Şimdi Ara

FİTNESS-SPOR SALONLARI FİYAT LİSTESİ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
17
Favori
494.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul ümraniyedeki MacFit le ilgili bilgisi olan varmı ?
  • Let's club, Hillside Kozyatağı ,Brandium Zone fiyatlar bilgisi olan var mı ?
  • Merhaba,
    yaklasik 8 aydir Metrocity essporto üyesiyim. artiklarini eksilerini asagidaki gibi belirtmek istedim.

Eksileri;
    Duslar berbat ötesi, genelde günlük olarak en az 1 tanesi bozuk oluyor. Kisin sicak su yazinda soguk su çok az akiyor.
    dusluklar 2 bölüm solda 6 sagda 6 olmak üzere toplam 12 tane. sagdaki 6 ya su gitmiyor genelde.
    Normal çalisanlar ilgi alakasi iyi. ancak fitnes antrenörlerinin havasından geçilmiyor. sanarsınız dünyanın yarısı bunların.
    verdikleri programlar mezba gibi, herkes aynı zaten. hikayeden ölçüm yapıyorlar ama bişiy yok.
    bu kanıya nasıl vardın derseniz arkadaşım 180 boyunda 110 kilo, ben 188 boyunda 89 kiloydum. ikimizin programı aynıydı :)
    Havalandırma sistemleride bir garip, içerisi kalabalık olunca havalandırma sistemi gayet iyi çalışıyor, ama içeride fazla kişi yoksa nefes almak çok zor.
    helede birde koşu bandı üzerindeyseniz yandınız. sanırım az kişi olunca hava sistemini çok elektrik gitmesin diye az açıyorlar yada açmıyorlar.
    Sauna ayda 1-2 kere bozulur. Fix diyebilirim, üstüne üstün saunada normal buhar odasında kullanılan menthol kullanılıyor.
    hatta bir gün 2 personel kendi aralarında konuşuyordu bu menthol orada koymayacaksın bu buhar odasının diye.
    Soyunma odasında dolaplar çok küçük, dolapların aralıkları çok yakın. 2 kişi yan yana giyinemiyor. öyle durumlarda mecburen birinin beklemesi gerekiyor.

Artıları;
    Otopark ücretsiz (3 saate kadar)
    Havlular her zaman güzel kokulu ve yumuşak.
    fitness antrenörleri hariç diğer personeller iyi niyetliler.
    içeride satılan su vs. bakkaldan daha ucuz. örnek su 50kuruş, senin temel ihtiyaçlarını ticarete dökmemişler.
    dış koşu parkuru var 244mt. (ancak parkurun 10-15 metrelik yeri alışveriş merkezinde bulunan fast food'ların havalandırma yeri, iğrenç kokular geliyor)
    Havuzu geniş ve durumu genelde iyi oluyor. yazın bahçede güneşlenme olanağı var baya büyük.

Fiyat 2000TL civarı, (aile üyeliği ile 2 kişi, bireysel ne olur bilemiyorum) bu fiyata artı veya eksi belirtemedim.
    diğer meşhur salonlara göre ucuz gözüküyor ancak hizmette ucuz oluyor gördüğünüz gibi.

bizim üyeliğimiz 2015şubatta bitiyor ve yenilemeyeceğiz 300-500 üste verip çok iyi olan spor salonları var.

yazdığım yazı tamamen yaşadıklarımla alakalı olup, ticari amaç gütmez :)
  • İstanbul maltepede lazım gidenler varsa fiyatlarını yazsınlar
  • Ataköy Aplus Macfit 100tl aylık. Yıllık üyelik
  • Osmanbey-Mecidiyeköy taraflarında önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Ortabayır veya Gültepe tarafından salon tavsiye edebilecek var mı

• applem26 kullanıcısına yanıt
    Ceylan International'a bakın derim.. Taksim çevresinde gördüğüm en luks ve ferah spor merkezi var. Ayrıca dinlenme alanları manzaralı vs.. Yıllık vip (her saat ve gün kullanabildiğiniz üyelik) için 2500 tl ye kadar fiyat düşüyorlar.. 1500-2000 tl arası dandik biryere gideceğinize biraz fark verip, iyi bir yere gitmenizi tavsiye ederim.
  • böyk! iyk! sipor salonları pis kokuyo be gidin açık havada spor yapın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: action_figure

İstanbul Ortabayır veya Gültepe tarafından salon tavsiye edebilecek var mı

+1 ;)
  • Mecidiyekóy civarlarında tavsiye edebileceginiz var mı arkadaşlar yurtta kaliyorum ve ogrenciyim uygun fiyatli aylik gidebilecegim. Yurdun ismi mustafa kıbrıslı. Konumuna bakabilirsiniz mobilim atamadım. Sağolun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zucchero kullanıcısına yanıt
    Ankara Çayyolu civarındaki Neolife spor merkezinin eski bir üyesi olarak bazı tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Kayıt anında her şey çok güzel görünüyor. İnsanlar kibar saygılı ortam nezih vs gibi duruyor. Ancak kayıttan sonra size bir program veriliyor ve ondan sonra da hiç bir şekilde hocalar ya da diyetisyen sizinle ilgilenmiyor. Eğer siz gidip yardım istemezseniz sizin durumunuzu takip eden kimse olmuyor. Başta bir kaç ayda bir kontrol vs olacak diyorlar ancak arayan soran olmuyor. Bazı akşamlar çok yoğun olabiliyor. Ayrıca spinning odası çok küçük ve havasız idi.

Gelelim üyelik iptaline. Neolife ilk kurulurken üyelerine "Bizde istediğiniz zaman neden göstermeksizin üyelik iptal hakkınız var, başka hiç bi yerde böyle bir şey yok" diye hava atıyordu. Biz de iyiymiş o zaman üye olalım dedik. Bir süre sonra yurt dışına gitmem nedeni ile iptal başvurusunda bulunmak durumunda kaldık ve Neolife muhasebecileri ile tanıştık. Orada bir Kemal var. Allah kimseyi böyle adamlarla muhatap olmak zorunda bırakmasın. Üyelik iptal dilekçesi veriyoruz, 1 ay içinde ödenecek diyor. 1 ay sonra arıyoruz, ben öyle bi şey demedim diyor bu Kemal. Madem ağzından çıkanı kulağın duymuyor ya da hatırlayamıyorsun o zaman yazılı olarak bize tarih ver diyoruz. O zaman da öyle bir şey yapamayız diyor. Ay sonunda ödeyeceğiz diyor. Ay sonu geliyor, bu sefer gelecek ay ödeme kararı alındı diyor. Söz veriyor tutmuyor. Konuşunca yalan söylüyor. Bu adam dışında başka kimseyle de muhatap olamıyorsunuz. Benim gibi benzer durumda olan 3 tanıdığım var. Şikayetim var .com 'da da aynı durumdan muzdarip olanlar var. Burdan bakabilirsiniz:

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/neolife-club

Ayrıca yeni açıldığı için zaman zaman tadilat çalışması vs oluyor. Bir defasında bu çalışmalar sırasında yangın da çıkmıştı. Bu da haberi:

http://www.cayyolu.com.tr/haber/Cayyolu-Neo-Life-ta-yanginin-sebebi-belli-oldu/93707

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbağcı -- 30 Eylül 2014; 14:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbağcı

Ankara Çayyolu civarındaki Neolife spor merkezinin eski bir üyesi olarak bazı tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Kayıt anında her şey çok güzel görünüyor. İnsanlar kibar saygılı ortam nezih vs gibi duruyor. Ancak kayıttan sonra size bir program veriliyor ve ondan sonra da hiç bir şekilde hocalar ya da diyetisyen sizinle ilgilenmiyor. Eğer siz gidip yardım istemezseniz sizin durumunuzu takip eden kimse olmuyor. Başta bir kaç ayda bir kontrol vs olacak diyorlar ancak arayan soran olmuyor. Bazı akşamlar çok yoğun olabiliyor. Ayrıca spinning odası çok küçük ve havasız idi.

Gelelim üyelik iptaline. Neolife ilk kurulurken üyelerine "Bizde istediğiniz zaman neden göstermeksizin üyelik iptal hakkınız var, başka hiç bi yerde böyle bir şey yok" diye hava atıyordu. Biz de iyiymiş o zaman üye olalım dedik. Bir süre sonra yurt dışına gitmem nedeni ile iptal başvurusunda bulunmak durumunda kaldık ve Neolife muhasebecileri ile tanıştık. Orada bir Kemal var. Allah kimseyi böyle adamlarla muhatap olmak zorunda bırakmasın. Üyelik iptal dilekçesi veriyoruz, 1 ay içinde ödenecek diyor. 1 ay sonra arıyoruz, ben öyle bi şey demedim diyor bu Kemal. Madem ağzından çıkanı kulağın duymuyor ya da hatırlayamıyorsun o zaman yazılı olarak bize tarih ver diyoruz. O zaman da öyle bir şey yapamayız diyor. Ay sonunda ödeyeceğiz diyor. Ay sonu geliyor, bu sefer gelecek ay ödeme kararı alındı diyor. Söz veriyor tutmuyor. Konuşunca yalan söylüyor. Bu adam dışında başka kimseyle de muhatap olamıyorsunuz. Benim gibi benzer durumda olan 3 tanıdığım var. Şikayetim var .com 'da da aynı durumdan muzdarip olanlar var. Burdan bakabilirsiniz:

Ayrıca yeni açıldığı için zaman zaman tadilat çalışması vs oluyor. Bir defasında bu çalışmalar sırasında yangın da çıkmıştı. Bu da haberi:

http://www.cayyolu.com.tr/haber/Cayyolu-Neo-Life-ta-yanginin-sebebi-belli-oldu/93707

dostum geçmiş olsun diyorum. tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. neolife ı alternatiflerden çıkardım o zaman. bilgi almaya gittiğimizde hocalar sizinle o kadar çok ilgilenecek ki bıkacaksınız demişlerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: hbağcı

dostum geçmiş olsun diyorum. tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. neolife ı alternatiflerden çıkardım o zaman. bilgi almaya gittiğimizde hocalar sizinle o kadar çok ilgilenecek ki bıkacaksınız demişlerdi

Teşekkürler. Bir kişiyi bile kurtarabildiysem ne mutlu bana :)
  • Sports International'ı tavsiye ederim, Şişli'ye yakın olanlar için. Fena değil, biraz küçük ama bir Ankara markası olduğu için genelde her şeyi temiz ve düzenli. Sorun olduğunda da hemen ilgileniyorlar, sürekli arayıp memnuniyet ölçüyorlar.

MAC G-Mall'den fiyat alacağım ama bu yıl üyeliğim bitince, bir de orayı denemek istiyorum. Bu aralar fiyat alan oldu mu hiç?
  • Blue Gym MALTEPE/ İSTANBUL 750 TL YILLIK Gayet güzel.
  • zayıflamak ıcın haftada kac gun ve saat spor tavsıyenız? daha once hıc spor salonuna gitmedim yas 32 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

zayıflamak ıcın haftada kac gun ve saat spor tavsıyenız? daha once hıc spor salonuna gitmedim yas 32 :)

1 saat baslarda yeterli hafta 4 gun iyidir

• İzmir/Karsiyaka Metropol Gym / Limitsi z/Tüm gün Fiyat 3 Aylik 180 | 1 Aylik 90

• Izmit için tavsiyeleri alabilir miyim fitness artı boks?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.