Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cem3883

Kaleci becerileri geliştirilirken hangisine ağırlık vermeliyiz Def.-Atak - Fiz.Ve Zih. ?

Defans aban derim birazda zihinsel ağırlıklı olarak defans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaknafein.

quote:

Orijinalden alıntı: cem3883

Kaleci becerileri geliştirilirken hangisine ağırlık vermeliyiz Def.-Atak - Fiz.Ve Zih. ?

Defans aban derim birazda zihinsel ağırlıklı olarak defans

Peki teşekkür ederim

• Arkadaşlar Top Eleven hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralbjk0619

Arkadaşlar Top Eleven hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Emin ol burada çoğu kişi bu konuda master yapmıştır:)Sorunun neyse yardımcı oluruz tabi.Bu arada İngiltere serverinde 63 luk token veren screen paneli yaptım ve anında aldım tokeni.Sadece e mail ile aldım tokenleri bir kere de next dedim o kadar.Dedim alamadım herhalde ama bir baktım almışım.Yapmayanlar yardırsın derim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: voltra92

kaç gündür takımımn sorunun çözmeye çalışıyorum değiştirmediğim taktik kalmadı yada sorun taktiklerde yada sorun dizilişim emirlerimle uyumsuz bu takıma nasıl bir diziliş yapabilir ayriyetten emirler nasıl olmalı yardımcı olunrsanız ne mutlu bana böle giderse oyunu brakcam

Top Eleven Manager - Facebook

Takımın dizilişinden emirlerinden çok kadroya önem vermeni öneririm bu durumda. Kadron çok zayıf . En az 4 yıldızlı oyuncu koy. Çoğunlukla 5 yıldız olsun . Ben 4 5 ay oyunu bıraktım ve geri döndüm . 9. İdi başladığımda takımım şuandaki halini pc ye geçtiğimde fotoğrafını çekip atıcam. Uzun lafın kısası , önce kadro sonra diziliş

Top Eleven Manager - Facebook====>>Lig Durumum
     Top Eleven Manager - Facebook=====>Kadro ve Diziliş(sondaki 3 yıldızlı oyuncular sistemin bana otomatik olarak verdiği satamayıp sadece bedavaya takımdan gönderebilme hakkına sahip olduğum oyuncular)
     Top Eleven Manager - Facebook =====>Ödüller(Bıraktıktan sonra 2 ay takım kendi kendine şampiyon olmuş)
     Top Eleven Manager - Facebook =======>Yeni takımımın logosu ve forması

Şimdi bir kaç fotoğraflada eski takımımı göstereyim

Top Eleven Manager - Facebook====>Averajdan kaçırdığım şampiyonluğum
     Top Eleven Manager - Facebook ===> Oyunu bırakmadan önceki hali.Son 4 oyuncuda sonradan 5 yıldız olmuştu

Abi tamamda transfer yapmak istiyom transfer yapmak için 6 da giriyom her gün 1-2 tokenle idare ediyom napııyım token hilesi fln bilmiyorum kan gündür burda haykırıyorum yardım edeni daha bulamadım

• Kardeşim az önce bahsettim ya.İngiltere ip sinden gir.Screen panel var supersonic adds da mailini yaz al 63 tokeni anında.İp değiştirmek için kullanacağın bir sürü program var.Önceki sayfalarda yazıyor.Sen daha teklif hiç yamamışsın.En az 400 tane token kazanabilirsin kolayca.Sadece video izleyerek almıştım 100 yakın token banlanmadan önce:)
  • quote:

quote:

quote:

kaç gündür takımımn sorunun çözmeye çalışıyorum değiştirmediğim taktik kalmadı yada sorun taktiklerde yada sorun dizilişim emirlerimle uyumsuz bu takıma nasıl bir diziliş yapabilir ayriyetten emirler nasıl olmalı yardımcı olunrsanız ne mutlu bana böle giderse oyunu brakcam

Top Eleven Manager - Facebook

Takımın dizilişinden emirlerinden çok kadroya önem vermeni öneririm bu durumda. Kadron çok zayıf . En az 4 yıldızlı oyuncu koy. Çoğunlukla 5 yıldız olsun . Ben 4 5 ay oyunu bıraktım ve geri döndüm . 9. İdi başladığımda takımım şuandaki halini pc ye geçtiğimde fotoğrafını çekip atıcam. Uzun lafın kısası , önce kadro sonra diziliş

Top Eleven Manager - Facebook====>>Lig Durumum
     Top Eleven Manager - Facebook=====>Kadro ve Diziliş(sondaki 3 yıldızlı oyuncular sistemin bana otomatik olarak verdiği satamayıp sadece bedavaya takımdan gönderebilme hakkına sahip olduğum oyuncular)
     Top Eleven Manager - Facebook =====>Ödüller(Bıraktıktan sonra 2 ay takım kendi kendine şampiyon olmuş)
     Top Eleven Manager - Facebook =======>Yeni takımımın logosu ve forması

Şimdi bir kaç fotoğraflada eski takımımı göstereyim

Top Eleven Manager - Facebook====>Averajdan kaçırdığım şampiyonluğum
     Top Eleven Manager - Facebook ===> Oyunu bırakmadan önceki hali.Son 4 oyuncuda sonradan 5 yıldız olmuştu

Abi tamamda transfer yapmak istiyom transfer yapmak için 6 da giriyom her gün 1-2 tokenle idare ediyom napııyım token hilesi fln bilmiyorum kan gündür burda haykırıyorum yardım edeni daha bulamadım

Token kazanamıyorsan her gün gelen tokenleri biriktir bir sonraki sezon sağlam adam almaya çalış sabah 10 ile öğlen 1 arası ben 2 tokene adam aldığımı biliyorum.maçlarını mutlaka izle ki topla oynama oranın artsın

• Biriktirme token ile bu değirmenin suyu dönmez kardeş.Token kasmadan bu oyun zor.1 ay biriktir diyorsun ama
    herzaman senin dediğin gibi 1 yada iki tokene oyuncu alınmıyor.Her zaman kedi ciğer yemiyor yani.Token kazanamayanlar nasıl beceriyorlar bu işi anlamıyorum.Bu kadar basit birşey arkadaşlar.Zaten sayfalarca açıklama yapmış arkadaşlar.İlk önce vpn programı kurun.Security kiss,bear tunnel,hide man vb...

Kurduktan sonra ingiltere ipsinden screen paneli yap anında al 63 tokeni.Daha sonra sponsor paydan grepolis ile yağmalayın tokenleri.Grepolis bir tür strateji oyunu 300 puanı yaklaşık 1 saatte alırsınız.Supersonic add ta da birsürü teklif var.Matomydeki anketlerden bile 100 e yakın almıştım zamanında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamcather

Biriktirme token ile bu değirmenin suyu dönmez kardeş.Token kasmadan bu oyun zor.1 ay biriktir diyorsun ama
    herzaman senin dediğin gibi 1 yada iki tokene oyuncu alınmıyor.Her zaman kedi ciğer yemiyor yani.Token kazanamayanlar nasıl beceriyorlar bu işi anlamıyorum.Bu kadar basit birşey arkadaşlar.Zaten sayfalarca açıklama yapmış arkadaşlar.İlk önce vpn programı kurun.Security kiss,bear tunnel,hide man vb...

Kurduktan sonra ingiltere ipsinden screen paneli yap anında al 63 tokeni.Daha sonra sponsor paydan grepolis ile yağmalayın tokenleri.Grepolis bir tür strateji oyunu 300 puanı yaklaşık 1 saatte alırsınız.Supersonic add ta da birsürü teklif var.Matomydeki anketlerden bile 100 e yakın almıştım zamanında..

Yapamadım, takım da token de kaldı öyle :(
  • quote:

quote:

Biriktirme token ile bu değirmenin suyu dönmez kardeş.Token kasmadan bu oyun zor.1 ay biriktir diyorsun ama

Alla Alla benim yapmam 1 dakkayı bulmamıştı..

• quote:

quote:

quote:

Alla Alla benim yapmam 1 dakkayı bulmamıştı..

63 token az değil bi yapsam çok güzel olcak fakat olmuyo, off :(

• Arkadaslar 1. Seviyedeyim iphone'dan oynuyorum oyunu. Tapjoy'da ki butun tokenleri aldim baska yapabilecegim bir sey var mi? Pc'a da girebilirim token alabilmek icin :)

• Kardeşim belirttiğim yerde mailini yazıp join dediysen bir panel acılması gerekiyıordu.Bu arada mailini kontrol ettinmi.Oraya mail yazdıysan dediğim gibi mesaj gelmiş olmalı...
  • quote:

Kardeşim belirttiğim yerde mailini yazıp join dediysen bir panel acılması gerekiyıordu.Bu arada mailini kontrol ettinmi.Oraya mail yazdıysan dediğim gibi mesaj gelmiş olmalı...

Ettim yoktu, sonradan dediğin bağlantı da gitti eskiye döndük bizde :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: forevermurat

bencede mantıklı nasıl kurabiliriz

düşünmek lazım murat..
  • Senin adına üzüldüm ama ben aynen öyle yapmıştım.Sadece e mail ve şifre girdim bir panel acıldı baktım tokenler gelmiş..135 tokenım oldu bu sayede:)
  • quote:

Senin adına üzüldüm ama ben aynen öyle yapmıştım.Sadece e mail ve şifre girdim bir panel acıldı baktım tokenler gelmiş..135 tokenım oldu bu sayede:)

Diğer tokenleri nasıl yaptın, neyi eksik yapıyorum anlamadım ki, dediğin gibi yaptım burdakilerin çoğunu da denedim yapamadım ama :(
  • banlanmadan önce yaklaış 600 e yakın token yaptım.Bunlardan 150 tanesini kısa videolar vardı,1 video izleyip 1 token veriyodu ama su anda videolar gitti.yaklaşık 150 tane grepolis oyunlarından almıştım.Almanyadan,amerikadan,ingilterden ve hollandadan grepolis oynayarak aldım.Daha sonra matomyden anketlerden epeyce almıştım ama banlandım.Amerikada Jampp bölündeki anketlerin tamamından aldım yaklaşık 40 tane felan.Supersonıc adds dan toplam 100 tane aldım.Videolar,program indirmeleri felan.Bir de isvec ve canada serverlarında facebookdan beğenip anında verenler vardı onlardan bayağı aldım.Fransada serverindada face book beğen kısmından almıştım.Şu an heryerden banlıyım ve elimde kalan 135 jetonu biriktiryorum.Takımım fena değil.Tokenleri iyi kullanırsam 6 sezon daha gider bu takım:)
  • quote:

banlanmadan önce yaklaış 600 e yakın token yaptım.Bunlardan 150 tanesini kısa videolar vardı,1 video izleyip 1 token veriyodu ama su anda videolar gitti.yaklaşık 150 tane grepolis oyunlarından almıştım.Almanyadan,amerikadan,ingilterden ve hollandadan grepolis oynayarak aldım.Daha sonra matomyden anketlerden epeyce almıştım ama banlandım.Amerikada Jampp bölündeki anketlerin tamamından aldım yaklaşık 40 tane felan.Supersonıc adds dan toplam 100 tane aldım.Videolar,program indirmeleri felan.Bir de isvec ve canada serverlarında facebookdan beğenip anında verenler vardı onlardan bayağı aldım.Fransada serverindada face book beğen kısmından almıştım.Şu an heryerden banlıyım ve elimde kalan 135 jetonu biriktiryorum.Takımım fena değil.Tokenleri iyi kullanırsam 6 sezon daha gider bu takım:)

Maşallah, bende de 4 token var takımım çok kötü 5 yıldızlı oyuncu yok en yüksek 4 yıldızlı oyuncu var oda 1 tane. Takım 1 sezon bile gitmez :D

• valla bende 4 tane 6 yıldızlı var gerisi 5 yıldız:)
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.