Şimdi Ara

ADSL FATURASI ÖDENMEZSE HEMENMİ KESİYORLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
9.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖRN BUGÜN SON ÖDEME TARİHİ HEMEN KESİLİRMİ? YOKSA 1 KAÇ GÜN SARKARMI

• Hemen kesmezler, bir hafta içinde kesebilirler.
  • Ben Ankara'da yaşıyorum ödenmemiş iki adet faturam var ama halen kesmediler.
  • saolun ya 1024 kullanıcısıyım bide ilk ay kurulum ücreti felanda gelicek 1 hafta ise kapatırım saolun
  • +1,
    yanı endıselenme...
    3. ye kadar yolu var
    quote:

Orjinalden alıntı: General

Ben Ankara'da yaşıyorum ödenmemiş iki adet faturam var ama halen kesmediler.
  • 1 haftadan çok daha fazla. ben bir ay ödemeyi unutmuşum(!) , sonraki fatura ile beraber ödedim. aslında unutmadım da elimde makbuz yok, bulamadım. mecburen tekrar ödedim. belki de gerçekten unuttum, hiç hatırlamıyorum inanın.

• quote:

Orjinalden alıntı: Eagle_eyed

Hemen kesmezler, bir hafta içinde kesebilirler.

+1
  • benim 3 tane ödenmemiş faturam oldu üçüncü geldikten 1 hafta sonrakestiler
  • belli olmaz ama genelde 2 fatura bitimi 3 geldiginde kesilmiş olabilir...
  • Ben herşeyin faturasını hemen yatırırım ama nasıl olduysa yazın adsl dalgınlığıma geldi..tam 2 ay ödememişim,kesmediler de..sonra kendim fark edip ödedim..İzmir
  • valla ben 3 tane ödemedim en son 24 ekim son ödeme tarihli geldi hala kesilmedi korkma yani en az bi hafta sonra falan keserler oda 3. faturadan sonra
  • bende 2ay ödememiştim kesmediler
  • Benimde bugün son gündü ödemedim.
    Ama bildiğim 3 fatura gelince kesiyorlar.
  • ben daha geçen ayınkinide yatırmadım 2 aylık biriktirip yatırıyorum
  • telekomun kişiye özel adsl kapama diye bi durumu yok bölgesel olarak belli dönemlerde kapama işlemini toplu yapıyo , yani diyoki 30.10.2005 de şu bölgede borcu olan tüm hatlara kapatılacak , sizin şansınıza göre 3-4 ayda sürebilir bu 1 günde ama kesinlikle yasal bi süreç yok kendi keyifleriyle alakalı
  • 3 aydır otomatik ödeme talimatı verdiğim banka ödemeyi yapmamış bugün hepsini birden yatırdım ama şu ana kadar bağlantımı kesmediler. geçenlerde 2. ayın faturasının seon ödeme gününden hemen sonra kesmişlerdi.
  • şubatta otomatik ödemeye geçmiştim, sonra ilgilenmedim, şubat ayı yatmamış, ağustosta kesildi.
  • bir yazı gördüm, orada son ödeme tarihi geçtikten 10gün sonra kesilir yazıyordu, ayrıca bir yerdede telekomun bu işi kendiliğinden yapabilecek yazılımı geliştirdiğine dair bir haber gördüm ama ne kadar doğrudur bilemiyorum, bence sen bir haftadan fazla geciktirme heleki 256 limitsizi olanlar yeni tarife saçmalığı gereği sakın geçirmesin, bir kapanırsa daha da 256 limitsiz i göremezsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: General

Ben Ankara'da yaşıyorum ödenmemiş iki adet faturam var ama halen kesmediler.

+1
  • benim bildigim kadariyla 2. faturanida ödemeyip zamani gectigi zaman kesiyolar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.