Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
13.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklama: Helikopterleri ve miğferlerinizi boyayın, Vietnam’a dönüyoruz.

Geçtiğimiz Mart ayında çıkarak 2010 yılının en iyi multiplayer tecrübelerinden birini yaşatan Battlefield: Bad Company 2 için pek çok harita paketi ve güncelleme yayınlandı. DICE, bunlar ile farklı üniformalar ve haritalar eklerken, hazırladıkları en büyük güncelleme paketini yılın sonuna sakladı. Bad Company 2 – Vietnam, oyuncuları modern savaş temasından kopararak savaşın ve Rock ‘n Roll’un harmanlandığı 60’ların Vietnam’ına götüren bir içerik paketi.

Bad Company 2, Vietnam ek paketi ile birlikte tamamen farklı bir havaya bürünüyor. 5 yeni harita, döneme ait 15 silah ve 6 araç, yeni karakter modellemeleri, seslendirmeler ve müzikler sayesinde ek paket yerine yeni bir oyun oynuyormuş hissine kapılıyorsunuz. Tüm bunlar Bad Company 2’nin takım oyununa odaklanan oynanışını hiç değiştirmiyor. Vietnam’da oynarken yine kendi bireysel başarınızı ve Kill/Death oranınızı önemsemiyor ve takımınızın bir parçası olarak faydalı bir asker olmaya çalışıyorsunuz.

''

Vietnam’a ve 60’lara gittiğinizde ilk göze çarpan değişiklik teknolojinin gerilemesi oluyor. Artık Red Dot’a sahip dürbünler, düşmanı fişleyeceğiniz Tracer’lar, hareket algılayıcı sensörler ya da güdümlü roketler bulunmuyor. Bunlarla beraber araç sayısı da düşürülerek daha çok piyade savaşına ağırlık veriliyor.

Bad Company 2’deki bazı silahlar Vietnam’da da bulunuyor. Bu nedenle oyundaki 15 adet silahın hepsi yeni değil. Oyundaki sınıflardan Recon (Sniper) hariç diğer hiç bir sınıf dürbünlü silah kullanamıyor. Yapımcılar, teknolojinin 40-50 sene gerilemesiyle birlikte silahların günümüz Anti-Recoil (Geri tepme önleyici) sistemlerine sahip olmayacağını ve bu nedenle geri tepme oranlarının artacağını belirtmişti. Fakat oyunda bunu hissedebildiğimizi söyleyemeyeceğim.

''

Silahlar, teknik özelliklerinin yanı sıra görsel anlamda da döneme ayak uydurmuş. Bantla yapıştırılmış şarjörler ve soyulmuş yüzeyler gibi detaylar sayesinde eski bir silah kullandığınız hissine kapılıyorsunuz. Bununla birlikte, silahların hasar miktarlarının arttırılmış olduğunu farkedeceksiniz.

Alev makinesi olmayan bir Vietnam olmayacağı için M2 Flamethrower da yeni eklenen silahlardan biri olmuş. Piyade savaşına ağırlık verildiği için, bu silah yakın mücadelelerde oldukça etkili oluyor. Fakat açık alanda kullanmanız durumunda bir anda kurşunlar için mıknatısa dönüşebiliyorsunuz çünkü çıkan alevler nedeniyle oldukça dikkat çekiyor ve haritadaki bir numaralı hedef oluyorsunuz.

İncelemenin devamı için tıklayınız

Minimum sistem gereksinimleri:
    İşlemci : Core 2 Duo @ 2.0GHz
    Ram : 2GB
    Ekran kartı : 256 MB (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
    İşletim istemi : Windows XP
    HDD : 15GB Digital Versiyon için, 10GB Disc versiyonu için

Önerilen sistem gereksinimleri:
    İşlemci : Quadcore
    Ram : 2GB
    Ekran kartı :512 MB ( GeForce GTX 260 )
    İşletim sistemi : Windows Vista or Windows 7
    HDD : 15GB Digital Versiyon için, 10GB Disc versiyonu için

• Güzel çalışma ....
  • Bir Video inceleme fena olmazdı..
  • Gerçektende bir video inceleme fena olmazdı İnceleme ise güzel olmuş teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Bir Video inceleme fena olmazdı..

Aynen ama ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş oyun gerçekten muhteşem
  • Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık....
  • Basit ve amatör clan incelemerinden kat kat güzel olmuş
    Teşekkürler DH
  • Güzel bir inceleme olmuş..
  • Bu 69 milyon rakamı kaça geldi bi haftada ,hasting ne zaman açılacak ki,bide m40 a ayar çekilmesi için ısrar ediyorum
  • Operation Hastings şu anda 41 milyon (PC), 16 milyon (PS3) ve 22 milyon'da (X360). PC versiyonunda 1-2 güne açılacak gibi duruyor çünkü artış hızlandı. Konsol versiyonlarında da hafta sonu ya da önümüzdeki hafta açılır beşinci harita.

Bu arada Vietnam için önümüzdeki hafta aksilik çıkmazsa Video Rehber gelecek. İyi oyunlar..

/Gökhan Yılmaz
  • Güzel bir inceleme, teşekkürler , oyunu oynamak çok keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: razz_raziel

Operation Hastings şu anda 41 milyon (PC), 16 milyon (PS3) ve 22 milyon'da (X360). PC versiyonunda 1-2 güne açılacak gibi duruyor çünkü artış hızlandı. Konsol versiyonlarında da hafta sonu ya da önümüzdeki hafta açılır beşinci harita.

Bu arada Vietnam için önümüzdeki hafta aksilik çıkmazsa Video Rehber gelecek. İyi oyunlar..

/Gökhan Yılmaz

Oo çok iyi teşekkürler ,güzel bi haritaya benziyo. Bide şu sütcü arabasını göremedim diyodum burdaymış meğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 27 Aralık 2010; 16:42:24 >
  • svd çok kullanışsız bir silah hiç beğenmedim.Keza M10 da öyle.PPsh silahı çok overpowered olmuş.Düzeltilmeli kesinlikle
  • USA Psn'den acağımız dlc'yi UK psn hesabımızda oynayabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar konu ile pek ilgili değil ama güncel olduğu için sorucam ben steamden ilk kez birşey alıcam,Bad Company 2'yi orda alım işlemlerinde State or province yazıyor orda sadece anladığım kadarıyla ABD'nin eyaletleri var ama bizim ülkemizin yok nasıl seçeriz onu veya neyi seçmeliyiz?
  • "Özellikle de 15$’a sadece beş harita satan farklı yapımlar varken" aynen, Call of Duty marka olmuş artık halâ 15$'ın peşinden koşuyorlar.
  • Şu oyunu oynamak kısmet olmadı daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Bir Video inceleme fena olmazdı..

Aynen ama ellerinize sağlık güzel inceleme olmuş oyun gerçekten muhteşem

Vietnam'ı bende beğendim eski silahlar ile oynamak zevkli oluyor, sanırım artık bir süre BC 2 yerine bunu oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 20 Eylül 2011; 21:36:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Şu oyunu oynamak kısmet olmadı daha.

okul yüzünden oynayamıyacağım ya ona yanarım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.