysa yani açık artırmada son iki kaldıysanız,adam iki kere basıyorsa sen son saniyede bir kere bassan bile adamda kalır.Dikkat ettiysen yeşil renk görünür ama kırmızı açık artırmada devam eder.Sen sanırsın ben jeton bastım ama bir daha basmaz ise adam alır oyuncuyu.Yani sen jetonu bastığında sadece yeşil renkli kalırsan bir sonraki tura katılırsrın.Ancak yeşil renk olmasına rağmen kırmızı şekilde açık artırma devam ediyorsa bir kez daha basman gerekir.Bir de adam bastı sen son saniyeye kadar bekle son saniye bastığın zaman adam basmak zorunda kalıyor ama son saniyede basamadığı için sende kalıyor:)Ben alıştım artık bu tür taktiklere.

Jeton meselesine gelirsek bir önceki sayfada aldığım yerleri yazdım.Şu an 260 jeton kaldı:)Şimdi yine oyuncu için gireceğim açık artırmaya.18 yaşında sağlam forvet var.Bakalım bu kaçıncı turda gidecek:)

Yardımın için çok teşekkürler:) Jeton için de anlattıklarına baktım tek bir şey sorcam o konuda mail adresi olarak sürekli facebook hesabına eklediğin maillerimi veriyorsun facebook maili olmayanlardan jeton yine geliyor mu acaba?
  • quote:

quote:

Şöyle izah edeyim.Eğer iki kişi kaldıysa yani açık artırmada son iki kaldıysanız,adam iki kere basıyorsa sen son saniyede bir kere bassan bile adamda kalır.Dikkat ettiysen yeşil renk görünür ama kırmızı açık artırmada devam eder.Sen sanırsın ben jeton bastım ama bir daha basmaz ise adam alır oyuncuyu.Yani sen jetonu bastığında sadece yeşil renkli kalırsan bir sonraki tura katılırsrın.Ancak yeşil renk olmasına rağmen kırmızı şekilde açık artırma devam ediyorsa bir kez daha basman gerekir.Bir de adam bastı sen son saniyeye kadar bekle son saniye bastığın zaman adam basmak zorunda kalıyor ama son saniyede basamadığı için sende kalıyor:)Ben alıştım artık bu tür taktiklere.

Yardımın için çok teşekkürler:) Jeton için de anlattıklarına baktım tek bir şey sorcam o konuda mail adresi olarak sürekli facebook hesabına eklediğin maillerimi veriyorsun facebook maili olmayanlardan jeton yine geliyor mu acaba?

Önemli değil.Bak bu taktikle 18 yaşında 6 yıldıza dönük topçuyu 5 jetona aldım.Acayipişe yarıyor.Son iki kişi kalınca son saniye bas ki adam iki jeton basmak zorunda kalsın ve oyuncu sana kalsın.Adam hemen bastı sanıyor ki onda kalacak.Ben son saniye basınca hemen oda basmak zorunda ama süre kalmıyor ve oyuncu sana kalıyor:)

Facebook maili ile alakası yok.4 tane mail açtım.Hep bunları kullanıyorum.Facebook hesabı olan maille alakası yok.Onu da şu şekilde izah edeyimm.Siz zaten facebook hesabı ile bağlanıp,programa giriş yapıyorsunuz ve sponsorları bu facebook hesabı ile görüyorsunuz.Tekliflere bu hesapla tıklıyorsunuz.Teklifleri başka maille yapsanız bile sistem otomatik olarak facebook hesabımıza yönlendiriyor jetonumuzu.Yani facebook hesabına kayıtlı olmayan maillerle de hertürlü jetonu aldım...
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.