SATILIK NOKİA VE SONY ERİCSSON KULAKLIK ADAPTÖRLERİ VE KULAKLIKLAR (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Nokia
fortress34 => SATILIK NOKİA VE SONY ERİCSSON KULAKLIK ADAPTÖRLERİ VE KULAKLIKLAR (30.1.2011 12:48:33)
İhtiyaç fazlası olduğu için satıyorum..
Yedek amaçlı alınmışlardı..

< Resime gitmek için tıklayın >

NOKIA AD-36 HS-28 KULAKLIK ADAPTÖRÜ VE KULAKLIK

N91 için almıştım.. Adaptör gelmeden telefonu sattım.. Sıfır ambalajında.. N75 e de oluyormuş sanırım..
25 lira..

NOKIA AD-44 HS-44 KULAKLIK ADAPTÖRÜ VE KULAKLIK

2 adet var.. Sıfır ambalajında.. Kulaklık girişi 2.5mm olan telefonlar için.. Adaptöre normal 3.5mm lik kulaklığınızı takabilirsiniz..
Uyumlu modeller:http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/aksesuarlar/tum-aksesuarlar/muzik/kablolu-stereo-kulakliklar/nokia-music-headset-hs-44-ad-44/uyumluluk
20 lira..

SONY ERICSSON HPM-82 KULAKLIK ADAPTÖRÜ VE KULAKLIK

Adaptör Çin malı.. Hiç kullanılmadı.. Yedek olarak aldıklarımdan.. Elimde hiç kullanmadığım orijinal sony bir kulaklık vardı yanında onu vericem.. Resimde görüldüğü gibi gelecek..
15 lira..
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

fortress34 => SATILIK NOKİA VE SONY ERİCSSON KULAKLIK ADAPTÖRLERİ VE KULAKLIKLAR (3.1.2011 14:06:48)
pm ler cevaplandı..

III I II III I I => SATILIK NOKİA VE SONY ERİCSSON KULAKLIK ADAPTÖRLERİ VE KULAKLIKLAR (6.1.2011 23:50:45)
pm

tricer => SATILIK NOKİA VE SONY ERİCSSON KULAKLIK ADAPTÖRLERİ VE KULAKLIKLAR (16.1.2011 18:21:13)
Pm

fortress34 => SATILIK NOKİA VE SONY ERİCSSON KULAKLIK ADAPTÖRLERİ VE KULAKLIKLAR (16.1.2011 19:50:26)
Arkadaşlar lütfen bu fiyatlar için pazarlık yapılmasın..

Sayfa: [1]