Şimdi Ara

Nasıl Formula 1 Pilotu olunur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
55.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR NASIL FORMULA 1 PİLOTU OLUNUYOR YAZARMISINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frankos -- 30 Ekim 2005, 0:03:03 >

• daha önce hiç olmadım, bilmiyorum
  • formula 1 plotlarının kariyerlerini takip ederek
  • Arkadaşım dalga geçiyorsun sen galiba. Önce ufak çaplı yarışlarla kartingle filan başlayacan şimdi gidip McLaren'in kapısına dayanıp f1 pilotu olamazsın.
  • yaniiiiii ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: frankos

yaniiiiii ???

yani vazgeç bu sevdadan...
  • hayır sakın ümidini kesme

bak şimdi bir sponsorun olacak seni öyle destekleyecek ve yarışacağın takım için o kadar önemli bir gelir kaynağı olacakki hiç bir yarışta puan alamasan sürekli birilerine arkadan yandan çarpsan startta ışıklar sönmeden kalksanda formula 1 pilotu olabilirsin

yani yetenek filan hikaye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ETUSCH_ -- 30 Ekim 2005, 14:23:43 >
  • vazgeç bu sevdadan mümkünü yok !!
  • sato olduysa herkes olabilir f1 pilotu...
  • oyuncak araba - akülü araba - go kart - f3 - f2 - (indy) - f1
  • ki 3-4 yaşında falan başlaman lazım bu işe
  • bilmem nasıl olunur
  • En önce Kartingle başlamalısın ... Sonradanda Gidip f5 falan sponsoru araman lazm ..Ama bunun için 100milyar bütçe lazm ...
    Yani işin zor ........

ama Sponsor buldunmu işin kolay ...
    bu arada arkadaşlarında dediği doğru ...Sato F1 ci olursa sende olursun :D

Gidip Jason Tahinci oğluna sor yada :D Türkiyedeki tek F2 ci
  • konu hortlamıs

neyse bende bırsey sorayım o zaman sımdı turkıyede go-kart yada f3 ıcın egıtım veren yer varmı
  • 2 haftalık bir oğlum var,

kendim türkiye'nin iyi üniversitelerinden birinden mak.müh olarak mezunun, çift yabancı dilim var ve bilgisayar destekli tasarım ve üretim konusunda bulunduğum ilde seminerler ve eğitim vererek en iyileri arasındayım.

Yine de mümkünü varsa oğlumun bir f1 pilotu yada futbolcu olmasını tercih ederim (tabii kültür/eğitim şart)

5 yaşında spor'a başlaması gerektiğini biliyorum, bunun yanında neye ihtiyacı varsa karşılamaya çalışacağım. O yüzden, başlık hakkında bilgi sahibi kişiler varsa aranızda memnuniyet duyarım.

Yanlış anlaşılmasın lütfen, oğlumun yetenekleri yada kendi arzuları o yönde değilse bir zorlama yok, ama eminimki burada herkes babasından bu fırsatı tatmak isterdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: angelmad

En önce Kartingle başlamalısın ... Sonradanda Gidip f5 falan sponsoru araman lazm ..Ama bunun için 100milyar bütçe lazm ...
    Yani işin zor ........

ama Sponsor buldunmu işin kolay ...
    bu arada arkadaşlarında dediği doğru ...Sato F1 ci olursa sende olursun :D

Gidip Jason Tahinci oğluna sor yada :D Türkiyedeki tek F2 ci

100 mılyarda fazla ya

• 100 milyar başlangıçdaha çık çık
  • Paranın yanında yetenek de lazım.
  • Yetenek yoksa Jason derler ona göre dalgasını kaldırmak zor yani...
  • beyler cıdden neresı egıtım verıyor.tuzla da e-5 kenarında pıst var kart sampıyonaları yapılıyo.orası egıtım verırmı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.