Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qknraider

quote:

Orijinalden alıntı: Japon.Türk.San

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: yugiohcu

Hideman dışında ip değiştirebileceğim bir program söyleyin lütfen.Ama sonra hidemandaki gibi tekrar eski ip'ime geri dönebileyim biraz acil lütfen.hideman tokens kazandırtmıyor.

ibVPN,cactusVPN,vpnOneClick,Expat Shield Launch,VPN Manager,Suissl,PrivateTunnel,CyberGhost VPN

adam topeleven ile alakalı sormuş. aklına ne geldiyse bütün ip değiştiren programları yazmışsın. kalabalık gösterecem diye gereksizleri yazmana gerek yoktu. senin aklına uyup ibvpn yi indirdim. 1 ülke var. topelevenda bi işe yaramıyor. gittim baştakiler iyi değil sondakilerden seçeyim dedim. private tunnel i indirdim. onda da 4 ülke var. saçma sapan iş yapıp milleti çileden çıkarmayın. sövecem ama senin için ceza almaya değmez. çok sinirlendim şu an. çöp çöp şeyleri yazmışsın. içlerinde de adamakıllı varsa sadece onları yazsaydın. biliyosan konuş. bilmiyosan burada mesaj kasacam diye insanları çileden çıkarma.

edit : arkadaşlar adam akıllı, sizin de kullandığınız hideman dışında ip değiştiren programlar var mı ?

valla arkadaşım niye öle çok laf söyliyon ki ? private tunnel dedigin 10 dk maillerle sınırsız alabiliyorsun rahat . görmeden denemeden yorum yapma ilk önce digerleri kullanılım süresi var çoğunda. expat ta da dinlenme puanı falan kasıyorum kafam rahat. yemiyosa aramak o kabaya para basıp alacaksın ok ;)

sadece bi şeyler yazmak için yazmışsın. ip programına para verdikten sonra millet topelevendaki jetonlara para verir. daha kolay değil mi ? birisi şuna beyni kullanmasını öğretsin. yazdıklarımı okusaydın zaten yaptığım şeyleri anlattığını anlaman gerekirdi. kafa yokki oku oku bi şey anlamıyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 22 Ocak 2013; 6:27:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

Merhaba arkadaşlar,
    Bende biraz bende bagımlısı oldum bu oyunun şuan 4. seviye deyim kalitem 12 milyon.
    Ne yaptıysam tokens kazanamıyorum ip degiştirdim anket doldurdum video izledim ama sonuç aynı tokens yok :)
    Tavsiye edecek varmı nasıl tokens kazanabilirim.

Arkadaşlar bi yardımcı olsanız şu kümeci ye :)
  • arkadaşlar reco kardeşimiz bundan onceki sayfalarda insanları bilgilendirmek için bidiği konularda yardım etmek için çok fazla msg attını gorursunuz.saolsun iphoneyle ilgili verdiği bilgilerden ben 250 token aldım hatta teamden bile yardım edebilirm dedi çok iyi niyetli ilgili bir kardeşimiz.adam kendi bilgileri dogrultusunda yardım etmek için bişeler yazmış ordaki yazılanlardan easy ip privte tunneli vpn one clicki bnde kullandım cokda faydasını gordum verdiği vpnler kafadan uyduruk bişeler değil zaten easyle vpneda bayada ülke var iyi niyetiyle vermiş parasız zaten hiç birinden istediniz gibi faydalanamazsınz hepsinde bazı kısıtlamalar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birgok

arkadaşlar reco kardeşimiz bundan onceki sayfalarda insanları bilgilendirmek için bidiği konularda yardım etmek için çok fazla msg attını gorursunuz.saolsun iphoneyle ilgili verdiği bilgilerden ben 250 token aldım hatta teamden bile yardım edebilirm dedi çok iyi niyetli ilgili bir kardeşimiz.adam kendi bilgileri dogrultusunda yardım etmek için bişeler yazmış ordaki yazılanlardan easy ip privte tunneli vpn one clicki bnde kullandım cokda faydasını gordum verdiği vpnler kafadan uyduruk bişeler değil zaten easyle vpneda bayada ülke var iyi niyetiyle vermiş parasız zaten hiç birinden istediniz gibi faydalanamazsınz hepsinde bazı kısıtlamalar olur.

Tam cennetlik ama ha. O derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco bey tartışmanın arasında olcak ama bir sorum var? Ben bu tapjoy olayını iphonedan yapamadım bi özel mesaj atarmısın ordan konusalım yardımların icin sağol simdiden
  • beyler transfer yapmak isteyen varsa 7.seviyeyim.Benim 3 yıldızlarım 5.seviyenin 5 yıldızına denk geliyor. isterseniz transfer yapabiliriz (token konusunu oyuncuyu kaç tokene aldıysam ona göre hesaplaşırız)
  • casper win7li laptopum vpn one click yüzünden wlanı bozuldu.internete girmiyor .şuan kardeşimin laptopundan yazıyorum

sakın indirmeyin

edit:bilgisiyara format atmak zorunda kaldım bidahada işim olmaz ip programlarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 23 Ocak 2013; 12:51:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaknafein.

beyler transfer yapmak isteyen varsa 7.seviyeyim.Benim 3 yıldızlarım 5.seviyenin 5 yıldızına denk geliyor. isterseniz transfer yapabiliriz (token konusunu oyuncuyu kaç tokene aldıysam ona göre hesaplaşırız)

karşı taraf 7-8 jeton verirse sana 1 jeton geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaknafein.

beyler transfer yapmak isteyen varsa 7.seviyeyim.Benim 3 yıldızlarım 5.seviyenin 5 yıldızına denk geliyor. isterseniz transfer yapabiliriz (token konusunu oyuncuyu kaç tokene aldıysam ona göre hesaplaşırız)

15 tokenim var bana iyisinden bi defans oyuncusu versene :)
    hem nasıl transfer teklifi yapacam sana :)
  • benim acill bir taktiğe ve dizilişe ihtiyacım var takımm çok kötü durumda ligdeti en iyi kadrolardan biri ama kazanamıyorum yardım edermisiniz??????emirler ve dizilişim nasıl olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: voltra92

benim acill bir taktiğe ve dizilişe ihtiyacım var takımm çok kötü durumda ligdeti en iyi kadrolardan biri ama kazanamıyorum yardım edermisiniz??????emirler ve dizilişim nasıl olmalı

4-3-2-1 taktigini dene bende genelde galibiyet alıyorum.
  • emirler nasıl olabilir acaba
  • 4 sakat adam takım battı token de yok :)
  • Oyunu iphone dan oynamaya başladım uygulama indirip 150 civarı token kazandım 10 adet oyuncu aldım takımım 48den 55 e çıktı ondan sonra oynadığım 4maçtan 3ünde yenildim. Daha önce durumum çok iyiydi yenildiğim takımların hepsi benden aşağıda neden böyle oldu anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyetkin

Oyunu iphone dan oynamaya başladım uygulama indirip 150 civarı token kazandım 10 adet oyuncu aldım takımım 48den 55 e çıktı ondan sonra oynadığım 4maçtan 3ünde yenildim. Daha önce durumum çok iyiydi yenildiğim takımların hepsi benden aşağıda neden böyle oldu anlamadım.

Merhaba, uygulama indirdiğinizi söylüyorsunuz o nedir açıklayabilir misiniz? Ben de iphone'dan oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

quote:

Oyunu iphone dan oynamaya başladım uygulama indirip 150 civarı token kazandım 10 adet oyuncu aldım takımım 48den 55 e çıktı ondan sonra oynadığım 4maçtan 3ünde yenildim. Daha önce durumum çok iyiydi yenildiğim takımların hepsi benden aşağıda neden böyle oldu anlamadım.

Merhaba, uygulama indirdiğinizi söylüyorsunuz o nedir açıklayabilir misiniz? Ben de iphone'dan oynuyorum.

Safariye girwww.tapjoy.com aç ordan top elevene gir orda uygulamalar var free yazanları indir token veriyor. Ayrıca vpn kullanarak ip değiştirirsen daha fazla uygulama çıkıyor.

• quote:

quote:

quote:

Safariye girwww.tapjoy.com aç ordan top elevene gir orda uygulamalar var free yazanları indir token veriyor. Ayrıca vpn kullanarak ip değiştirirsen daha fazla uygulama çıkıyor.

Teşekkürler deneyeceğim...

• quote:

Yaptım katıldım ama Topeleven'ı göremiyorum kaldırılma ihtimali var mı acaba ?
  • quote:

quote:

Yaptım katıldım ama Topeleven'ı göremiyorum kaldırılma ihtimali var mı acaba ?

Tapjoy da telefonundaki uygulamaların görünmesiı lazım Top eleveni aç ordan tokeni tıkla ordan bedava sekmesini tıkla orda tapjoy çıkacak birde ordan dene..

• arkadaşlar,bu sponsorpay den ban yemişim.hiç bir ülkeden teklfleri göremiyorum.bu konuda yardım edebilecek bir arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.