Şimdi Ara

SAMSUNG ML1660 ÇİP RESET PROGRAMI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
9
Favori
87.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ebu yahya senın dediğin yöntemleri uyguladım sonra olmayınca yeni chip satın aldım arkadaşın aynısı var onunki oldu chipi takınca benımki hala kırmızı yanıyo sorun ne olabilir ....tonerleri değiştirdik toner onun makinada çalıştı... acaba nasıl düzeltebilirim fikrin var mı????
  • samsung 1660 yazıcım var versiyon 30 seri no: Z4WKBKCZA00914F
  • YARDIM ARKADAŞLAR. SERİ NUMARASI VE VERSİYON ÜSTTE YAZILI
  • sazanus kardeş hiçbir fikrim yok benim yazıcı ml 1660 v34 yukarıdaki anlattığım şekilde chipi resetledim, resetledikten sonra chipi tonerden çıkarttım şu an chip takılı değil toz bitince dolduruyorum yazmaya devam her doldurmada resetleme yapmıyorum yazıcı sorunsuz çalışıyor.
  • ebuyahya kardeşim linke gidiyorum fakat indiremiyorum.yardımcı olurmusun
  • ozcan4257 kardeş 4shared.com sitesine ücretsiz üye ol ve linke tıkla
    http://www.4shared.com/file/6lJAuMSh/Z4WKBKEB201309B_FIX_1660_v34.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebuyahya -- 27 Eylül 2012; 0:37:51 >
  • bana da gönderirseniz çok sevirinirim.

ml-1660
    os version: V1.01.0034f
    serial: Z4WKBKFB301085V.
  • ebu yahya kardeşim indirdim denedim ama yapamadım.artık pes etmek üzereyim.indirdikten sonra ne yapmam lazım tam olarak biraz ayrıntılı anlatsan.kusura bakma sana da zahmet verdik.
  • GenFix final diye bir program indirdim. yazıcının seri numarasını yazınca fix dosyasını oluşturuyor. fakat oluşan fix dosyasını usbprns2.exe programının üzerine sürükleyip bıraktığımda downolading yazısı çıkıyor bazı işlemler gerçekleşiyor.. oldu zannediyorum fakat yazıcıdaki kırmızı ışık bir türlü kaybolmuyor.

bu işlemi yapmadan önce yazıcının hangi tuşlarına basmamız lazım? iki tuşu var zaten ikisine birden basınca yazıcı kapanıyor. ayrıca toner takılı mı olucak bu işlemleri yaparken??
  • kardeşler
    yazıcı dışındaki tüm bağlantılarınızı kasadan çıkarın
    yazıcının iki düğmesine aynı anda parmaklarınızı basılı tutun
    kırmızı ışık yanıp yanıp sönmeye başlayınca hd uzantılı fix dosyasını
    usbprns2 setup dosyasının üzerine sürükleyip bırakın ve bekleyin
    size siyah "downloding...." diye bir ekran çıkacaktır sadece kırmızı ışık yanana kadar bekleyin
    daha sonra yazıcınızı kapatın
    toneri çıkarın ve cip üzerini bantlayın yada cipi tümden çıkarın (ben cipi tümden çıkarttım)
    ve toneri yerine takın yazıcının düğmesine bastığınızda ve kağıt koyduğunuzda bir daha söylüyorum kağıt koyduğunuzda yeşil yandığını (kağıt koymazsanız yazıcıya ışık kırmızı yanar)
    ve doluluk oranının %100 olduğunu göreceksiniz hadi kolay gelsin...
  • samsung ml-1660/sbs
    v34
    z4wkbkfb301401p

yazılımını

urunelektronik---73@hotmail.com
  • Yazıcının serinosuna uygun bir dosya yaptı forumdan bir arkadaş ancak yükleme sırasında sıkıntı yaşıyorum. Yazıcıyı açarken çift tuşa basılıtut tuğumda ışık yeşil kırmızı değişerek yanıyor ve kırmızı değilde yeşil olarak sabitleniyor. HD dosyasını yüklemeye çalıştığımda Downloading... yazıp kalıyor. Hiçbir tepki yok.

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • manet kardeş iki mesaj üstteki açıklamaya göre tekrar dene inş. olur... kolay gelsin
  • samsung ml 1660sts seri no : z4wkbkcb400672l versiyonunu bulamadım banada yardımcı olabilirmisiniz yoksa illa versiyonunu mu bulacagım çıktı almayı denedim vermiyor.
  • ML 1660 V1.01.00.34(LF) 010023970797
    seri no : z4wkbkcb400672l
    Arkadaşlar banada yardımcı olabilecek birisi yok mu ?? ((
  • bu çok değerli yardımınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
    bize de yardımcı olursanız sevinirim

ML 1660/STS

VER. 1. 08.

SN: Z4WKBKCZ800926W

E-POSTA: a.arslan.78@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: morveotesii

quote:

Orijinalden alıntı: ccx200

evet morveötesi biraz öyle olmuş sanırım :) düzeltip tekrar yazıyorum şimdiden çok teşekkürler eline emeğine sağlık
    serial:Z4WKBKDB201999H
    1660/STS
    v34

YAPIM Aşaması:

1- Toner Çipini bantla (Kırmızı ışık yaksın yazıcı)
    2- Daha sonra usb bağlı olsun ve gönderdiğim fix_... uzantılı dosyayı usbprns2.exe üzerine taşıyın ve bekleyin yeşil ışık yakacaktır.
    3- Olup olmadığı konusunda bilgilendirsen sevinirim

http://www.mediafire.com/?vhajjn9my93lk22

arkadaşlar ben samsung ml2165 yazıcıma çipi bantlamadan yazılımı yükledim.sonra çipi çıkarttım.yazdırıyor. bantlamam mı gerekiyordu. şimdi ne yapmalıyım.

• YARDIMMMMMMMMMMM ARKADAŞLAR ML 1660 V34 SERİ NO:Z4WKBKBZB01577K BANA DA YARDIM EDİN. OKULDA KULLANIYORUM BU YAZICIYI TONER DOLUM YAPTIM RESETLEMEM GEREKİYORMUŞ. SIKINTISINI YAŞIYORUM ŞİMDİ :((
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.