Şimdi Ara

NİKE MERCURİAL HALI SAHA AYAKKABISI 41.90 TL WORLDE %10 İNDİRİM (GÜNCELLENDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
30.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim hepsini silmiş süpürmüşsünüz , hiç numarası kalmamış.. dün giremedim nete fırsatı kaçırmışız. ancak spormarketim yeniden numaralarını koyabiliyor.. izlemek lazım. ben mor olan ve bir de beyaz ağırlıklı olanı nike'ı beğendim. ama ne yazık ki numarası kalmamış.

bazı umbro modelleri de güzel, beğendiklerim var içlerinde.. sadece total 90'da 42.5 numara kalmış acaba nike mı alsam, umbro mu?
    hangisini tavsiye edersiniz?
  • Ben de düşündüm almayı, fiyatlar güzel ama almadan önce ufak bi araştırma yaptım siteyle ilgili, işte sonuç ;

http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/481/f/9955/g/spormarketimcom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 26 Aralık 2010; 11:12:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Ben de düşündüm almayı, fiyatlar güzel ama almadan önce ufak bi araştırma yaptım siteyle ilgili, işte sonuç ;

http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/481/f/9955/g/spormarketimcom

şikayetlerin tamamı tedarikle ilgili , ama bizim dün aldığımız ayakkabıyı 1 saat içinde kargoya teslim ettiler sorun yok yani..
  • alacak olanlar dikkat etsin kesinlikle rahat ayakkabı değil ayrıca deride değil bildiğiniz plastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

100tl ustune hediye veriyorlarmış.

Hangi hediyeler var acaba? Bir tek şapka mı var?
  • bence orda ki 47 tl olan bu nike'dan çok daha iyi ben daha önce bu mercurial'den kullandım ayakkabı plastik olduğu için sürekli kullanım da ayağınızı yara yapıyor ama ayakkabı çok hafif en büyük avantajı buydu ama puma'larda her zaman çok daha rahattır geçen yaza adar bir klup'te oynuyordum ve en çok tavsiye edilen ayakkabılar puma nedeni topu istediğiniz yöne daha rahat gönderiyorsunuz ve diğer markalara oranla çok rahat ayakkabıdır

http://www.spormarketim.com/urun-12985-puma-powercat-410-tt-hali-saha-ayakkabisi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 26 Aralık 2010; 13:39:49 >

• ben mor olan modelden aldım dün. az önce baktım halen tedarik ediliyor. umarım pazartesiye kadar edilirde yollarlar..
  • Dün 7 tane sipariş verdim(1'i kendime). takımdan ark.lara da söyledim bi sürü aldık. Nike mercurial glide tf yi daha 1 ay önce 115e aldığımı düşünürsek fiyat mükemmel. Hala tedarik ediliyor diyo umarım bi sorun çıkmaz da gönderirler:S
  • cumartesı verdım sıparısı ugun geldı çakma gibi biraz :)
  • Ellerine ulaşanlar ürün nasıl acaba? Bende dün sipariş verdim yarına gelir büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

cumartesı verdım sıparısı ugun geldı çakma gibi biraz :)

hocam çakma vs derken dikka et bence, firma bu tip ithamlara karşı hassas biraz :) forumu vs takip ediyolardı geçen kampanyalarında. hatta avukata verdik gerekeni o yapacak gibi bişeyler diyolardı

ama halı saha ayakkabıları pek kalite olmaz zaten, bende adidasın vardı, semt pazarından alınmış gibi duruyodu
  • arkadaşlar ben de Sarı olandan aldım , baktım made in china yazıyordu kıllandım.
    gittim bir dükkana nike ayakkabılara baktım. kimisi China kimisi Vietnam üretimdi.
    Sonra dükkan sahibine dedim. Abi ayakkabı aldım ama çakma gibi geldi bakarmısın.
    Baktı bunlar zaten ya China ya Vietnam ya Singapur falandır dedi. Güle güle kullan dedi.
    Orjinal dedi.

Ayakkabı çakma gibi ama bütün nike halı sahalar çakma gibi. Adidas'ın duruşu bile başka.
    Alanlara hayırlı olsun çakma da olsa iki gün de yırtılsada 50 TL verdik.
  • işte bu yüzden 7 tl fazla verip puma olanı alın diye yazdım yukarıda

kim ne derse desin puma diğer markalardan daha rahat ve daha kaliteli(bana göre tabi)

ben bu yaz'a kadar klüp'te amatör olarak oynuyordum bu söylediklerimi ordaki tecrübelere dayanarak yazıyorum
  • Ben Nike Total 90 Shoot III modelinden aldım bugün 13.00 gibi geldi. Kargoyla birlikte 45.50 tl tutuyor. Ürün gayet güzel ancak kesinlikle 1 numara büyük alın çünkü gerçekten kalıpları küçük..

NİKE MERCURİAL HALI SAHA AYAKKABISI 41.90 TL WORLDE %10 İNDİRİM (GÜNCELLENDİ)

NİKE MERCURİAL HALI SAHA AYAKKABISI 41.90 TL WORLDE %10 İNDİRİM (GÜNCELLENDİ)

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

işte bu yüzden 7 tl fazla verip puma olanı alın diye yazdım yukarıda

kim ne derse desin puma diğer markalardan daha rahat ve daha kaliteli(bana göre tabi)

ben bu yaz'a kadar klüp'te amatör olarak oynuyordum bu söylediklerimi ordaki tecrübelere dayanarak yazıyorum

umbro'lar nasıldır peki? hem fiyatları daha uygun..

http://www.spormarketim.com/urun-5801-umbro-es-50-a-tf-hali-saha-ayakkabi.html

• http://www.spormarketim.com/urun-5338-umbro-revolutionforcet-4f-a-hali-saha.html

bu ayakkabı nasıldır kullanan varmı ? nike mercurial ile bunun arasında kaldım.
  • alacaksanız puma alın bize hocamız genelde puma aldırırdı çünki ayağa daha iyi oturuyor ben 1 yıl civarı mercurial kullandım ama plastik bir ayakkabı olduğu için benim gibi hafta da 3 gün giyenlerde ayakta yara oluşturuyordu bunun dışında nike tiempo serisi olabilir umbrolar için iyi diyor bizim arkadaşlar ama ben kullanmadım yorum yapamayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

cumartesı verdım sıparısı ugun geldı çakma gibi biraz :)

hocam çakma vs derken dikka et bence, firma bu tip ithamlara karşı hassas biraz :) forumu vs takip ediyolardı geçen kampanyalarında. hatta avukata verdik gerekeni o yapacak gibi bişeyler diyolardı

ama halı saha ayakkabıları pek kalite olmaz zaten, bende adidasın vardı, semt pazarından alınmış gibi duruyodu

Yok hocam firmayla iyiyiz :) birkaç alışverişim oldu bu üç oldu halısaha nikeler böyle firmaya dediğim zaten birşey yok harbiden iyi fiyata iyi ayakkabılar aldım sağolsunlar bu indirimleri normal ayakkabılardada bekliyoruz

• Siparişlerim bugün geldi. Gerçekten çok hızlı gönderdiler(Bursaya 1 gün). Ayakkabılar orjinal ve güzel. çin malı olmasına gelince mağazasından orjinal aldığım mercurial glide da çin malı zaten. 40liraya böyle bi ayakkabı alınca insan şüpheleniyor ama sıkıntı yok. Korktuğum olmadı. Ürünler geldi ve sapasağlam. Helal olsun spormarketim böyle devam
  • Selamlar bu firma hakkında herhangi bir şüpheniz olmasın çünkü bir çok mağazası var. Mesela Viaport'daki Nike mağazası - Kartal sahil Sportive - Bostancı sahil Sportive mağazaları bu firmaya ait..İnternetten alışveriş yapmamıştım ama mağazalarından ara sıra yaparım problem olmamıştır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.