Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E-devlet şifresi bazı yerlerde kalmayabiliyor. Çünkü onlar zarf şeklinde veriliyor. Elbette bir PTT şubesinde böyle bir şeyin söz konusu dahi olmamalı. Eğer zarf sayın azaldıysa müdürlüğe bildirir ve yeni zarf şifrelerini talep edebilirlerdi. Ancak sonuç yine devlet kurumuna geldiği için, elmayı kaça bölersen böl yine elma. ;)

05.05.2011 Saat: 00:00 .... Var mısın ? Yok musun ?
  • bu işler birazda kısmet işi beyler sonucta 15 ay askerlik yapılcak benim subemde 2 gonderdigi için kesin giderim gitme konusunda hiç supem olmadı allah yuzumuzu karada cıkarmaz inş hayatımın tek engeli olan 460 gunun sonunu iple cekiyo cunku mukemmel bi gleecek bekliyor beni ama işte her guzel seyin zoru wardır herkesin allah yardımıcısı olsun kardeşelrr..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

Yarın Askeriye ye gidip Hastaneye sevkimi isteyeceğim. Bakalım doktorlar ne diyecek, hayırlısı olsun.

Sabah gittim, Mayıs ayında kesin gidiceğiniz belli olmadığı için sevk yapamıyoruz yerler açıklandıktan sonra tekrar gelin dediler. Ondan sonra da PTT'ye E-devlet şifresi almaya gittim, kalmadı dediler. Böyle birşey nasıl mümkün olur anlamış değilim. Kısacası 6 Mayıs'ta herşey belli olacak

şifrenin kalmaması diye birşey olamaz ki iyi sallamışlar sıkıldım artık gelsin şu 6 mayıs'ta stresimizden kurtulalım

Birde kağıt asmışlardı, E-devlet şifresi kalmadı diye.

quote:

Orijinalden alıntı: taraftar59

E-devlet şifresi bazı yerlerde kalmayabiliyor. Çünkü onlar zarf şeklinde veriliyor. Elbette bir PTT şubesinde böyle bir şeyin söz konusu dahi olmamalı. Eğer zarf sayın azaldıysa müdürlüğe bildirir ve yeni zarf şifrelerini talep edebilirlerdi. Ancak sonuç yine devlet kurumuna geldiği için, elmayı kaça bölersen böl yine elma. ;)

05.05.2011 Saat: 00:00 .... Var mısın ? Yok musun ?

Haklısınız, olmaması gerekirdi ama oldu. Diğer günler bir daha gideceğim umarım o zaman olur da alırım :)

• Aga'lar bazı arkadaşlar durumlarını öğrenmişler nereye düştüğünü felan ne kadar doğrudur bilemeyiz tabikide de ?? Bazılarıda mayıs'ta kesin gidip gitrmeyeceklerini öğrenmişler bilgisi olan varmı??? bu konu hakkında....
  • quote:

Orijinalden alıntı: parola_37

Aga'lar bazı arkadaşlar durumlarını öğrenmişler nereye düştüğünü felan ne kadar doğrudur bilemeyiz tabikide de ?? Bazılarıda mayıs'ta kesin gidip gitrmeyeceklerini öğrenmişler bilgisi olan varmı??? bu konu hakkında....

Nasıl öğrenmişler elimdeki askeri muaneden sonra aldığım kağıtta verilen sevk tarihinden 15gün önce açıklanıcak yazıyor Sevk Tarihide Mayıs 21 olarak gözüküyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

quote:

Aga'lar bazı arkadaşlar durumlarını öğrenmişler nereye düştüğünü felan ne kadar doğrudur bilemeyiz tabikide de ?? Bazılarıda mayıs'ta kesin gidip gitrmeyeceklerini öğrenmişler bilgisi olan varmı??? bu konu hakkında....

Nasıl öğrenmişler elimdeki askeri muaneden sonra aldığım kağıtta verilen sevk tarihinden 15gün önce açıklanıcak yazıyor Sevk Tarihide Mayıs 21 olarak gözüküyor :S

Geçtiğimiz günlerde metrobüste birisine denk gelmiştim o da öğrenmişti ve 3 gün sonra askere gidiyordu. Hatta balıkesire düşmüştü. Bir durum vardır yoksa yerler 6 mayısta açıklanacak.

• quote:

quote:

quote:

Geçtiğimiz günlerde metrobüste birisine denk gelmiştim o da öğrenmişti ve 3 gün sonra askere gidiyordu. Hatta balıkesire düşmüştü. Bir durum vardır yoksa yerler 6 mayısta açıklanacak.

O öğrenenlerin pek mayıs tertibiyle alakası yoktur sanırım zannetmiyorum yoksa bizmi yanlış biliyoruz yarın tel açayım bari

• Büyük ihtimalle yoktur..
  • quote:

quote:

ben martta askerlik şubesine erken sevk dilekçesi almak gitmiştim.ordaki bayan memura dilekçe göndereğimi söyledim.
    -bayan memur:dilekçe göndermene gerek yok dedi
    kimliğimi istedi bilgisayara girdi
    senin askerlik mayısta askıya alınmış kesin olarak gidiyorsun dedi.o gün bügün bekliyoruz.
    ama en doğrusuda 6 mayısta belli olacak

• valla arkadaşlar bilmiyorum kim ne kadar doğru söylüyor adamlara soruyorum ankarada tanıdığınız varsa öğrenebilirsiniz diyor ekim 2010 dan beri bekliyorum....
  • valla ben bir 3 ay daha beklemeye razıyım benim yerime istekli arkadaşları alsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

valla ben bir 3 ay daha beklemeye razıyım benim yerime istekli arkadaşları alsınlar

Vala al bendende o kadar ama eninde sonunda gideceğimiz için alsınlar Mayısta gidelim kurtulalım şu dertten zaten İzmir'de havalar kötü Mayısa geldik hala yağmur yağıyor tav oldum
  • 3 ay daha beklemeye razıyım diyorsunuz ya aske ocagında keşke daha erken gitseydim dersiniz:) yaşıtlarınız dogan güneşte giderken çok fena koyar
  • farketmez ya herkez 15 ay yapıcak sonuçta ben o üç ay'a çok plan sığdırdım asla pişman olmam inşallah mayıs'ta da gitmem
  • Sonuçta her türlü gideceğiz ve bekledikçe bizler için daha kötü olacak. Sürekli bi engel sürekli başka bir şey o yüzden gideceksekte bir an önce gitmek en mantıklısı ve faydalısı olacaktır.
  • arkadaşlar ben gruba istek gnderdmde daha kabul etmediler ben 2011 mayısta kütügüme göre gitmem lazım ama subede kasımı hepsini işaretledim en ge ne zaman olabilecek kadar gec yazdım ama ordaki bayan bunlar kabul olmuyor dedi acab sizede öyle diyenler oldumu veya bilginiz varmı bu konuda
  • Beyler bende 91liyim.Muayene oldum mayısda gidiceksin demişlerdi.Mayısın ilk haftası telefonla ara demişlerdi.Şimdi benim nereye ve ne zaman gidiceğim ne zaman belli olucak?Şimdi 2 tane grup mu oluyor.1. grup 26 mayısda 2.grup 6 temmuzda gidiyor.Ben hangi grupta oluyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyy Aşk Sana Uzağım

Beyler bende 91liyim.Muayene oldum mayısda gidiceksin demişlerdi.Mayısın ilk haftası telefonla ara demişlerdi.Şimdi benim nereye ve ne zaman gidiceğim ne zaman belli olucak?Şimdi 2 tane grup mu oluyor.1. grup 26 mayısda 2.grup 6 temmuzda gidiyor.Ben hangi grupta oluyorum?

Yerler 6 mayıs'ta açıklanıyor ve Evet iki grup var. Birinci grupta gitmediğiniz taktirde ikinci oluyorsunuz.. İster arayarak ister şubenize giderek isterde e-devletten bakabilirsiniz..
  • arkadaslar ben sınop dıkmen dogumluyum kısmet ederse bnde mayısta gıtcem.gecen sene bızım memleketten bır arkadas 1 tertıp a grup gıttı.bu senede 2 tertıp yolluyo ama a grup mu b grupmu gıtcem bılmıyorum.gecen sene a yolladı bu senede b mı yollar bı alakası varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordgkn

arkadaslar ben sınop dıkmen dogumluyum kısmet ederse bnde mayısta gıtcem.gecen sene bızım memleketten bır arkadas 1 tertıp a grup gıttı.bu senede 2 tertıp yolluyo ama a grup mu b grupmu gıtcem bılmıyorum.gecen sene a yolladı bu senede b mı yollar bı alakası varmıdır

Tamamen şans olayı. Eğer a grubunda gitmezseniz o zaman b oluyorsunuz..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.