Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.281
Cevap
907
Favori
3.046.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahakt

1000/5 dosya masrafı bankaya ödenecek.
    Hayat sigortası yaşa göre değişir
    Konut+ dask. Aklıma gelenler bunlar . Hayırlı olsun hocam

Babam 50 Yaşında. Krediyi o çekecek. Hayat, dask, vb sigortalar toplamı ne tutar? Bunlar senelik midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Hayat sigortası yıllık 200 çıkar gibi geliyor. Fakat rakam afaki bir rakam. Dask+konut yıllık 350 400 civarı çıkar. Dosya masrafı zaten 1125 lira eder 1700 2000 arası bir masraf çıkar gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahakt

Hayat sigortası yıllık 200 çıkar gibi geliyor. Fakat rakam afaki bir rakam. Dask+konut yıllık 350 400 civarı çıkar. Dosya masrafı zaten 1125 lira eder 1700 2000 arası bir masraf çıkar gibi geliyor.

hocam teşekkür ederim, tahmini 2000 bin diyelim o halde. peki sormak istediğim bir soru daha var. şimdi konutu dediğim gibi babam alacak ancak bulundugumuz evdeki doğalgaz ev telefonu annemin adına doğalgaz 2008 den ve 98 tl güvence bedeli ödemiştik şimdi diyorum ki bunu direk taşınacagımız eve nakil yapabiliyormuyuz? güvence bedelleri malum acayip yüksek bunu bu şekilde halledebilirmyiz yoksa illa o ücretler ödenmeli mi?
    Bulunduğum bölgede doğalgaz olmadığı için sorunuza net yanıt veremeyeceğim hocam

Hocam güvence bedelleri güncellenince senin yatırdığın bedelde güncelleniyor yani 98 den 400 e çoktıysa güvence bedeli senin ücrette 400 e çıkıyor o konuda rahat olun amcak nakil yok iptal edip yeniden açacaksınız

• Şu sıralar kredi başvurularının sonucunu almada bir yavaşlık mı mevcut acaba?
    Aşırı telepten dolayı bir gecikme olabilir mi, örneğin 2 hafta geçmiş olmasına rağmen bir haber gelmemesi ilginç değilmi?
  • yapılandıran var mı ?
  • 1.12'de 120 ay vade ile konut kredisi kullandım. En uygun oranı olan banka hangisi? 0,70lere düştüğü vs. söylentisi var.

Sizce hangi bankaya gideyim?

• Arkadaslar 70 bin 84 ay olarak cekecegim.Hangi bankadan en uygun alabilirim.Ayrica konut sig.ve hayat sig.zorunlumu

• social kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an iyi oranlar vakıf katılım ve ziraat katılımda. 5 yıla kadar 0,88, 5-10 yıl arası 0,93 civarında. Eğer aylık ödeme gücün 1500 civarı taksiti karşılıyorsa, 5 yıl vadeli çekerek 0,88 oranıyla, toplam geri ödemede yaklaşık 10 bin tl lik bir kar sağlayabilirsin. 7 yıl için de aylık ödemesi yaklaşık 1200 tl, toplam geri ödemesi de 100 civarı olur sanırım.

Dask+konut ve hayat sigortaları konut kredisi verilebilmesi için şart koşuluyor. Ancak illa kredi veren bankadan yapılmak zorunda değil diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: suku1984

Hocam güvence bedelleri güncellenince senin yatırdığın bedelde güncelleniyor yani 98 den 400 e çoktıysa güvence bedeli senin ücrette 400 e çıkıyor o konuda rahat olun amcak nakil yok iptal edip yeniden açacaksınız

hocam merhaba, dediğinizi şöyle anladım doğru mudur? "ben 2004 de doğalgaz açtırdım ve 98 tl güvence bedelim vardı içerde, şimdi gidip iptal başvurusu yapsam güvence bedeli 400 alırım" doğru mu anladım ?
  • frdbb kullanıcısına yanıt
    Cok tsk.ederim aylik 1200 ustunu Karsilamam zor.Bu katilim dedikleriniz normal bankalar degilmi.

Aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • social kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsin.

• financil F kullanıcısına yanıt
    Siz bize nasıl olmak yardımcı buradan temas etkileşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • financil F kullanıcısına yanıt
    Var siz çok güzel oranlarda kredi sağlamak? Ben hemen istemek bu fırsattan faydalanmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: financil

Biz kredi ile size yardımcı olabilir. Şimdi temas: financialsupport@qq.comBiz kredi ile size yardımcı olabilir. Şimdi temas: financialsupport@qq.com

Adamdaki özgüvene bak

translate ile adam dolandıracak neredeyse
    Eğer şuan güncel gğvence bedeli 400 tl ise evet onu alırsın

• Bugün halk bankasına gittim YAPILANDIRMA için en 5 yıl için 1.08 oran verdi. Yapilandırmada düşük bir oran bulabilen varmı ?
  • Merhaba,

Yapılandırma ile yeni kredi arasında bu kadar fark oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.