Şimdi Ara

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>> (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
20
Favori
117.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon numarasını yazmıs oraya :) ilanda görünmüyor numara 536 255 diye tahmin ederek aradım doğru çıktı :)

Saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    İlginç taktik. :) Peki nasıl bilgiler verdi hocam? Sıkıntı falan var mı araçta? Vuruk, çizik, göçük vs.?
  • çamurluk ve bagaj da boya varmış kapı sacı değişmiş. 2.sahibi imiş. ilk sahbiide e.şehir de bir bayanmış . indirim yaparsa 35 - 35.5 gibi çok iyi olur :) kasko vs baya masraf olacak

saygılar
    Gayet güzel hocam. Ben hasar veya pert kayıtlı olmasından şüphelendim. Çünkü piyasaya göre biraz ucuz, sende fark etmişsindir hocam zaten ucuz olduğunu. Bir sıkıntı olmadığı taktirde alınabilir. Masraflarda gülün dikeni olsun. :)
  • 5664 de 4bin hasar kaydı çıkıyor hocam onun dışında bişey yok. servisteki arkadaştan haber bekliyorum servis kayıtlarından ne çıkacak bakalım

saygılar
    Hocam bu ilanı buldum. 2007 olarak eklemiş bu sefer. İnşallah bit yeniği yoktur bu araçta.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-03-08-15-cam-tavanli-2011-punto-evo-en-dolusu-dynamik-dizel-full-199125013/detay
  • Hocam araç zaten mayısta el değiştirmiş. eski sahibinin ilanı sanırım plaka aynı zaten. arkadaşından almış. arkadaşın konuşması da hiç çakallık içermedi uzun bi konuşma yaptık ben sormadan anlattı herşeyini dedikleri de çıktı 5664 sorgusunda

sayglar
    Anladım hocam sanırım sizin için en ideal seçim bu olacaktır. Sizin gönlünüz, aklınız rahatsa sıkıntı yok. Ankara'da oturuyordunuz sanırım, Eskişehir pek uzak değil. 2-3 saat sürer yol herhalde.
  • Buyrun..

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ(39 üye)....>>>

[image]https://store.donanimhaber.com/2b/c0/50/2bc05024f0700dcc5799adaa6cba4d2b.png[/image]
  • arkadaşlar merhaba,
    puntolar ilgimi çekiyor bu aralar ancak o kadar fazla donanımı var ki kafam çok karıştı.
    sizden yardım rica edeceğim. özellikle 2009 ve üstü ayrıca evolar ilgimi çekti.

istediğim özellikler:
    en az 4 airbag
    sis farı
    dualogic şanzıman
    hill holder
    (varsa hız sabitleyici)

bu özellikler benzinli dizel fark etmeden hangi donanım paketlerinde var? evo harici normal grande puntoda var mı bu özellikler?
    direk donanım paket ismi yazabilirseniz ben araştırırım veya tablo gibi bir şey varsa bakabilirim.
  • bende punto arayışındayım bakalım hayırlısı 1.4 evo dinamik modeli lazım bana 2011 ve üstü beyaz tercihim
  • Fire My Life ve Dynamic modelinden hangisini önerirsiniz?

farklar nelerdir?
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    İyi günler,
    Seçriğiniz özellikler punto evo'nun herhangi bir modelinde bulabilirsiniz.
    Dualogic şanzıman, hill holder, hız sabitleyici, 4 + airbag hepsi standart donanıma ek olarak sunulmaktadır.
  • fbsrkc06 kullanıcısına yanıt
    Fire my life'ta çift renk ve dijital klima mevcut değil. Bunun dışında gözle görülür bir fark olduğunu sanmıyorum.
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    donanımsal hava yastığı vs.. vs. gibi farklar varmı acaba?

4 camda hepsinde otomatik mi mesela ??
  • dynamic te mylife a ek olarak ;

Estetik iç aydınlatma
    Sıkışma sensörlü elektrikli arka camlar
    Çift bölgeli otomatik klima
    Park sensörü
    Sürücü diz hava yastığı
    Katlanabilen arka koltuklar
    gibi farklar var.

Bir de eğer opsiyonel olarak seçilmişse dynamic te hız sabitleyici, yağmur sensörü, hi-fi ses sistemi gibi özellikler olabilir. Sanırım bunlar mylife da eklenemiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 18 Ağustos 2015; 15:51:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Evo dynamic blue&me'li aracima usb kök dizine 100 tane şarkı attım fakat ne yaptı isem rastgele çalmasını saglayamadim bu konuda yardımcı olur musunuz

Saygilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Gün önce aldım bende aracımı evo değil ama olsun :)

2013 Model S&S Dualogic 77hp benzinli

Daha araca alışamadığım için sanrıım 9-10 litre yaktı benden kaynaklıdır diye umuyorum onun haricinde bi sıkıntısı yok çok şükür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA060

3 Gün önce aldım bende aracımı evo değil ama olsun :)

2013 Model S&S Dualogic 77hp benzinli

Daha araca alışamadığım için sanrıım 9-10 litre yaktı benden kaynaklıdır diye umuyorum onun haricinde bi sıkıntısı yok çok şükür :)

Hayırlı olsun...Allah kaza bela göstermesin...
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.