Şimdi Ara

91\2 Mayıs 2011'de Askere gidecekler / YERLER BELLİ OLDU - Ana konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.328
Cevap
0
Favori
133.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saurone

valla ben mayısta pek gitmek istemiyorum inş ağustos'a kalırım

Önce bir tatil yapayım ondan sonra giderim diyorsunuz..
  • valla kardeş ben sakaryada ikamet ediyorum ama konyalım artık nereye doğru giderim bilmem
  • Ekim den beri bekliyorum kütüğüm mayıs gönderiyor işallah mayıs grubunda giderim ha gayret tertipler az kaldı iki hafta sonra yerler belli oluyor sayılı günlerimiz kaldı sadece biraz sabır gerek.

MAYISTA ASKERE GİDECEKLERİN DİKKATİNE
    Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591&ap=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 19 Nisan 2011; 11:40:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakaryalı_sercan

SAURONE sen şubatta gitmek isteyen kardeşlerimizden değilmiydin? nolduda şimdi ağustosu düşünmeye başladın
    quote:

valla ben mayısta pek gitmek istemiyorum inş ağustos'a kalırım

o zamanlar iş vardı şimdi işşizim ya biraz daha yatasım var hem yazda geliyor bari gitmeden önce son bir kez güzel bir tatil yapacağım arkadaşlarımla

• tatil valla cok iyi olur benim oyle hayallerim vardı ama dun bu hayalim suya dustu babam dediki 2 hafta sonra tatile gidiyoruz nereye köye Allah'ım yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: büyükyemin18

tatil valla cok iyi olur benim oyle hayallerim vardı ama dun bu hayalim suya dustu babam dediki 2 hafta sonra tatile gidiyoruz nereye köye Allah'ım yaa

Sizin için kötü olmuş, güzel yanı ailenizle beraber olacaksınız hem Ava giderseniz askerliğe hazırlık olur..
  • şubatta erken sevki kabul edilen 91 li gören varmı.büyük ihtimal mayısta da almıcaklar bizi.öncelik büyüklere galiba
  • Hatırlayan hatırlar bende Şubat diye bekleyip şu anda evde karpuz büyütme modundayım Gidemedik işte

Oydu buydu derken nisan bitecek vallaha, şubat için 60 gün var dediğimizi hatırlıyorum şimdi ise şubattan 60 gün geçti gitti bile....
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslancem34

şubatta erken sevki kabul edilen 91 li gören varmı.büyük ihtimal mayısta da almıcaklar bizi.öncelik büyüklere galiba

Bende şubat için erken sevk istemiştim şubat ayı için erken sevki kabul edilen 91 li olmadı.Benim şube mayıs gönderiyor mayıs döneminde askeriz.Senin şube kaç gönderiyor ? Kaç gönderiyorsa o zaman gidersin.

Tertiplerim Facebook'ta da toplanıyoruz lütfen 91/2 askere gidecekler bu gruba katılsın.Tanıdık 91/2 varsa sayfamızı önermeniz rica olunur..

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_164281063620591#!/home.php?sk=group_164281063620591&ap=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 20 Nisan 2011; 14:19:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alicanoalicans

quote:

şubatta erken sevki kabul edilen 91 li gören varmı.büyük ihtimal mayısta da almıcaklar bizi.öncelik büyüklere galiba

Bende şubat için erken sevk istemiştim şubat ayı için erken sevki kabul edilen 91 li olmadı.Benim şube mayıs gönderiyor mayıs döneminde askeriz.Senin şube kaç gönderiyor ? Kaç gönderiyorsa o zaman gidersin.

Öyle ama kesin birşey yok ki, Atabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: alicanoalicans

quote:

ben 90'lıyım benimde kabul edilmedi şubat için kendi şubem ağustos gönderiyor inş ağustos'da giderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saurone -- 20 Nisan 2011; 19:44:47 >

• arkadaşlar ben birinci tercihi yanlıslıkla 2011 kasım yaptım şubem 2 gönderiyo sizce gitme olasılıgı nedir. askerlik durum belgemde sevk tarihi 23.05.2011 yazıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11sinann

arkadaşlar ben birinci tercihi yanlıslıkla 2011 kasım yaptım şubem 2 gönderiyo sizce gitme olasılıgı nedir. askerlik durum belgemde sevk tarihi 23.05.2011 yazıo

Bence mayısta gidersin askerlik şubesinde tanıdığım var tercihleri neredeyse hiç göz önüne almıyolarmış zamanında gidersin diye düşünüyorum ama yinede herşeye hazırlıklı olmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanoalicans -- 21 Nisan 2011; 10:55:59 >

• bune yaa nerdeyse ağustos konusu açılacak daha burda bi herketlenme yok gençlik heyecan biraz heyecan
  • Çok az bir süre kalmasına rağmen heywcan yok. Giden gitti askere. Mayıs'a asker ihtiyacı çok fazla olacak demedi demeyin. Mayıstan sonraki celp için başlık açmayın zaman aşımına uğrayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: taraftar59

Çok az bir süre kalmasına rağmen heywcan yok. Giden gitti askere. Mayıs'a asker ihtiyacı çok fazla olacak demedi demeyin. Mayıstan sonraki celp için başlık açmayın zaman aşımına uğrayabilir

İnşallah, öyle olsun herkesi alsınlar da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

Çok az bir süre kalmasına rağmen heywcan yok. Giden gitti askere. Mayıs'a asker ihtiyacı çok fazla olacak demedi demeyin. Mayıstan sonraki celp için başlık açmayın zaman aşımına uğrayabilir

öyle deme beni almasınlar istemiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

öyle deme beni almasınlar istemiyorum

O zaman sizi ve beni almamaları dileğiyle

• arkdslar bu tercihlerde ters mantıkj durumu nedir baana komando olmak istiyen memura dedim istemiyorum sonradan çok üzüldüm keske evet deseydiim diye ama abilerim diyoki hiç belli olmaz ters mantık diye bi durum var istiyorum desen gitmiyebilrdin bile oyuzden sasnısn yine yüksek denildi sizin yorumlarınız ndir bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: büyükyemin18

arkdslar bu tercihlerde ters mantıkj durumu nedir baana komando olmak istiyen memura dedim istemiyorum sonradan çok üzüldüm keske evet deseydiim diye ama abilerim diyoki hiç belli olmaz ters mantık diye bi durum var istiyorum desen gitmiyebilrdin bile oyuzden sasnısn yine yüksek denildi sizin yorumlarınız ndir bu konuda

tamamen gıcıklık
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.