Şimdi Ara

Evkurdan cep telefonu almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce ne kadar mantıklı ? Kredi kartım yok, nakit param da yok.

Gidip 400 liralık bi telefona 15 ay taksit yaptıkları için 600 lira vermek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006

Sizce ne kadar mantıklı ? Kredi kartım yok, nakit param da yok.

Gidip 400 liralık bi telefona 15 ay taksit yaptıkları için 600 lira vermek ?

git 50 liralık bi tel al her 3 ayda bir çeyrek altın al 15 ay sonra o altınlarla 2.el aypon alırsın 2. el
  • ya saçmalama kapatın şu konuyu
  • Tanıdığım herkes Evkur'a küfrediyor. Telefon işi de şans işi ama % 80 dandik, bozuk, kullanılmış hatalı ürünler vs vs
  • Evkur vade farkı pompaçısı bir şirket:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Tanıdığım herkes Evkur'a küfrediyor. Telefon işi de şans işi ama % 80 dandik, bozuk, kullanılmış hatalı ürünler vs vs

Tanıdığım iki dostum aldı.. İkisi de sağlamdı yani. Zaten kargo görevlisinin yanında açacağım telefonu bir sıkıntı olursa anında geri gönderirim diye düşünüyorum.
  • iste bu yüzden islerinde istikrar yok ve borcluyum dertliyim diye konu aciyorsun.

15 ay ona ödeyecegin taksitlerle borcunu hafifletip insanlarin diline düsmekten kendini kurtarabilirsin..

Senin kendi konunda hatirla bu duruma düsme sebeplerini sayarken BORCUN VARKEN BORC ALTINA GIRMEKten bahsetmistim..
  • @ +24edition

Tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim. Ama aylık 50 lira harcayabilecek kadar param var. 3 bin 5 bin faiz ödeyecek kadar yok maalesef. Arada kendim için de ufak taksitlere girmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006
    @ +24edition

Tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim. Ama aylık 50 lira harcayabilecek kadar param var. 3 bin 5 bin faiz ödeyecek kadar yok maalesef. Arada kendim için de ufak taksitlere girmek istiyorum

haklisin kardesim ama üzülüyoruz yani okudukca diger konuyu insallah tez vakitte toparlarsin..
  • Evkur'dan birşey almayın parayı sokağa atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 25 Aralık 2010; 16:56:26 >
  • nerden alırsan al avrupa ve amerikanın 2 katı fiyata alacaksın. evkurda ise 3 katı fiyata alacaksın. her türlü kazıklanıyorsun. en iyisi hiç bir şey alma yada ikinci el sektörüne takıl.
  • Hiç nakit param yok ve bi cep telefonuna ihtiyacım var.Geçenlerde bi çin malı telefon aldım nokia 6300 benzeri sarjı problemli 4 saat gitmiyor. kendi kendine kapanıyor falan.. garanti olayı zaten yok bunlarda paramı cöpe attım : 40 € vermiştim. 80 lira.

şimdi bana bi cep telefonu şart, malum kredi kartım da yok.. mecbur evkura gidicem. bugün kaça kadar acık acep?
  • 20:00'a kadar açık.
  • Cumartesi de mi ?

Bahçelievler oturan varsa gelsin beraber gidek yav, ben kararda veremem şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.