Şimdi Ara

2006-2007 Focus Trennd vs ghia ? (acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ghia modelinin aksesuar olarak Trend'den daha iyi olduğunu biliyorum, ancak ses yalıtımı konusunda ghia'ların extra bir izolasyonu olduğundan söz ediliyor, bu gerçekten doğru mu?
    Ben dizel - otomatik 2006-2007 model 2.el almayı düşünüyorum, ghia için 3000-4000TL fark vermek istemiyorum sadece sis farı/yağmul sens/sony teyp ve cruze için. Amma gerçekten farklı bir izolasyon ve extra bir konfor varsa tabiiki veririm, siz ne dersiniz?Bilen arkadaşların acil yardımını bekliyorum..tşk

• deri direksiyon ve vites, elektrikli koltuklar, ön-arka kol dayama, yol bilgisayarı(2006 trend'lerde yok bildiğim kadarıyla), spor koltuklar. aklıma gelenler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airpost

Arkadaşlar merhaba,
    Ghia modelinin aksesuar olarak Trend'den daha iyi olduğunu biliyorum, ancak ses yalıtımı konusunda ghia'ların extra bir izolasyonu olduğundan söz ediliyor, bu gerçekten doğru mu?
    Ben dizel - otomatik 2006-2007 model 2.el almayı düşünüyorum, ghia için 3000-4000TL fark vermek istemiyorum sadece sis farı/yağmul sens/sony teyp ve cruze için. Amma gerçekten farklı bir izolasyon ve extra bir konfor varsa tabiiki veririm, siz ne dersiniz?Bilen arkadaşların acil yardımını bekliyorum..tşk

Airpost arkadaşım.Bende de 2006 model ghia var ghianın donanım farkı trend'den çok üstün dış olarak sis farı,kapı kolları ve dikiz aynaları boyalı,ön panjur nikelajlı,lastikler 205 ve çelik jantlı.İç donanımda ise yağmur sensörü,far sensörü,geri vites sensörü,hız sabitleyici,sony mp3 çalar,otomatik klima,kol dayama,koltuk döşemeleri kadife ve daha kaliteli ve şık.Motor koruma kapağı yok terndde 200 tl Birde süspansiyonların ghialarda konforu arttırmak için farklı olduğunu biliyorum.Bütün bu özellikleri teker teker arabaya koymaya çalışsan 6000 tl civarı bir para tutar.İkinci elde 2.000 - 3.000 tl farkla ghia bulabilirsin.Tabi ki karar senin ama çok yol yapıyorsan bu özelliklerin çok faydasını görürsün.Otoyolda hız sabitleyici süper.Ghia almanı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.