DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Suzuki Maruti?
29
Cevap
0
Favori
37.979
Tıklama
Giriş
      7937 Mesaj
      29 Ekim 2005 14:10:13
      Suzuki Maruti nası bi arabadr? Ne kadar yakar? Özellikleri neler bilen warsa yardım edebilir mi? Ve de bunun 2000 modeli ile mesela bi 1994 Renault Rainbow aynı fiyat hangisini almak daha mantıkLıdır. yada 5-6 milyara hangi araba alınır?

(Not: Öörenciyis fakiris )

• Yarbay
      6162 Mesaj
      29 Ekim 2005 14:15:54
      maruti ile park sorunu kesinlikle yaşamazsın
      kuzende vardı, yıllarca kullandı, çok memnundu.
      park sorunu yok, yakıt tüketimi makul...
      şehir içi için kullanılabilecek bir otomobil..

• Yarbay
      7937 Mesaj
      29 Ekim 2005 14:18:29
      Ankarada öörenciyim işde şehirlerarası gitmicem anca şehiriçinde.. Düşünüyorum almayı da ön camlar otomatik mi bu arabanın? :P

• Yarbay
      6162 Mesaj
      29 Ekim 2005 14:23:35
      benim bildiğim camlar otomatik değil,
      merkezi kilit yok

full aksesuarsız...

• Yarbay
      7937 Mesaj
      29 Ekim 2005 14:27:32
      Hmm tmm.. işde bana otomatik cam ve kalorifer olsa yeter.. Otomatik camı zaten takıyorlar heraLde... Yardımların için saoL..

• Yüzbaşı
      535 Mesaj
      29 Ekim 2005 20:20:31
      bende 94 model maruti var. kötü durumda. satıcam satabilirsem. 2 kere antalyaya gittim geldim. şehirler arası sorun çıkarmıyor. ama ufak tefek masraf ta eksik olmuyor arabadan. yolda kalmadım hiç ama kalorifer bozulur, silecek bozulur, kapı kolu bozulur. saçmasapan bir sürü masraf çıkar.

corolla hb d-4d sol mm
      yaris d-4d sol mm
    • Binbaşı
      1596 Mesaj
      29 Ekim 2005 20:24:31

quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Suzuki Maruti nası bi arabadr? Ne kadar yakar? Özellikleri neler bilen warsa yardım edebilir mi? Ve de bunun 2000 modeli ile mesela bi 1994 Renault Rainbow aynı fiyat hangisini almak daha mantıkLıdır. yada 5-6 milyara hangi araba alınır?

bende flash al derim bence en mantikli tercih veya broadway fln da olabilir suzuki sana sikinti verebilir cözmesi zor ama en azindan renoyu kolay ve ucuza cözersin yoksam bi zamandan soonra suzuki adami ac birakir

(not:biz de öörenciyis rahat ol:D

banlandı
    • Binbaşı
      1761 Mesaj
      29 Ekim 2005 21:31:06
      sakın derim, sakın. ağırlığına ve gücüne göre çok yakan bir araba. onun yerine swift tavsiye ederim şiddetle.

Compaq/HP 9010 dizüstüyü TV'ye bağlamak konusunda yardım ediniz.
      Otomatik şanzımanlar hakkında bilgi ve yardım alınız.
    • Yarbay
      2852 Mesaj
      29 Ekim 2005 22:46:56
      bencede swift olabilir .....veya hyundai excel olabilir...

skoda turkey / detailing turkey
    • Yarbay
      7371 Mesaj
      30 Ekim 2005 00:30:26
      maruti..hindistanda yapılmış bir arabadır..bir önceki nesil..alto dur..ondan bulabalirsen tavsiye ederim..
      ama ben rainbow öneririm

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
      olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..
    • Yarbay
      2311 Mesaj
      30 Ekim 2005 10:26:44
      Otomatik cam takılır kolay...Ama renault seçebilirsin yedek parçası bol ve ucuzdur...

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      04 Kasım 2005 18:22:18
      valla 0.8 motoru olandan bahsediyorsan 600 kusur kilo olan arkadaş...

direk tenekedir... kaza yaparsan sağ çıkma şansın pek azdır!

buna karşın 0.8 motor inanılmaz çeker arabayı hafif olduğu için... performansı tatminkardır...

şehir içi 5-6 litre yakarsın kullanıma göre...

eskişdikçe arkadaşın dediği gibi abuk subuk masraflar çıkartır...

• Çavuş
      51 Mesaj
      04 Nisan 2006 18:38:10

eskişdikçe arkadaşın dediği gibi abuk subuk masraflar çıkartır...

dostum emin ol masraf falan çıkarmıyo. konu açılalı 6ay olmuş ama görünce cvp yazim dedim

• Onbaşı
      18 Mesaj
      22 Haziran 2009 18:10:48
      bence hiç abuk subuk masrafı yok, tofaş kuş serisi olsn renault broadway, spring olsn sürekli cam krikosu bozar kapı kolu kırar cam kolu kırar marutide hiç öle şeyler yaşamadım 2 senedir kullanıyorm, yakıtı 5,9-7 litre /100 km arası değişir trafiğe ve kullanım şekline göre, yedek parçası ucuzdur, seridir (kasa hafif), yol tutuşu iyidir, kasa ufak olmasna rağmen sağlamdır...

Ne mutlu Türk'üm diyene!!! M.Kemal ATATÜRK
    • Binbaşı
      1501 Mesaj
      22 Haziran 2009 18:17:09

quote:

Orjinalden alıntı: ozzgur87

bence hiç abuk subuk masrafı yok, tofaş kuş serisi olsn renault broadway, spring olsn sürekli cam krikosu bozar kapı kolu kırar cam kolu kırar marutide hiç öle şeyler yaşamadım 2 senedir kullanıyorm, yakıtı 5,9-7 litre /100 km arası değişir trafiğe ve kullanım şekline göre, yedek parçası ucuzdur, seridir (kasa hafif), yol tutuşu iyidir, kasa ufak olmasna rağmen sağlamdır...

Yakıt miktarı fazla değil mi

• Onbaşı
      18 Mesaj
      27 Mart 2010 22:52:49

quote:

Orijinalden alıntı: Ugur851

Alıntıları Göster

Yakıt miktarı fazla değil mi

şehir içinde daha az benzin yakan hangi araç var ????

Ne mutlu Türk'üm diyene!!! M.Kemal ATATÜRK
    • Yarbay
      4469 Mesaj
      27 Mart 2010 23:35:31

quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

5-6 milyara hangi araba alınır?

tabiki lada samara

• Yarbay
      14981 Mesaj
      27 Mart 2010 23:45:11
      benim arkadaşımda var 2000 model klima var abs hidrolik direksiyon falan yok ama direksiyon hidrolik kadar hafif diyebilirim içine iri olmamak şartı ile 4 kişi rahat sığar park problemi olmayan bir arabadır.

Fiat bravo 1.4 t-jet+lpg Hakkaten bravo !
    • Onbaşı
      35 Mesaj
      28 Mart 2010 19:02:13
      Dostum hergün Ankara-Polatlı arası gidip geliyorum.Arabada 4 kişiyiz ve en hafifimiz 90 kg. Garibim neredeyse kendi kadar yük çekiyor. Araç LPG li ve kilometrede 11 kuruş yakıyor. Bulup alması zor, satması daha zor ama kuş serisine göre son derece sorunsuz bir araba.

• Binbaşı
      1784 Mesaj
      28 Mart 2010 19:34:24
      Bizdede var şirket arabası, iki arabanın arasına kafalama park ediyorum bazen, hiç park sorunu yok. Tek iyi tarafı bu.
      86binde sanırım. Şanzıman yenilendi. Hatta bir ara geri vitese takmak için arabayı stop etmek gerekiyodu, kenara cekıp biraz ugrasınca gecıyordu ama. Araba 4 vites ve camları bile tam kapanmıyor, kilitler bozuk, arka kapıyı kitlemiyoruz ordan açıyoruz tüm kapıları.
      Yolda giderken motoru kucagına almısta öyle gidiyorsun sanki.
      Yalnız içi geniş.
      Ben tavsiye etmem, paraya yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood -- 28 Mart 2010; 19:38:29 >

• Yarbay
      4996 Mesaj
      29 Mart 2010 02:20:57
      Bir yerde okudum, doğruysa, motoru bağlantılarından söktükten sonra tek kişi çıkarabiliyormuş.
      Böyle basit arabalar da hoşuma gidiyor.

Yalnız fotograflardan gördüğüme göre frenler servo fren değil. Yani takviyeli değil. Sonuçta araba da hafif, videolardan direksiyonu hafif gibi görünüyor ama, acaba frenler nasıl? Bir de 12" tekerlekleri var galiba, buna göre güzel lastikler var mı piyasada?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Mart 2010 02:23:47
      5 Milyonlul benzinle Dünyayı dolaştırıyor bunlar

Yvonne Strahovski

Fan Club

Kissing. Shoes. Grace. Beryllium clock. Half human. Who am I? Eye of harmony. Nice everybody hate me !
    • Yarbay
      2887 Mesaj
      29 Mart 2010 09:31:03
      yine de 6-7 litre benzin yaktıktan sonra minicik arabaya binmenin mantığı yok, LPG'li almak daha iyi. taunus iyidir, hem daha ucuz hem daha konforlu

illa minik istiyorsan Subaru Vivio var, gayet güzeldir

• Er
      2 Mesaj
      18 Haziran 2010 21:49:41
      arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.

• Er
      2 Mesaj
      18 Haziran 2010 21:52:37
      arkadaşlar merhaba, bende 3 ay kadar önce bir maruti aldım. 2001 model şu ana kadar oldukca memnunum. ne varki sol ön pencere krikosu bozuldu. nerede bulacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirimç bu siteyi yeni gördümi ama ilişkilerdeki samimiyet beni duygulandırdı. bir aile gibi burası aranıza katılmaktan memnunum.

• Er
      1 Mesaj
      15 Şubat 2016 23:28:51
      slm arkadaşlar

• Yarbay
      3383 Mesaj
      [19 Şubat 2017 15:08:47 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      11 Mart 2016 13:35:12
      7 litre LPG yakar şehir içi dışı 5. 90 ki modeller karburatorlu ve parçası daha bol ve ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1757 Mesaj
      11 Mart 2016 16:17:44
      arkadaşımda vardı 94 model değişen yoktu 3-4 parça boya vardı çok temizdi 1 sene önce deneme amaçlı 74 km+74 km+5 veya 10 km(şehir içi ) 153-158 km yolu 15 tl lpg ile tamamlamıştı 3 kişi içindeydik devirli ve max hız 80 çok az yakan araçtır ama temizini bul hor kullanılmışını adam edemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkdkutalmış -- 11 Mart 2016; 16:22:43 >

• Yarbay
      3182 Mesaj
      11 Mart 2016 17:57:29
      2005'te açılmış konusu

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
      MITSUBISHI Colt CZ3 Invite AMT
    • Yarbay
      3383 Mesaj
      [19 Şubat 2017 15:08:47 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      11 Mart 2016 18:08:18

quote:

Orijinalden alıntı: marutimurat

Kardeş 2010 da samimiyet vardı ama şimdi bütün işsizleri yönetici yaptılar çoluk çocuk doldu sıkıntıli. En bilgili adamlara uzaklastirm a veriyorlar kalite dusdukce düştü. Sen hala devam ediyor musun foruma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa: [1]
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.