Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
20
Favori
117.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 34000 lira bile bence gayet yüksek.. 1.4 fire baz motoru sonuçta. Mevsimsel bir durum bu. Henüz almamış arkadaşlara sonbaharı beklemelerini tavsiye ederim.
  • beni eksik bırakmışşınız hocam listeden...
  • dün aldığım k&n marka kutu içi performans filtresini taktım.sabah ilk olarak Eyüpden Gaizosman Paşa meydana çıkan rampada meydana varmadan dikleşen yerde kesilen araç bu gün fazla kesilmedi.rampayı bilen bilir.oldukaç dik son kısımları.araç sanki alt devrilerde biraz canlandı
  • Merhba arkadaşlar forumun tamamını okudum bende bir evo almaya karar verdim. alacağım model 1.3multijet 75hp olacak ve dynamic olanını öneriyorlar. Donanım olarak skydome harici hiçbirşey istemiyorum ama + a.k falan da olabilir maddiyata zorlarsam eğer.
    Size sorun belirttiğim özellikle 1.3multijet + skydome peşin fiyat olarak ne kadar bi bayi fiyatı alabilirim acaba, baktımda liste fiyattları bu sıra artmış biraz. şimdiden teşekkürler..
    Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.
  • merhaba arkadaşlar...bu soruma yanıt bulmak için foruma üye oldum.. 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC model punto evo almak istiyorum..fiat sitesinde 33000 gibi bi rakam koymuşlar...fiyatlar şu 2 3 ayda baya artmış.ocakta almadığıma pişman oldum.benim fazla acelem yok...aralık ayını beklesem fiyat olarak daha mı uygun olur?yanıt verirseniz sevinirim...
  • 2010 yılında birinci yarı fiyatları ile ikinci yarıyıl fiyatları arasında bayağı fark vardı, fiyatlar düşmüştü.

Bu yıl ise farklı olabilir.
    Ocak'dan bu yana gelen zamlarda, kurların etkisi de var.
    dolayısı ile kurların (özellikle Euro'nun) yukarı mı gideceki-aşağı mı, yoksa buralarada mı kalacak
    cevabı bilebiliyorsanız, ona göre hareket edin.

Kurlar yukarıyı zorlayacak gibi !

Ha bir de elektrikli otolar geliyorlar,
    yaygınlaşırlarsa klasik arabaların fiyatlarını aşağı basabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooperation

merhaba arkadaşlar...bu soruma yanıt bulmak için foruma üye oldum.. 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC model punto evo almak istiyorum..fiat sitesinde 33000 gibi bi rakam koymuşlar...fiyatlar şu 2 3 ayda baya artmış.ocakta almadığıma pişman oldum.benim fazla acelem yok...aralık ayını beklesem fiyat olarak daha mı uygun olur?yanıt verirseniz sevinirim...

biz gecen hafta 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC + Asist kit 32.000 e aldik cokta iyi bir pazarlik yapamadik bana gore sen daha iyi bi pazarlik yaparak daha ucuza alabilirsin bu arada fiyatlarin duseceginide dusunmuyorum takip edersen fiyatlar hep yukselis gostermis ozellikle yilbasindan bu yana cok artmis

• haklısın arkadaşım fiyatlar sürekli artıyo ama repertition ın dediği gibi bu yüksek döviz kuruyla alakalı bişi.bu kurun bundan fazla artacağını sanmıyorum.ki eğer artarsa bile devlet müdahale etmek zorunda kalır.ben kararımı yıl sonuna kadar beklemek üzerine aldım.artık artarsa da kısmet dicem.cevaplarınız için teşekkürler...
  • Arkadaşlar kısmetse bugün bende son pazarlığa gidiyorum 1.3 mj active beyaz evo için gidiyorum 30.500 aldım tlf da en son 30.000 veya dah aşağısına çekmeye çalışacağız şimdi bazı arkadaşlar dynamıc alsan biraz daha fazla versen diyecek ama bu tutarıda zorlayarak çıktım aslında benim almak istediğim my life modeliydi ve ekstra içine esp paketide ekletmeyi düşünüyordum ama 3-4 ayı bulur aracın gelmesi dediler o kadar süreyi bekleyemem çünkü arabasız olmuyor ve zaten sorduğum 4 bayide de ya dynamıc var yada active var öğle arası gidiyorum bakalım anlaşabilirsek alacağız yakında katılabilirim bende klube :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtztrk

quote:

Orijinalden alıntı: cooperation

merhaba arkadaşlar...bu soruma yanıt bulmak için foruma üye oldum.. 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC model punto evo almak istiyorum..fiat sitesinde 33000 gibi bi rakam koymuşlar...fiyatlar şu 2 3 ayda baya artmış.ocakta almadığıma pişman oldum.benim fazla acelem yok...aralık ayını beklesem fiyat olarak daha mı uygun olur?yanıt verirseniz sevinirim...

biz gecen hafta 5K DYNAMIC Start & Stop 1.4 FIRE 77 HP DUALOGIC + Asist kit 32.000 e aldik cokta iyi bir pazarlik yapamadik bana gore sen daha iyi bi pazarlik yaparak daha ucuza alabilirsin bu arada fiyatlarin duseceginide dusunmuyorum takip edersen fiyatlar hep yukselis gostermis ozellikle yilbasindan bu yana cok artmis

ben aralıkda 1.4 77 hp dynamic dualogic + skydom+assit kit (karan dikiz-yağmur sensörü-park sensörü -seyir kontrol) + kasko 31.800 e almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

ben aralıkda 1.4 77 hp dynamic dualogic + skydom+assit kit (karan dikiz-yağmur sensörü-park sensörü -seyir kontrol) + kasko 31.800 e almıştım

arac gercekten araliktan bu yana epey fiyat artisi gostermis siz uygun bi fiyata almissiniz sanirim .. tekrardan hayirli olsun iyi gunlerde kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun
  • Ben de Ocak ayında Evo 1.3 Multijet 75 HP(32.211 TL) + Assist kit(400 TL) + Freedom kit(1.000 TL) + Skydome (1.750 TL) toplam 35.361 TL üzerinden pazarlıkla 33.000 TL ye almıştım. Trafik sigortası vs. içinde kasko hariç.
    Şimdi 38.273 TL tutuyor opsiyonlarıyla birlikte. Hesabıma göre en az 3.000 TL kardayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 17 Mayıs 2011; 17:18:00 >
  • arkadaşlar bugün arabamı aldım para yetse dynamıc alacaktım hoş para olsa ne arabalar var aslında ama seviyorum fiat ı
    1.3 multijet active 75 hp beyaz + orjinal kolçak + park sensörü ( ki park sensörü hakikaten piyasa işi değildi kaliteli ürün ) 30.400 TL ye geldi bana hepsi mtv ve trafik sigortasıda dahil aracı 30.000 TL ye indirdim 400 tl de diğerleri tuttu. tabi diğer iki opsiyonu taksitle aldım.cuma teslim alıyorum aracı klubüe alırsınız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Ben de Ocak ayında Evo 1.3 Multijet 75 HP(32.211 TL) + Assist kit(400 TL) + Freedom kit(1.000 TL) + Skydome (1.750 TL) toplam 35.361 TL üzerinden pazarlıkla 33.000 TL ye almıştım. Trafik sigortası vs. içinde kasko hariç.
    Şimdi 38.273 TL tutuyor opsiyonlarıyla birlikte. Hesabıma göre en az 3.000 TL kardayım.

freedom kit dediğiniz ne oluyor? fiat'ın sitesinde göremedim de. assist kit ve evo kit var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APC

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Ben de Ocak ayında Evo 1.3 Multijet 75 HP(32.211 TL) + Assist kit(400 TL) + Freedom kit(1.000 TL) + Skydome (1.750 TL) toplam 35.361 TL üzerinden pazarlıkla 33.000 TL ye almıştım. Trafik sigortası vs. içinde kasko hariç.

freedom kit dediğiniz ne oluyor? fiat'ın sitesinde göremedim de. assist kit ve evo kit var sadece.

FREEDOM KIT (BLUE&ME, HI-FI SES SİSTEMİ, BLUE&ME TOMTOM NAVİGASYON ÖN HAZIRLIK)

Bir de Pop Kit vardı POP KIT (GÖVDE RENGİ YAN ÇITALAR, TAMPONLAR ÜZERİNDE KARBON GÖRÜNÜMLÜ KORUMA BANDI) .
    Ocak ayından sonra bunlar Evo kit opsiyonu altında yer almaya başladı. Ben alırken yoktu, Evo Kit almak daha mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 23 Mayıs 2011; 10:10:07 >

• evo kit olarak birleştirmişler o zaman iki kiti de. peki yakıt tüketimi konusunda hangi modelini tavsiye edersiniz? dizel-benzin ve manuel-dualogic şanzıman olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: APC
    evo kit olarak birleştirmişler o zaman iki kiti de. peki yakıt tüketimi konusunda hangi modelini tavsiye edersiniz? dizel-benzin ve manuel-dualogic şanzıman olarak.

Tabi ki bu şartlar altında dizel.. 75HP düşünüyorsanız dualogic alma şansınız yok, 95 HP olanını düşünüyorsanız manuel alma şansınız yok. Yakıt tüketimi olarak manuel-dualogic arasında fark yok. 3.000 TL gibi fark var ikisi arasında, bence +20HP ve dualogic için bu farka değer. Ben alırken fazladan 2 - 2,5 ay beklememek için tercih etmemiştim.
  • 95 beygir ve otomatik vites seçeneği ben alırken olsaydı 3bin farkı vermeye değeceğini düşünürdüm. Büyük şehir trafiğinde manuel vites gereksiz yorucu oluyor.
  • start stop desteği mevcut oması ve 250 tl daha hesaplı olması nedeni ile garanti delme pahasına brc seq 24 my11 lpg kit takdırdım.41 lt tank konuldu.2a nın kağıthanedeki merkez montaj yerini tercih ettim.my 11 lerde yeni tip mtm kısa enjektörler mevcut.bosch start stop desteği var bu nedenle ışıkda durunca yine lpg ile başlıyor.ufak tefek 1-2 sorun var kalibrasyonu bu hafta sonu yaptıracağım o zaman sanırım bu sıkıntılarda düzeltilir
  • herkese merhaba.arkadaşlar en cansız klüp burası oldu yokmu şikayei olan yada memnuniyetini yazacak.cankansın biraz klüp.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.