Şimdi Ara

döküm narenciye sıkacağı-migrosta 47.90 money cardla (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
24.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,uzun araştırmalarım sonucunda bende forumdaki yorumlardan hareketle Can-Can'ın profesyonel modelini supermutfak.com adresinden 140.00 TLye 6 taksitle aldım.Çok memnunum herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

arkadaşlar bana ucuz yollu bir şey lazım 30 lirayı geçmeyecek. 29.90'lık ithal olan var kangurum linki verilmiş ama stokta yok yazıyor. Onu mağazada bulabilir miyiz? Döküm möküm istemiyorum işimi görsün yeter. Max 30 tl.

bugün tansaşta 25tl ye gördüm..büyük ihtimalle o dediğin kangurumdakindendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sude_

dravdan ben istanbuldayım . istanbulda ise alacağım yer; pm'den gönderebilir misiniz. teşekkürler...

pm cevaplandı..

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoaDHuNTeR

quote:

arkadaşlar bana ucuz yollu bir şey lazım 30 lirayı geçmeyecek. 29.90'lık ithal olan var kangurum linki verilmiş ama stokta yok yazıyor. Onu mağazada bulabilir miyiz? Döküm möküm istemiyorum işimi görsün yeter. Max 30 tl.

30 liranızı bir süre sonra çöpe atmış olursunuz. Ucuza kaçıp ardından kullanamayan çok kişi tanıyorum.

hocam senin de pm cevaplandı..

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellibol64

Merhaba arkadaşlar,uzun araştırmalarım sonucunda bende forumdaki yorumlardan hareketle Can-Can'ın profesyonel modelini supermutfak.com adresinden 140.00 TLye 6 taksitle aldım.Çok memnunum herkese tavsiye ederim.

hayırlı olsun, 149 ve 159 olarak 2 adet fiyat var sitede, siz nasıl 140 a aldınız acaba ? indirim mi vardı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

bugün tansaşta 25tl ye gördüm..büyük ihtimalle o dediğin kangurumdakindendir.

tamam bugün bakayım bir.
  • döküm olmayan 20 30tl liklerden almayın boşa para gider tavsiye etmem.ben aldım doğru düzgün sıkmıyor, 1 aydır dökümlerden kullanıyorum gayet memnunum.
  • arkadaşlar bende bir cancan kullanıcısı olarak sokağa atılacak paranız yoksa cancandan şaşmayın derim
  • Kalenin sanayi tipini bir gün kullandım hemen iade ettim.Nedenlerine gelince: portakalı sıkmak için kolu döndürüyorsunuz,geri açarken tekrar dönderiyorsunuz,yani yay yok.Portakalı üst taraftan parçalıyor ve kabuğa yakın yerlerde sulu posa bırakıyor az da olsa.Nar sıkmak için ise bir hayli kuvvet uygulamanız gerekiyor,iki tane nar sıktım avuç içlerim ezildi bastırmaktan.Narın dışa yakın bir iki santimlik kısmını sıkmıyor.Bu saydığım dezavantajlar bütün kollu sıkacaklarda var mı acaba? Can can çok övülmüş,gerçekten narı tam olarak sıkıyor mu?
  • Tahtakale'de bulunur mu bu döküm sıkacaklar. Hangi marka önerirsiniz.

100 Liraya kadar birşey bakacağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Tahtakale'de bulunur mu bu döküm sıkacaklar. Hangi marka önerirsiniz.

cancan tahtakalede 115 TL.
  • büyük limon sıkacaklarından aldım, plastik 1tl ye. İşimi görüyor. Yer kaplamıyor. Birazcık uğraştırıyor ama hiç sorun değil. 100 küsür tl çok fazla bu aletlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoaDHuNTeR

quote:

30 liranızı bir süre sonra çöpe atmış olursunuz. Ucuza kaçıp ardından kullanamayan çok kişi tanıyorum.

30 liralıklardan almayın. Annem aldı bir portakalı bile sıkmadı makine. portakalın ortası oyuldu kaldı, kenarlarının posası olduğu gibi duruyor.. iki damla su çıktı o kadar.. velhasıl tek bir bardak su bile çıkartamadı, bir kez bile kullanamadı.. kaldırdı bir kenara koydu aleti.. (fişini atmış götürüp geri de veremedi)

Bende cancan var. Adapazarından fabrikasından gidip 120 tl ye aldım. alet bir harika.. büfelerdeki meyve sıkacağından işte..

• quote:

Orijinalden alıntı: forumland

bu preslerle havuç sıkılabilirmi?

hayır, bunlarla havuç sıkılmaz.. katı meyve sıkacağı kullanmak gerekir onun için.
    bu presler portakal,limon,mandalina,greyfurt,nar sıkmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcugum

büyük limon sıkacaklarından aldım, plastik 1tl ye. İşimi görüyor. Yer kaplamıyor. Birazcık uğraştırıyor ama hiç sorun değil. 100 küsür tl çok fazla bu aletlere.

tek kişiyseniz, ve ayda yılda bir ev yapımı meyve suyu içiyorsanız veya her gün içiyorsanız da üşengeç değilsiniz demektir. o zaman plastik sıkacaklar işinizi görebilir..

alet işler el övünür derler, bu tür aletler insanın işini oldukça kolaylaştırıyor.. 5 kişilik bir aile için portakal sıkmak (1,5 -2 litre civarı) en fazla 10 dakikamı alıyor cancan'la..

salataya felan limon sıkmak için o plastik sıkacakları kullanıyorum.
  • cancan adlı markaya ait almış olduğumuz bu narenciye sıkacağı hakikaten hem profesyonel, hem de kaliteli ürün. yaklaşık 1 yıl oldu ve ilk günkü gibi, tık yok cihazda ve güzel sıkıyor (portakal-nar-greyfurt)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcugum

büyük limon sıkacaklarından aldım, plastik 1tl ye. İşimi görüyor. Yer kaplamıyor. Birazcık uğraştırıyor ama hiç sorun değil. 100 küsür tl çok fazla bu aletlere.

Bir de nar sıksa bedava :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Yer tarif ederseniz alacak bir cok arkadas var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

arkadaşlar bunlarla pek iyi sonuç alamazsınız ben cancan diye bir marka almıştım 4 yıldır kullanıyorum daha tık yok fiyatı ona göre ama 10 yıl garantisi var :)
    125 tl ye bulunabilir şuan...

Nerede 125TL?

bana yolladıkları mail

quote:

Sayın .... Bey,

Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Sormuş olduğunuz kollu portakal sıkma makinelerimiz iki çeşit olmakla birlikte;

* Profesyonel Tipi Portakal Sıkma Makinesi Paslanmaz Süzgeçli : 145 TL + KDV
    * Ev Tipi Portakal Sıkma Makinesi Paslanmaz Süzgeçli : 135 TL + KDV dir.

İstemiş olduğunuz ürünümüz banka havalesine istinaden 2 gün içerisinde adresinize kargo ile gönderilebilmektedir.

İstemiş olduğunuz ürünü bizden aldığınız takdirde Kargo Ücreti ve Fatura Kesme zorunluluğumuzdan dolayı İstanbul’da bölgenize yakın ürünlerimizin satışını gerçekleştiren firmalarımızdan almanızın sizin için daha avantajlı olacağını düşünmekteyiz.

en ucuzunu alsak 160TL + Kargo oluyor, 125TL ye nerden bulunuyor dostum, ben almak istiyorum

Ben eminönündeki mısır çarşısının arkadasındaki esnaflardan yaklaşık 3 ay önce 130 TL ye almıştım bilginize. İstanbuldaysanız rahatlıkla eminönünden bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: emtue

quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Yer tarif ederseniz alacak bir cok arkadas var..

http://www.akalinlarmutfak.com/iletisim.htm
    burda 115'e satılıyordu.ama bunlarda sonradan zam yaptı.o zaman alan aldı o fiyattan 2 ay önce.yinede arayın fiyat sorun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.