Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
8
Favori
288.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tabiki denerimde hangi programla deneyim ben çok uzağım bu gps işine .. ndrive igo ? google maps yetermi :)
  • Sygic aura v2.1.2 ndrive igo da olabilir. yeterki internet bağlantısı olmadan çalılabilen bi navigasyon programı olsun :)
    şimdiden teşekkürler
  • şimdi denedim ndrive ile .. çok hızlı bi şekilde uyduyu buldu bağlandı. arabada deniyemedim lakin . evde camdan sarkarak yaptığım bir deneme bu :). gps de bi sorun yok ki görünüyor
  • Arkadaşlar merhaba.

Ben, magldr 1.13 ile bir türlü usb sd kart iletişimi kuramıyorum.

Mutlaka kilitlenme oluyor, bu yüzden hala 1.11 kullanıyorum.

Sizlerde böyle bir durum yaşanıyor mu?
  • çokm teşekkür ederim... gerçekten cihaz için endişelenmeye başlamıştım....
    quote:

Orijinalden alıntı: topsakalc

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur21

hocam 2 gündür ne yaptıysam yükleyemedim.. herşeyi kitabına uygun yapıyom ama tık yok.. e
    ekranda hep

Error happen
    Read below for more information

Error Description: USB init failed
    Info: .\RSPL\RSPL.cpp (723)

yazısı çıkıyor.. sorun nerededir lütfen yardımcı olun..

quote:

Orijinalden alıntı: AliCanTumay

mdj froyo 4.3hd kullanıyorum ben sd karttan, nand rom yüklemelimiyim sizce, şu an için +ları ve -leri neler olur, ilerleyen zamanlarda elbette yükleyeceğim tam oturunca herşey yanlız şimdiden yüklesem nerden ne kaybedip ne kazanacağımı bilmiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

bende bu sorunla karşılaştım ve aşağıdaki adımları uyguladım sorunu hallettim
    allow usb connection tikini kaldırdım ve oldu

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android  Kurulum Rehberi

• Merhaba arkadaşlar cihazıma android kurmaya çalışıyorum ancak SPL versiyonunu 2.08 e çevirdikten sonra ne radio rom nede MAGLDR yi yükleyebiliyorum.aldığım hata ise 3 renkli (bootloader) ekranını geçtikten sonra Loading... yazıp sürekli olarak bu şekilde kalıyor.Loading... yazan ekranı hiç bir şekilde geçemiyorum.bu yüzden şu an htc nin en eski romunu kullanmak durumuda kalıyorum orjinal en yeni romu yüklemeye çalışıyorum gene aynı hata var.yardımcı olursanız çok sevinirim teşekürler
  • SD Karttan Rom kullanmanı tavsiye etmem ileride dokunmatık sorunlarıyla karsılasabilirsin sarzı cok cabuk tuketir cogu kullanıcı cesitli forumlarda bundan sikayetci ayrıca rom taviyesi istersen iki rom oneririm [27.Apr] BOYPPC-SHIFTPDA_GINGER _HoneyComB & Sense.s V19 digeri HD2 NDT MIUI GINGER ROM V7.2 Multi-languages indirme adresi shiftpda.com forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=531
  • merhaba hocam.birşey soracam ben şu rom u indirdim ancak sd karttan kuramıyorum CoreDroid_Desire_HD_GB_2.3.3_V5.4_Release_Version.zip.nasıl kuracağımı anlatabilirmisin.recorvy le yapıyorum ama hata veriyor.başka romları sd karttan kurabiliyorum ama bu rom un içinde fazala dosyalar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukirtis

SD Karttan Rom kullanmanı tavsiye etmem ileride dokunmatık sorunlarıyla karsılasabilirsin sarzı cok cabuk tuketir cogu kullanıcı cesitli forumlarda bundan sikayetci ayrıca rom taviyesi istersen iki rom oneririm [27.Apr] BOYPPC-SHIFTPDA_GINGER _HoneyComB & Sense.s V19 digeri HD2 NDT MIUI GINGER ROM V7.2 Multi-languages indirme adresi shiftpda.com forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=531

Çok çok teşekkür ederim arkadaşım sd kartı çıkartıp işlemleri yapınca sorun düzeldi
  • Adım 5 e geliyorum dafı çalışırırken readme.text for this realese missing yazıyor nereden tam sürüm bulabilirm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Adım 5 e geliyorum dafı çalışırırken readme.text for this realese missing yazıyor nereden tam sürüm bulabilirm ?

Halletim yanlış dosyada daf çalıştırmışım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fugeetive

şimdi denedim ndrive ile .. çok hızlı bi şekilde uyduyu buldu bağlandı. arabada deniyemedim lakin . evde camdan sarkarak yaptığım bir deneme bu :). gps de bi sorun yok ki görünüyor

teşekkür ederim hocam. bu romu kurunca dahili hafızası nekadar kalıyor, uygulamaları sd karta kuruyormu veya ext3 mü kullanıyorsunuz?
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957652 linkinde
    [MAY 01] AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71|bkup2sdext234 [KERNEL:AmCanAndroid r501] rom u var.

Kurmuş olan arkadaşlardan görüşlerinizi rica ediyorum.

Saygılarımla,
  • 1337 arkadaşım emeğine sağlık kolayca telefona kurdum şimdi araştırma aşamasındayım
  • Yen, romlar indiriyorum denemek için ama içlerinde daf dosyaları yok nasıl halledeceğim ? teşekkürler.
  • KİŞİ KARTI GÖRÜNTÜLEME SORUMU
    ARKADAŞLAR FORUMA YENİ ÜYE OLDUM ARANIZA KATILMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM , İLK MESAJIMI BİR SORUNUMU DİLE GETİRMEK ADINA BIRAKIYORUM,,,
    (yıllık iphone uzmanlığımı android üzerinde pek konuşturamadım : )

KİŞİ LİSTEMDE KİŞİ KARTIMI DÜZENLEMEK İSTEDİĞİMDE YÜKLENİYOR... YAZISIYLA KARŞILAŞIYORUM VE YÜKLENME BİTMEK BİLMİYOR KISACASI KİŞİ KARTIMI NE GÖRÜNTÜLEYEBİLİYOR NEDE DÜZENLENE BİLİYORUM (KİŞİ KARTIM LİSTEDE "BEN" ADIYLA BULUNUYOR HALBUKİ)
    AYRICA KİŞİLERİMDEKİ LİSTE KİŞİLERDE ARA LİSTESİNDEN DAHA AZ BUNU DA ANLAMADIM

GO CONTACTS PROGRAMINI YÜKLEDİM SORUNA MÜDAHELE EDEBİLİRMİYİM DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM BOŞUNA....
    SANIRIM HERŞEY "MyPhoneExplorer" ÜZERİNDE KİŞİLERİ SİLİP YENİDEN YÜKLEMEMKE OLDU YEDEĞİM VARDI YEDEĞİ ALDIM AMA GENE SORUN AYNI
    İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
  • daf dosyası yoksa cwr olanı indirip sd karttan kur :)
  • american droid i deneyen varmıdır
  • merhabalar
    ben htc hd 2 ye andorıd kurdum guncelemek ıstıyorum ama androıdten actıve sync yı gormuyoo ??
    veya nasıl androıdi gu
    ncellerım 2.3 yaparım.??
  • merhabalar
    Androıd yukledım nasıl wındows a gerı donebılırım ?? yardımcı olursanız sevınırım...
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.