Şimdi Ara

Sportage,Tiguan,ix35,ASX,QQ Hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
10.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiguan alırım rahatıma bakarım ...

Maceraya gerek yok ...
  • Bu araçlardan hangisinde otomatik var.Hyundai ve Kia benzinli modellerin otomatiği yok.
  • İX35 sahibiydim kullanıp bir süre sattım aracı.

Eğerki imkanın Tiguana yetiyorsa istediğin donanımda tiguan al eğerki maddi açıdan zorlarsa seni bu sevdadan vazgeçip astra,golf gibi C sınıfı araçlara dön.
  • Tiguan
    Sportage

Bu ikisinden birini seçerdim. Dün Hyundai bugünün marka degerine sahip olan araçlardan daha üstün bir araç mı üretmiş ? Kimine göre evet kimine göre hayır. Son 2 yıl içinde kalite standartlarını yükselten Hyundai'nin daha alacak cok yolu var. Öyle 2 sene iyi araç üretmeye basladın diye 15-20 yıldır bu işi yapan markaları geçemezsin. Yiyecek cok fırın ekmegini alacak cok yolunuz var.

Ben Tiguian - Sportageden birini seçerdim. Kıyasladıgın araçların arasında yok ama Honda ve Toyotanın Cr-v ve Rav 4 modelleri var. Onları yabana atma. Toyota Rav4-Honda Cr-v - vw Tiguan sınıfında hep öndeler
  • 2010 yılının Kasım ayından beri ASX kullanıyorum aracım 180.000 km.'de ortalama 8 lt. LPG 6 lt Benzin tükewtiyor her durumda listedeki araçların hepsinden ekonomik. Performans,sürüş keyfi,frenleme gibi konularda üstün performans veren bir araç. Neden kimse ASX dememişin cevabını ben açık ve net söyleyim . Türk toplumu bilmediği şeyler hakkında yorum yapmaya bayılır ve ASX hakkında en ufak fikri olmayanlar dahi ASX için o da arabamı yaa gibi laflar eder. Bilinmeyen bir araç olduğu için satış rakamları düşüktür ve bu yine yurdum insanı için arabanın kötü olduğu izlenimi vermesi için bir fırsattır. Marka bilinilirliği,2.el değeri ve toplumun bakışı yurdum insanı için öncelik olduğundan ASX tutmuyor. Size bu araç ile ilgili olarak söyleyebileceğim şey ise bu sınıfta müşteri memnuniyeti en yüksek araç ASX'tir. Forumları takip edenlerde zaten bana hak verecektir. Spo ve IX35 ise bu açıdan sınıfta kalan modeller diye biliyorum.Tiguan ve QQ ise sınıfta lider denilebilecek araçlar ancak genel olarak fiyat/performans değerlendirmesinde bu araçlardan istediği verimi alamadığını söyleyenlerde var. Bugün yeniden aynı sınıfta araç alacak olsam tercihim yine ASX olur

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.