Şimdi Ara

yeni auris alanlar ne kadar kasko ödeyecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar araçlarını yeni alanlar hangi kaskoyu neden ve kaç tl ye yaptırdılar.. ilk aracm ve 15 gün sonra alacğım.. yardımlarınızı bekliyorum..

• Ben 1300TL ye Toyota Kasko yaptırdım sizinki 1100TL falan çıkabilir. Neden Toyota Kasko Dersen hasarda o usta bu sanayi falan yönlendirmesi yok, yan sanayi parça takma teklifi yok, 2. cam değişiminde orjinal cam takamıyoruz mazereti yok, onarımı siz ödeyin kasko firması hesabınıza yatırcak derdi yok. Ara kaskoyu gelsinler alsınlar Toyota Plazaya götürüp orjinal olarak onarsınlar 7 güne kadar ücretsiz araç versinler onarım bitince git aracını al hiç bişey olmamış gibi.
  • 2011 auris aldım kasko 1180 çıktı toyota kasko toyota alj çekmeköy
  • bizde dün auris aldık kasko fiyatı 1350 çıkardılar çok geldi fiyat sizce başka kasko olarak hangisine yaptırabilirim ???
  • bizde ocak başında teslim aldık aracı. ruhsat hanımın üstüne ilk aracı, plaka istanbul, park sensörünü de dahil edince 1700 tl oldu toyota altın kasko.
    ben yut dışında olucam için başımız ağrımasın ve güvenilir olsun diye toyota kasko düşündük. zaten her yetkili bayide acenteliği var.
    inşallah ihtiyaç olmaz...

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelmesendeolur

bizde dün auris aldık kasko fiyatı 1350 çıkardılar çok geldi fiyat sizce başka kasko olarak hangisine yaptırabilirim ???

Sadece büyük şirketlere kasko yaptırın ve anlaşmada sadece Toyota Plazada orijinal parça ile onarım yapılacağına dair bir madde olsun bilinmeyen ucuz fiyat çıkaran şirketler genelde yansanayi parça takalım, bizim usta var o doğrultur bu parçayı gibi tekliflerde bulunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth1907

bizde ocak başında teslim aldık aracı. ruhsat hanımın üstüne ilk aracı, plaka istanbul, park sensörünü de dahil edince 1700 tl oldu toyota altın kasko.
    ben yut dışında olucam için başımız ağrımasın ve güvenilir olsun diye toyota kasko düşündük. zaten her yetkili bayide acenteliği var.
    inşallah ihtiyaç olmaz...

saygılar.

Banada yaklasik olarak bu fiyat cikti.
  • Toyota Altın kasko 1350 tlye yaptırdım yaklaşık 2 ay önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Toyota Altın kasko 1350 tlye yaptırdım yaklaşık 2 ay önce.

Ilginc. Gerci Turkiyemizde ki ilk aracim belki ondan yuksek fiyat vermislerdir.
  • Evet ilk defa kasko yaptırırken fiyat biraz yüksek çıkabiliyor..
  • quote:

Evet ilk defa kasko yaptırırken fiyat biraz yüksek çıkabiliyor..

Ozaman kaskoyu alip iki hafta sonra iptal ettirip ikincikez kasko yaptirirsam sorun kalmaz herhalde ?
  • Yeni aldığım 2012 comfort extra dizel manuel aracıma Toyota gümüş kaskoyu 1200 TL' ye yaptırdım bugun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _STEARMAN_

quote:

Evet ilk defa kasko yaptırırken fiyat biraz yüksek çıkabiliyor..

Ozaman kaskoyu alip iki hafta sonra iptal ettirip ikincikez kasko yaptirirsam sorun kalmaz herhalde ?

şaka mı ?
  • kasko ücretini belirleyen etkenler nedir acaba? ben de 1.6 comfort extra benzinli manuel aldım, toyota kasko 748 tl çıktı. ehliyet siciline bakıyorlar sanırım, eğer ona bakarak fiyat biçiyorlarsa çok aldanmışlardır. çünkü ehliyeti aldım alalı(11 yıldır) arabam yoktu:D
  • 2011 1.33 auris için ray sigortadan yaptırdım 950tl
  • ilk aracım olduğu için hasarsızlık indirimim yok. Toyota altın kasko (aksigorta yapıyor) 1250 tl
  • bende geçen hafta aldığım comfort extra dizel aracımı 1240 tl ye toyota altın kasko yaptırdım trafik sigortada 300 tl istanbul plaka. hasarsızlık ındırımım yok tu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredag58

bende geçen hafta aldığım comfort extra dizel aracımı 1240 tl ye toyota altın kasko yaptırdım trafik sigortada 300 tl istanbul plaka. hasarsızlık ındırımım yok tu

benim de istanbul plaka, kasko değeri sizin aracınızın daha fazla olmasına rağmen aynı tutar çıkmış ilginç. yaş kaçtı?
  • aracın değerını kasko bedelı 41bn tl yaptırdım. zaten bende 40 bn tl ye 2012 model 1 aylıkken aracı tanıdıktan almıstm gerçek değerınde ise 1400 tl gibi bir fiyat çıkıyodu istemedm. ama kaskom full altın kasko dedıklerı.
  • 1300 e yapıkredi sigorta dan yaptırdım. 2011 ocak ayında bol taklalı bir kazam olduğu için sanırım bu fiyatı verdiler :)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.