Şimdi Ara

LC Waikiki'de %50'ye Varan İndirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LC Waikiki'de kırmızı etiketli ürünlerde %50'ye varan indirimler

28 Şubat 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanya LC Waikiki Mağazalarında Kırmızı etiketli ürünlerde gecerlidir.

LC Waikiki Mağazalarında World Card'a peşin fiyatına 3 ya da 6 taksit fırsatı da sizleri bekliyor.

Arkadaşlar çok başarılı indirimler var çoğu ürün %50 tavsiye edilir.

İndirim Detayı

LCW Sitesi

• dün baktım herhangi kayda değer bişey yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 27 Aralık 2010; 14:35:38 >
  • Ben de dün gittim çok yeni ürünler gelmiş, güzel geldi bana
  • %50 indirim panosu, her magazasında 365 gün duruyor zaten.
  • Dun 3 parca kiyafet aldim, fiyatlari oldukca uygun.
  • De Facto' nun dediği gibi olmuş
  • bir bakmak lazım...
  • ben fazla bir şey bulamadım ve lc de ki kalabalık zaten ölüm
  • abi herkesde aynı ürün. hiç sevmiyorum ya
  • beyler,meydan avm(güngören) de çetinkaya acılışı vardı,10 liraya pamuklu gömlek,15 liraya kışlık gömlek,8 liraya kadife pantolon,
    kışlık çorap 1 lira,ayakkabılarda da değişik indirimler vardı,bakmanızı tavsiye ediyorum.
  • kırmızı etiketli ürünler,bedeni kalmamış,beğenilmeyen vs. ürünler.
    tabi beden size uyarsa ne mutlu,ancak yıkama sonrasında bir daha düşünmeniz gerekecektir.
  • atletleri iyi oluyo fiyatı düştüyse 3-5 tane alırım
  • Ben sürekli LCWden alıyorum.
    dünde gittim %50 indirimli ürünlere baktım indirimden önceki aynı fiyatlara yani.
    önce bindirmişler sonra indirmişler.
    yalan dolan hepsi.
  • çalıştığım için yazmıyorum giyim mağazaları arasında indirim yaptık diyipte gerçekten indirim yapan bir tek collezione var genelde diğerleri fiyatları yükseltip düşürüyor defacto'nun reklamında söylendiği gibi

mesela şuan %30 indirim var ama net bir şekilde böyle etiketli ürünlerde değil tüm ürünlerde kasada düşüyor fiyat bir de yukarıda arkadaşın yazdığı gibi çetinkaya'ya da bakabilirsiniz bazen uygun fiyata güzel ürünler oluyor

birde lcwaikiki'nin taksim şubesine bakmanızı tavsiye ederim outlet bölümü yapmışlar bedeni olmayan ürünlerde güzel fiyatlar var bende 2 adet gömlek aldım ama ben genelde collezione'den alıyorum gömlekleri genelde lcw'den alırım çünki diğer ürünlerin kalitesini pek beğenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 27 Aralık 2010; 21:03:06 >
  • Bugün gezdim lcw yı kayda değer bir ürün bulamadım. Etiketlerde diğer aylara göre aynı.
  • Bazı ürünler pazar fiyatına fakat kaliteli
  • Lcw nin southblue olan ürünler fena değil ama fiyatları rakiplerinden uygun değil genelde. diğer ürünlerini beğenmiyorum ve kalabalık oldugu için pek tercih etmediğim firmadır. 10sene öncesinin kalitesinden eser yok yani.

Little Big tavsiye ederim. %50 indirim var. belki inbi bindi olmuş olabilir ama yinede güzeldi fiyatlar. 11liraya beğendiğim logolu düz bir sweat aldım. ama üretim yeri Türkiye olmaması üzücü. Hindistanda üretilmiş aldığım ürün. geçen senede kampanyasından 9.90a benzer bi sweat almıştım memnun kaldım diyebilirim.

ayrıca Colins'te 2.ürüne %50 vardı. fiyatlara bindirmede yapılmamış. kalitesi little big ile aynı diyebilirim. ama bangladeş üretimi.

ülkemizde üretim pahalımı acaba. veya dünyanın diğer ucunda üretip buraya getirmek çokmu ucuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Lcw nin southblue olan ürünler fena değil ama fiyatları rakiplerinden uygun değil genelde. diğer ürünlerini beğenmiyorum ve kalabalık oldugu için pek tercih etmediğim firmadır. 10sene öncesinin kalitesinden eser yok yani.

Little Big tavsiye ederim. %50 indirim var. belki inbi bindi olmuş olabilir ama yinede güzeldi fiyatlar. 11liraya beğendiğim logolu düz bir sweat aldım. ama üretim yeri Türkiye olmaması üzücü. Hindistanda üretilmiş aldığım ürün. geçen senede kampanyasından 9.90a benzer bi sweat almıştım memnun kaldım diyebilirim.

ayrıca Colins'te 2.ürüne %50 vardı. fiyatlara bindirmede yapılmamış. kalitesi little big ile aynı diyebilirim. ama bangladeş üretimi.

ülkemizde üretim pahalımı acaba. veya dünyanın diğer ucunda üretip buraya getirmek çokmu ucuz?

işte bu yüzden collezione'yi seviyorum lcw genelde bangladeş vs fakir ülkelerde üretim yaptırıyor ama collezione genelde pamuk olan ürünleri Türkiye'de üretiyor

diğer firmalarda artık sırf ucuz diye bangladeş gibi ülkelere ürettiriyorlar güzelim Türk kalitesini bırakıyorlar

ben collezione'de çalışlıyorum bize gelen turistler aynen şunu söylüyor ''bangladeş ve çin üretimi istemiyorum Türk malı varsa alırım yoksa kalsın'' diyorlar

ama lcw parasına göre iyi kalite olarak tüm ürünlerinde olmasa da gömleklerini beğeniyorum pantalon ve t-shirtleri ise collezione'den alıyorum
  • banglades myanmar müslüman ve fakir ülkelerdir lcw bilinçli olarak oralarda üretim yaptırıyor
  • Collezondan siyah bi kot pantolon almıştım, ilk yıkamada siyah-beyaz olmuştu.. Diger ürünleri güzel, fiyatları uygun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.