Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.082
Cevap
59
Favori
812.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsveç,Almanya,Ve ingiltere proxy adresleri ile bağlandım fakat hepsinde Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası aldım.Video çıkmıyor beyler :(
  • taktik olarak sürekli değiştirme bence en iyisi 4 1 1 3 1 sert hücum yada ofansifi seçebilirsin pek farketmez pasları takımındaki oyuncularına göre ayarla ofansif ortasahalarında göbekte oynayan yoksa her iki kanattan yap ve beklerin hücuma dönük olsun ofansif ortasahaların ve forvetinde. ama diğerlerini değiştirme maç sırasında kötü giderse defansif ortasahanı defansa dönük olarak işaretlirsin. frikik köşe vuruşu gibi seçimleride ayarla ustaları varsa onları seç yoksa en güçlü oyuncunu seç frikiğe. mücadele tarzında zorda olsun.

http://nntime.com/proxy-country/
    bu sitedeki proxylerden dene

• quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

İsveç,Almanya,Ve ingiltere proxy adresleri ile bağlandım fakat hepsinde Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası aldım.Video çıkmıyor beyler :(

Eger doğru düzgün proxy bulsaydın sana türkçe değil girdiğin dilden cevap verirdi bilgin olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadiozkan

quote:

İsveç,Almanya,Ve ingiltere proxy adresleri ile bağlandım fakat hepsinde Maalesef şu anda bulunduğunuz ülke için teklif mevcut değildir. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. hatası aldım.Video çıkmıyor beyler :(

Eger doğru düzgün proxy bulsaydın sana türkçe değil girdiğin dilden cevap verirdi bilgin olsun..

Top Eleven Manager - Facebook

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sadiozkan

quote:

Token Ads'dan değil zaten orası ipleri anlayıp sende oldugu gibi banlıyor benimde öyle sorun etme bunu.. Onun yanındaki matomy (ki o da bu aralar ip kontrolü yapıo), işte ben en soldaki supersonics ads yazan yerde video çıkabilio onu izleyerek yada free olan bölümde yabancı adres ve telefon girerek token kazanıyorum..

• matomy sponsorpay ve süpersonicadsden kazanabilirsin diğerlerinde zaten doğru düzgün çıkmıyor. matomyden video diğer ikisinden anketlerle baya kazanırsın
  • tamam eyvallah beyler.birde onları deneyim
  • s.a 4.ligdeyim ya arkadaslar bu token olayını hala cozemedim 1. sıradayım ama hic sampiyomlar liginde yarı final gormedim taylanlılar oyunda cok baskın full 5-6 yıldızlı ozel yetenekli oyuncuları var napıcaz :S
    http://imageshack.us/f/51/adszqyp.png/
  • abi kurcalayın sürekli özellikle sponsorpayda bazen çok süper anketler çıkıyor yarım saat sürüyor anket okuyarak yaparsanız ama direk sallarsanız 10 dk sürmez 30 40 token veriyor farklı email adresleri verin bşy olmaz benim 15e yakın e posta oldu hergün birtane alıyorum hıdeıpvpn programı net hızını o kadar etkilemiyor bide ispanya isviçre birleşik krallık ve amerikanın ıp adresleride etkilemiyor rahat rahat yaparsınız :D
  • soner face baksana bi dk
  • hoşgeldin ekrem kardeş sende 8. sayfaya fln bakarsan sadiözkan arkadaşın ve bnm yazdığım hileler var sayfaları okursan hem oyuniçiyle ilgili hemde token kazanmakla ilgili gerekli hemen herşeyi öğrenirsin ;)
  • Benim de taktiğim böyle. Ligde ikinciyim. Fena durmuyor, bir bakın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: egean1996

Benim de taktiğim böyle. Ligde ikinciyim. Fena durmuyor, bir bakın :)

hangi taktik
  • sa arkadaşlar bu oyunda as takım ve yedek takım ıcın ayrı hazır tatktık kısımları var mıdır? as takımla lıg macları vs yedek takımla dostluk macları yapmak ısıtyorum ama oyuncuları degıstırmek zor gelıyor her mac ıcın varmıdır ayar kısmı felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerceksiyim -- 17 Haziran 2012; 17:00:30 >
  • maalesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerceksiyim

sa arkadaşlar bu oyunda as takım ve yedek takım ıcın ayrı hazır tatktık kısımları var mıdır? as takımla lıg macları vs yedek takımla dostluk macları yapmak ısıtyorum ama oyuncuları degıstırmek zor gelıyor her mac ıcın varmıdır ayar kısmı felan

neeeeey yok artık bu fm mi
  • cm 2010 süper oyundu ya ama ekran kartı yüzünden hep yarıda kalıyordu oyunum fmide bi türlü sevememiştim top elevenı bulunca dünyalar benm oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerbjk18

cm 2010 süper oyundu ya ama ekran kartı yüzünden hep yarıda kalıyordu oyunum fmide bi türlü sevememiştim top elevenı bulunca dünyalar benm oldu

Fm 2012'ye kadar oynadım 2013 ü bekliorum artık o zamana kadar Topeleven
  • Puan Kaybettim :D

• bi ara üşenmezsem yükleyeceğim fmide hayırlısı

bugün 2.yi yendim dün 3.yü yenmiştim tek mağlubiyet var 2. ile 6 puan fark gelsin şampiyonluk :D şampiyonlar ligindede 2 0 kazandım yarı finale kadar giderim en az
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.