Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
8
Favori
288.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +1 powervu . aynı sorun bende de var. cotulla versiyonda çatır çatır çalışan videolar jdms de çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftd

quote:

Orijinalden alıntı: _Dragon_

@ftd hocam HD Desire romda MDJ HD Revolution çok iyi ama kurulumdan sonra hafıza çok az kalıyor..

Ben test ettim 2.1 versiyonu ama menü geçişleri biraz yavaş geldi bana hafıza sorun oluyor ve quadrant skoru çok az çıktı(1100 civarı).
    jdms ile marketten dosya indirirken, menü geçişleri programların çalıştırması çok hızlı bir dene istersen. link yukarıda var.

bu g2 nedir öyle 1.9 ghz e çıkmış...ayrıca ben hd2 de 3000 li skor görmedim hiç....
  • bir arkadaşlar data img ile sorunu SD kart sürümünde çözmüştü ama. NAND olayında nasıl çözlür bilmiyorum. Ayrıca NAND hafıza umduğum gibi çıkmadı. benim için en önemli şey pil ve vdeio olayı idi. fakat Görüyorum ki NAND hafızaya geçilmesi çok da bir şey farkettirmemiş.
  • quote:

Üşenmedim bütün mevcut nand romları test ettim. Şuan en hızlı ve başarılı yine jdms nand.

Onu bende denemek istedim fakat başarılı olamadım.

Bir select işlemi talep etti fakat telefon düğmeleri ile ya doğru tercihi yapamadım yada indirdiğim dosya bozuktu olmadı bir türlü.

quote:

@ftd hocam HD Desire romda MDJ HD Revolution çok iyi ama kurulumdan sonra hafıza çok az kalıyor..

Aynen, şu an onu kullanıyorum.

ApptoSD ile de her uygulamayı nedense karta taşıyamadım, yer az ama bir hız sorunu da şu ana kadar yaşamadım.

Tek sıkıntı şimdilik htc sync bağlantısını yapamamak.

• Iki gundur yaziyorum ama bir cevap bulamadim. Nexus rom yuklu telefonda. Ama Desire romlardan birine gecmek istiyorum. Fakat Nexus romun iki ozelligini de Desire roma gecirmek istiyorum. Biri menusu gorusuntusu digeri galerisi. Bunu gerceklestirebilir miyim?

Menuden kastim...

http://lh3.ggpht.com/_SZmMjCe-aB0/TR9Mju6e4-I/AAAAAAAAUJA/N-xjrT4NUGE/s500/NexusHD2-Froyo_V1.9a_NAND_device03.png

Ayrica 34 saattir telefonu sarja sokmadim. 35 dakika telefon gorusmesi, 2 saat oyun(tabi ki angry birds ), 20dakika gps, 3,5 saat 3g ile internette dolasma, 25 dakika wifi ile internette dolasma sonucunda bana kalan batarya 19%!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brdfckr53 -- 2 Ocak 2011; 17:08:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PowerVu

Arkadaşlar NAND JDMS de facebook videolarını ve Youtube adam gibi nasıl çalışır ???? Flashplayer güncel...!

jdms nand ile Youtube ve facebook çalışıyor. kamera çalışıyor. Bu rom kullandıkça hızlanıyor sanki. sorunu detaylı yazarsan yardımcı oluruz
  • cmcntkn teşekkürler
    fugeetive , Batuist valla öyle oldu

quote:

bir arkadaşlar data img ile sorunu SD kart sürümünde çözmüştü ama. NAND olayında nasıl çözlür bilmiyorum. Ayrıca NAND hafıza umduğum gibi çıkmadı. benim için en önemli şey pil ve vdeio olayı idi. fakat Görüyorum ki NAND hafızaya geçilmesi çok da bir şey farkettirmemiş.

PowerVu daha fazla gelişeceğini umuyoruz.
    İlk çıkan SD ROMlarda biraz sorunluydu.

• Arkadaslar Nand romlar cok iyi ya hic cekinmeden gelin sizde :) Hele WM kullananlar lafim size :) WM ile yapabileceginizden fazlasini vaad ediyor size Android.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer Tuğrul

quote:

quote:

Ben test ettim 2.1 versiyonu ama menü geçişleri biraz yavaş geldi bana hafıza sorun oluyor ve quadrant skoru çok az çıktı(1100 civarı).
    jdms ile marketten dosya indirirken, menü geçişleri programların çalıştırması çok hızlı bir dene istersen. link yukarıda var.

bu g2 nedir öyle 1.9 ghz e çıkmış...ayrıca ben hd2 de 3000 li skor görmedim hiç....

Ben ram versiyonda 2800 gördüm. Yani bu değer mümkün g2 oc ile yapılmış ben de ilk defa gördüm

• Arkadaşlar acil yardım cihaz şarj olmuyor :S
    Takıyorum şarj edermiş gibi gösteriyor ekran siyahlaştığı anda şarj olması kesiliyor ne yapmam lazım yardım edin nedne şarj olmuyor bu alet S:
  • Bu rom'un pil tüketim seviyesi ve performansı nasıl arkadaşlar ?
  • quote:

bu arada topsakalc hangi sorunun çözümü o??

Orijinalden alıntı: drjekyll68

Error happen
    Read below for more information

Error Description: USB init failed
    Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723)

hocam bu hatayi alanlar icin soylemistim ben bende ayni seyle karsilastim kisa bi ugrastan sonra sorunun cozumune ulastim active sync penceresie girip ayarlarindan bi tikin kaldirilmasi gerekiyomus bu topik in 1. sayfasinda resimle anlatmaya calistim onuda hocam

file>connection settings>allow USB connections bunun yanindaki tikin kaldirilmasi gerekiyomus o yuzden yukaridaki hatayi veriyor
    hatta xda da bununla ilgili bi fix de yayinlanmis ama denemedim hic denemek lazim onuda
  • @ftd Facebook ve youtube çalışıyr fakat. Facebooktaki videoları direk izleyebiliyormusun ?

Youtube programında haluk levent die aratığımda HTTP 400 hatası alıyorum. JDMS SD karta geri döndüm şuanda NAND yüklemeden yedeğini almıştım. 5-10 gün takılalım böyle ilerleyen günerde bakarsın HTC, HTC HD2 ye resmi Androidi çıkarır
  • tmousa yüklenmiyor jdms... bi ek fix falan var m acaba?
  • topsakalc
    XP kullananlar için bu dediklerini yapmamız çözümlerden biri
    fakat
    Çıkartılan Fix ve bu senin söylediğin şekildede başarılı olamayanlar var. Onlar içinde Vista/7 kullanılan bir sistemde denemelerini söylüyorlar.
  • quote:

Youtube programında haluk levent die aratığımda HTTP 400 hatası alıyorum. JDMS SD karta geri döndüm şuanda NAND yüklemeden yedeğini almıştım. 5-10 gün takılalım böyle ilerleyen günerde bakarsın HTC, HTC HD2 ye resmi Androidi çıkarır

Biraz alakasız olacak fakat bu Youtube uygulamasında başka 400 hatası alan var mı?
    Morelocale 2 ile Türkçe yaptıktan sonra 400 hatası veriyor. Tekrar İngilizce yapınca açıyordu. Eski ROM (Desire üstü Moralocale2) deneyimlerimde artık şansa mı bala mı böyle birşey deneyim edindim bilgisi olan?
  • quote:

tmousa yüklenmiyor jdms... bi ek fix falan var m acaba?

hey allam flash ekranında iki üç kere yeşile basmak lazımmış...
  • quote:

@ftd Facebook ve youtube çalışıyr fakat. Facebooktaki videoları direk izleyebiliyormusun ?

facebook full kullanıyorum marketten indirebilirsin, full web diye çalıştırırsan resim video herşey sorunsuz çalışıyor. Youtube açamadığım video yok şuan.
    Bu arada Vplayer video oynatıcısı sorunsuz çalışıyor. flash video dosyalarını açıyor, hd videoları da oynatıyor.

• quote:

quote:

@ftd Facebook ve youtube çalışıyr fakat. Facebooktaki videoları direk izleyebiliyormusun ?

facebook full kullanıyorum marketten indirebilirsin, full web diye çalıştırırsan resim video herşey sorunsuz çalışıyor. Youtube açamadığım video yok şuan.
    Bu arada Vplayer video oynatıcısı sorunsuz çalışıyor. flash video dosyalarını açıyor, hd videoları da oynatıyor.

türkçe yapmamızda sorun yok yani değil mi??

• Ömer ben eski davalardan bahsettim şimdi açıyor açmıyor demedim. Youtube a bile girmedim NAND kurduğumdan bu yana Deneyipte böyle sorunla karşılaşan oldu mu diye sorayım dedim. söylediğim gibi artık bal mıdır şans mıdır kısmet midir ne dersen de

ftd 1,2 güzel bir ROM bulda atlayalım hurra
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.