Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilbilge_11

arkadaşlar bu kasa çatlagı her arkadaşta olyor mu ve olanlar gerçekten çok rahatsız edici boyutta mı ve çatlak cihazlar acaba benzer sitelerden mi alınmıs yoksa rastgele sitelerden mi

Herkeste o catlak olmuyor!!! Tasarım hatasıdır ama benim gördügüm catlayan cihazların cogunlugu siyah kasalar. Satın alınan yerle pek alakası yok üreticiyle alakalı :) cizik bile olsa insanı rahatsız eder ama resim var karar senin. Bu arada o catlaklar garanti kapsamında.

• quote:

Orijinalden alıntı: unix64

quote:

arkadaşlar bu kasa çatlagı her arkadaşta olyor mu ve olanlar gerçekten çok rahatsız edici boyutta mı ve çatlak cihazlar acaba benzer sitelerden mi alınmıs yoksa rastgele sitelerden mi

Herkeste o catlak olmuyor!!! Tasarım hatasıdır ama benim gördügüm catlayan cihazların cogunlugu siyah kasalar. Satın alınan yerle pek alakası yok üreticiyle alakalı :) cizik bile olsa insanı rahatsız eder ama resim var karar senin. Bu arada o catlaklar garanti kapsamında.

teşekkür ederim sanırım diğer renk cihazlarda pek olmuyor anladığım kadarıyla

birde garantiden gelen cihazlarda tekrar bu sıkıntı oluyor mu ve olan bu çatlak sadece bukadarla kalıyor mu yani büyüme derinleşme kasanın başka kısımlarından çatlama oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilbilge_11 -- 25 Ocak 2012; 16:51:19 >

• quote:

teşekkür ederim sanırım diğer renk cihazlarda pek olmuyor anladığım kadarıyla

birde garantiden gelen cihazlarda tekrar bu sıkıntı oluyor mu ve olan bu çatlak sadece bukadarla kalıyor mu yani büyüme derinleşme kasanın başka kısımlarından çatlama oluyor mu

Sensörün altı üstü catlıyormuş o kadar :) Gri renk düşünürsen o modelde herzamanki gibi boyası soyuluyor köşelerinden; benimki soyuldu. Malesef garantiden gelen cihazlarda tekrardan catlama oluyormuş. Geri sayfada bi arkadaş bu konu yüzünden cok kızgındı. başka yerinde catlama yok allaha şükür. Hocam başka neresi kaldı zaten telefonun yüzde 90'nı ekran oda catlarsa at çöpe gitsin xD
  • quote:

quote:

lacivert kasalar desek daha doğru olcak

• quote:

quote:

Bence satılan 10 Arc'dan 8'i gece mavisi olduğu için bu kanıya varıyorsunuz.

• Çatlaktan rahatsız olmuyorum. Dikkatli bakılınca görülen bir çizikten rahatsız olabilen az kişi çıkar sanıyorum. Çatlak dediğimiz şey çizgiden ibaret zaten, telefon dökülecek sanıyor millet. Çatlak yüzünden bu telefondan kurtulmaya çalışan varsa onu hiçbir telefon mutlu etmez. Telefon lan bu alt tarafı. Telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada kendiliğinden çatlayan bir de iphone 3gs vardı sanırım. Kulaklık girişinden catliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Çatlaktan rahatsız olmuyorum. Dikkatli bakılınca görülen bir çizikten rahatsız olabilen az kişi çıkar sanıyorum. Çatlak dediğimiz şey çizgiden ibaret zaten, telefon dökülecek sanıyor millet. Çatlak yüzünden bu telefondan kurtulmaya çalışan varsa onu hiçbir telefon mutlu etmez. Telefon lan bu alt tarafı. Telefon.

aynen bende öyle düsünüyorum ama tel yere düştügü anda eger catlak varsa, ekranın kırılma olasılıgı daha yüksek. buna bir çeşit çizgisel dislokasyon hatası diyebiliriz.
  • quote:

Çatlaktan rahatsız olmuyorum. Dikkatli bakılınca görülen bir çizikten rahatsız olabilen az kişi çıkar sanıyorum. Çatlak dediğimiz şey çizgiden ibaret zaten, telefon dökülecek sanıyor millet. Çatlak yüzünden bu telefondan kurtulmaya çalışan varsa onu hiçbir telefon mutlu etmez. Telefon lan bu alt tarafı. Telefon.

Ama çatlak gittikçe daha büyüyor. Mesela bendeki çatlak şu an çok rahat telefonu elinize aldığınızda belli oluyor
  • quote:

valla hocam 1250 tl verip telefon aldıktan sonra telefon kendiliğindenden çatlarsa....sonra değiştirildikten sonra yine çatlarsa ben ona kızarım aman bu çatlakta çok rahasız etmiyor deyip rahat davranaman ben öyle bir tüketici değilim hakkımı sonuna kadar ararım.....birde böyle düşünürseniz haklılığımız anlaşılır...saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: The_TaLos

Anlaşıldı bizim dişi-dişi aparatların neden çalışmadığı ((:

Elimde fazladan eski kodak makinama ait mikro usb var. Bir arkadaş yapılı basitçe anlatabilir mi otg kablo için?
    Nihayetinde kablo yol isimleri verilmiş, hangi yol hangi isimle çağırılıyor ne bilelim biz (:

Nette ufak bir araştırma yaptım, otg kablo yapımını anlatan bir konu varmış sitenin birinde, kilitlenmiş (: Anlamadım neden.

Yardımcı olabilecek biri var mı?

Ne uğraşıyosunuz bu kadar verin 15-20 lira kurtulun yaa. Nokia N8 in kablosu uyumlu Arc la ben kullanıyorum sorun yok.

Ben de kargo dahil 13 TL'ye aldım. USB Strage uygulamasını da kurdum.
    2 farkli Flash Bellek kullandım. Takınca ışık yanıyor ama "Desteklenmeyen cihaz" mesajı alıyorum.
    Hatta USB MASS STRAGE diye başka bir uygulama kurdum. Sonuç yok.
    Kingston ve Sanro Flash Bellek kullandım.
    Şimdi boşuna mı para vermiş oldum.
    Parası da fazla değil zaten ama işyerimde arkadaşlar da merakla bekliyordu olacak mı diye.

ARC rootlu. Yardım lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 26 Ocak 2012; 17:37:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: The_TaLos

Anlaşıldı bizim dişi-dişi aparatların neden çalışmadığı ((:

Elimde fazladan eski kodak makinama ait mikro usb var. Bir arkadaş yapılı basitçe anlatabilir mi otg kablo için?
    Nihayetinde kablo yol isimleri verilmiş, hangi yol hangi isimle çağırılıyor ne bilelim biz (:

Nette ufak bir araştırma yaptım, otg kablo yapımını anlatan bir konu varmış sitenin birinde, kilitlenmiş (: Anlamadım neden.

Yardımcı olabilecek biri var mı?

Ne uğraşıyosunuz bu kadar verin 15-20 lira kurtulun yaa. Nokia N8 in kablosu uyumlu Arc la ben kullanıyorum sorun yok.

Ben de kargo dahil 13 TL'ye aldım. USB Strage uygulamasını da kurdum.
    2 farkli Flash Bellek kullandım. Takınca ışık yanıyor ama "Desteklenmeyen cihaz" mesajı alıyorum.
    Hatta USB MASS STRAGE diye başka bir uygulama kurdum. Sonuç yok.
    Kingston ve Sanro Flash Bellek kullandım.
    Şimdi boşuna mı para vermiş oldum.
    Parası da fazla değil zaten ama işyerimde arkadaşlar da merakla bekliyordu olacak mı diye.

ARC rootlu. Yardım lütfen...

Desteklenmeyen cihaz uyarısı bende de çıkıyo o sorun değil de sen taktığın flash belleğin içine nerden bakıyosun?
    Flash belleği bağlayınca USB Storage uygulamasını çalıştır sonra root ve Busybox yetkilerini ver sonra USB Storage uygulamasından çık normal bir dosya yöneticisiyle hafızaya gir orda alt tarafta usbstorage isimli kalsörün içinde taktığın flash belleği göstermesi lazım.

• Desteklenmeyen cihaz uyarısı bende de çıkıyo o sorun değil de sen taktığın flash belleğin içine nerden bakıyosun?
    Flash belleği bağlayınca USB Storage uygulamasını çalıştır sonra root ve Busybox yetkilerini ver sonra USB Storage uygulamasından çık normal bir dosya yöneticisiyle hafızaya gir orda alt tarafta usbstorage isimli kalsörün içinde taktığın flash belleği göstermesi lazım.

Kardeş, dediklerinizi aynen yaptım.
    Adao Dosya Yöneticisiyle, hatta Root Browser ile denedim.
    Olmadı.

USBSTRAGE isimli bir klasör görünmüyor.

Keşke başka kablo ile deneme imkanı olsa.
    Hani çok lazım bir şey değil ama Flash Bellek'in takılabilmesi çevremdekileri bayağı şaşırtacaktı, havalı olacaktı.
    Ama bazen gerçekten de lazım oluyor.

Başka çözüm önerebilecek varsa çok memnun olurum.
    Grolof Abi, siz başarabildiniz mi bu işi?

• teli pc ye baglayip sarj ederken hafiza kartindaki oyunlari oynayamiyorum. sd kartimi nasil pc ye bagliykan aktif ederim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

Desteklenmeyen cihaz uyarısı bende de çıkıyo o sorun değil de sen taktığın flash belleğin içine nerden bakıyosun?

Kardeş, dediklerinizi aynen yaptım.
    Adao Dosya Yöneticisiyle, hatta Root Browser ile denedim.
    Olmadı.

USBSTRAGE isimli bir klasör görünmüyor.

Keşke başka kablo ile deneme imkanı olsa.
    Hani çok lazım bir şey değil ama Flash Bellek'in takılabilmesi çevremdekileri bayağı şaşırtacaktı, havalı olacaktı.
    Ama bazen gerçekten de lazım oluyor.

Başka çözüm önerebilecek varsa çok memnun olurum.
    Grolof Abi, siz başarabildiniz mi bu işi?

Flash bellek Fat32 dosya sisteminde mi yoksa NFTS mi? Fat32'de değilse bu şekilde biçimlendirip deneyin derim.
    Bir de flash belleği taktıktan sonra USB STORAGE programında MOUNT USB STORAGE NOW'a basın. Çıkarmadan önce de UNMOUNT'a tıklarsınız. İşe yarar mı bilmem ama siz yine de yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 27 Ocak 2012; 1:16:36 >

• Almak isteyenler kaçırmasın
    Vatanbilgisayar.com'da
    Arc: 1.185 TL
    Arc S: 1.247 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Almak isteyenler kaçırmasın
    Vatanbilgisayar.com'da
    Arc: 1.185 TL
    Arc S: 1.247 TL

Vatanbilgisayar.com'a göre daha ucuz veren yerler var.
    ARC : Tek Çekim 1.084 TL
    http://www.webdenbul.com/urun/sony-ericsson-xperia-arc-cep-telefonu-fiyati.aspx?ref=akakce&v=1.79.4
    -----------------------------------------------------------
    ARC S : Tek Çekim 1.120 TL
    http://www.dubaibilisim.com/Sony-Ericsson-Xperia-ARC-Lt-15i-8GB-Cep-Telefonu,PR-489.html

• selamlar
    arkadaslar xperia arc s ile htc sensation arasında kaldım. acaba arc s in pili kaç gün gidiyor(normal telefon kullanımında, 3g kapalı, wifi kapalı). Birde bu jiroskop ile ivmeölçerin farkı nedir bunu öğrenmek istedim.
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehirli

selamlar
    arkadaslar xperia arc s ile htc sensation arasında kaldım. acaba arc s in pili kaç gün gidiyor(normal telefon kullanımında, 3g kapalı, wifi kapalı). Birde bu jiroskop ile ivmeölçerin farkı nedir bunu öğrenmek istedim.
    saygılar

arc s sarjı cok daha uzun süre dayanır rahat ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: zehirli

selamlar
    saygılar

Bende 2 gün rahat gidiyor bitmesede şarja takıyorum. Normal kullanımda (özellikle ekran ışığınıda kısarak) 3. günü göreceğini hatta geçeceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.