Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
8
Favori
288.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar htc hd2 cihazıma aokp rom yükledim herşey güzel fakat internette küçük modda video izlerken ses geliyor fakat görüntü yok ancak büyük modda izlerken görüntü ve ses aynı anda geliyor bu konu hakkında bigisi olan var mı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

Hocam ben bugun telefon alıcam ama düşündüğüm birşey var win 7 olan br telefona android yükleyip de kullanmak telefona donanımsal olarak herhangi bir soruna yol açar mı. Yada android den win 7 ye geri geçiş kolay olur mu. Android kullanmak tabiki en mantıklısı ama donanımsal olarak bir sorun olacaksa kullanmak istemem.

hiç bi sıkıntı olmaz ben 2 yıldır kullanıyorum ayrıca ücreti karşılıgı android kurdurmak istiyorsun telefonuna ben mecidiyeköyde okyanustelekominasyona kurdurmuştum başka telefoncularda kurabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Hocam ben bugun telefon alıcam ama düşündüğüm birşey var win 7 olan br telefona android yükleyip de kullanmak telefona donanımsal olarak herhangi bir soruna yol açar mı. Yada android den win 7 ye geri geçiş kolay olur mu. Android kullanmak tabiki en mantıklısı ama donanımsal olarak bir sorun olacaksa kullanmak istemem.

hiç bi sıkıntı olmaz ben 2 yıldır kullanıyorum ayrıca ücreti karşılıgı android kurdurmak istiyorsun telefonuna ben mecidiyeköyde okyanustelekominasyona kurdurmuştum başka telefoncularda kurabilirler

Bulundugum bölge köy kasaba tarzı biyer insanlar teknolojıye uzak. İnek köpek tavuk bol burda İstanbul içlerinde iyi bir telefoncu lazım. mecidiyeköyün neresinde merkezinde mi bu telefoncu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Bulundugum bölge köy kasaba tarzı biyer insanlar teknolojıye uzak. İnek köpek tavuk bol burda İstanbul içlerinde iyi bir telefoncu lazım. mecidiyeköyün neresinde merkezinde mi bu telefoncu

profilo alışveriş merkezinin yanında hemen.. istanbulda kaldımı öyle yerler köy tavuk falan agaoglu gelir yakinda oralara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhabalar,

Önceki günlerde 2. el bir HTC HD2 aldım. İçinde orijinal Win 6.5 bulunuyor ve ben android kurmak istedim fakat telefonu bilgisayarıma bağladığımda sarj oluyor ama data transferi yapamıyorum. Gereken müdaheleleri yaptım, active sync olsun, win mobile device center olsun, farklı kablolar ve farklı pcler olsun, denemediğim şey kalmadı.

Sanırım telefonun usbsinde data transferi kısmında sorun var, bu yüzden yapamıyorum. Bunun çözümü var mıdır? Nasıldır, bileniniz var mı acaba?

Bir de usb kablosuna ihtiyaç doğmadan bluetooth veya sd card aracılığıyla android yükleyebilir miyim?

Lütfen yardım edin, bu telefonu win 6.5 ile kullanmak istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum :)
  • Şu nand Dosyasını yenilerseniz sevinirim internetteki dosyalarda türkçe destek yok markettende kurmak istemiyorum teşekkürler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanozzer

Herkese merhabalar,

Önceki günlerde 2. el bir HTC HD2 aldım. İçinde orijinal Win 6.5 bulunuyor ve ben android kurmak istedim fakat telefonu bilgisayarıma bağladığımda sarj oluyor ama data transferi yapamıyorum. Gereken müdaheleleri yaptım, active sync olsun, win mobile device center olsun, farklı kablolar ve farklı pcler olsun, denemediğim şey kalmadı.

Sanırım telefonun usbsinde data transferi kısmında sorun var, bu yüzden yapamıyorum. Bunun çözümü var mıdır? Nasıldır, bileniniz var mı acaba?

Bir de usb kablosuna ihtiyaç doğmadan bluetooth veya sd card aracılığıyla android yükleyebilir miyim?

Lütfen yardım edin, bu telefonu win 6.5 ile kullanmak istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum :)

Meraba Arkadaşım Teknik servis çalışanı olarak Diyeceğim şudur ki ..

Cihazına Şarj soketi değişimi yapıldıysa Muhtemelen Soket yollarından usb ayakları kopuktur yada bağlanmamıştır .. Cihazının onarımı mümkünmü evet mümkün yakınlarında güvendiğin sağlam bir servise git durumu bildir yardımcı olucaklardır 30-40 tl gibi bi ücreti olucaktır .. istanbul çevresinde istiyorsanhttp://www.servis-im.com.tr/ adresinden bana ulaşabilirsin ..

• quote:

Orijinalden alıntı: NightMareChild

Şu nand Dosyasını yenilerseniz sevinirim internetteki dosyalarda türkçe destek yok markettende kurmak istemiyorum teşekkürler ..

bu konu işlemiyor artık aşagidaki linkten bakabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_56176229/tm.htm
  • Arkadaşlar Allah Aşkına bi yardın edin deli oldum...

HTC HD2 ' de 2.3.7 TyphooN Rom CM7 Kullanıyorum 3.8.9

Fakat sorun şu , Ne yaptiysam düzeltemedim ; Telefon caliyor ve bazen actigimda com.android.phone beklenmedik biçimde durduruldu diyor

ve bataryayi cikartip takmadanda düzelmiyor.. Rom'u yenıden kurdum rehberi komple silip yeniden düzelttim yine aynı
    Nolursunuz bi yardim edin.. :/
  • telefonuma android kurmaya çalıştım tüm adımları izledim (3-4 defa sıra ile tekrarladım) ancak hep aynı yerde aynı hatayı alıyorum.

kullandığım recovery: CWM-based v5.0.2.6

Hata;

E:Error in /sdcard/cm-10.1-20121213-UNOFFICIAL-leo.zip
    (Status 7)
    Installation aborted

romu 3 defa indirdim hatalı inmiştir diye aynı sorun var sürekli. acil yardım istiyorum.
    şimdiden teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar , HTC HD2 model telefonuma androsi rom atacaz önceden andorid rom vardı şimdi denedik MAGLDR menüsünde ad recovery menüsünde takılıp kalıyo . Şimdi hangi ol izleyip buna android rom atmam lazım lütfen yardım ?
  • Merhaba arkadaşlar HTC HD2 model telefonuma androiid rom atacam yalnız şuan üstüne rom var ne yapıp hangi adımları izlemem lazım içindeki android romu silip başka rom yüklemek için , acil yardım . MAGLDR menüsünde ad recovery de takılıp kalıyor ayrıca :\ yardım lütfen
  • çok teşekkür ederim sayende htc desire romu yükledim. yine htc hd2 için tavsiye edebileceğin daha kullanışlı romlar var mı?
  • Arkadaşlar telefon için önereceğiniz en iyi Rom hangisi ? Sorunsuz çalışan hızlı bir rom arıyorum.
  • NexusHD2-JellyBean-CM10.2 Tek geçerim deneyin farkı göreceksiniz

undefined

@pasalarinpasasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaskiney -- 10 Ekim 2013; 12:52:00 >
  • wifi wpa vs caliyiormu ki bunda hersey ?
  • gaskiney kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bunun yüklemesi burdaki gibi değil nasıl yapıcam bunu ?
  • pm gönderdim

@pasalarinpasasi
  • Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 11 Ekim 2013; 20:59:22 >
  • Markete giremiyorum google play store durdu diyor yardım edin beyler
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.