Şimdi Ara

Progressive ve Trance Müzik Ana Konu (271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.896
Cevap
80
Favori
229.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • house müzik en zevklisi aslında , trance eğlence işi

şu saatlerde uyuyup kalana kadar house müzik dinlicen çok iyi bilirim , bir çok kez house müzik dinlerken uyuduğumu

bu arada konumuzla alakasız olcak ama Sennheiser HD8 DJ kulaklığı metana gelir gelmez almaya gidicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 30 Mart 2014; 0:11:07 >
  • TranceFamily Iran 5th Year anniversary and Nowrooz Celebration tüm hızıyla devam yeni günde Jonah Ekman.. tek kelimeyle kopartıyor..
    http://ah.fm/player/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc.Speedy ®

Aynı hedeflerim benimde var... Setup'umu topladıktan sonra önce hobi amaçlı sonra kafamdaki gibi gelişebilirsem profesyonel anlamda devam etmek isterim... Anladım ki bu iş benim için tutku değilmiş yapmam gereken işmiş diye düşünüyorum...
    Çok uzun zamandır dinliyorum bakalım neler olacak... :)

Setup yok diye kısıtlama kendini fazla beklemeden biryerlerden birşeyler kapmaya çalış
  • heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Aha sonunda kendini ele verdin..Sende Sami gibi house takılıyorsun..Belli etmese de ilerde hosue üzerine kitap yazacak kadar house sevdalısıdır zatı muhterem kendileri..

Kayışı koparmış akıp gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 30 Mart 2014; 0:19:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

Aha sonunda kendini ele verdin..Sende Sami gibi house takılıyorsun..Belli etmese de ilerde hosue üzerine kitap yazacak kadar house sevdalısıdır zatı muhterem kendileri..

benim düzenim belli gündüzleri trance dinlerim

geceleri house dinlerim

standarttır , hiç şaşmaz çok nadir dinlerim house müzik gündüzleri , dinçken trance müzik , yorgun iken house müzik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 30 Mart 2014; 0:22:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Orijinalden alıntı: Mc.Speedy ®

Aynı hedeflerim benimde var... Setup'umu topladıktan sonra önce hobi amaçlı sonra kafamdaki gibi gelişebilirsem profesyonel anlamda devam etmek isterim... Anladım ki bu iş benim için tutku değilmiş yapmam gereken işmiş diye düşünüyorum...
    Çok uzun zamandır dinliyorum bakalım neler olacak... :)

Setup yok diye kısıtlama kendini fazla beklemeden biryerlerden birşeyler kapmaya çalış

Kapmam gerekenleri kaptığımı düşünüyorum... Eksik olan pratik ve production kısmı... Kafamı production kısmı kurcalıyor en azından setup alana kadar öğrenmem gerekenleri öğrenip geliştirmem lazım... :)

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Zevkler ve renkler tartışılmaz..House dinlemeden trance dinleyen biri varsa tanışmak isterim..Yıllarca Europop hard trance ve techno dinleyip dikey geçiş yaptım..Yıllardır da aralıksız dinlemeye devam..
    Dinlemeye değer ender müziklerden biri olup gerçektende saygıyı hakeden bir tür..
    İyi geceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 30 Mart 2014; 0:27:04 >
  • quote:

Sen doğru yolda yanlış ortamda bu işle uğraşıyorsun..Tıpkı bir zamanlar benim yaptığım gibi...Seni evvela Kanada ya yollayıp bir güzel pişirmek lazım..Sonra Avb ye böyle yapılır eyip parça rmxler ardı ardına...

Burda..

Başkanım bilgi birikimimi biliyorsun,yaptığım örnekleride... Az çok tanıyorsun yani... Tek yanlışım Almanya'dan gelip bu işe girmeye çalışmam ama oda kader fakat bir şansım varsada orada doğmuş oranın havasını almış olmam gerekirse gideceğiz bakalım neler olacak dediğim gibi... :)

• quote:

Bravo başkan kirli çamaşırlarımı saç ortaya saç

• Mc.Speedy ® kullanıcısına yanıt
    Mobile Prof. kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı..İnsan ın bir işte olumlu sonuç alacak kadar ısrarlı ve zamanında da peşini bırakması arasındaki ince çizgiyi çok iyi çözümlemesi ve ona göre hareket etmesi gerekiyor..Bu sadece müzik te değil hayatın her alanında geçerli..Bak ne kadar yeteneksiz olduğumu anlayıp sadece dinleyici olarak bu güzel müzikten istifade etmeye çalışıyorum..Bu da yeter..

____________________________________________________________________________________________________

Nasıl içkiliyim..

201 Ilya Soloviev - EOYC 2008 on AH.FM....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 30 Mart 2014; 0:32:29 >
  • quote:

Hayırlısı..İnsan ın bir işte olumlu sonuç alacak kadar ısrarlı ve zamanında da peşini bırakması arasındaki ince çizgiyi çok iyi çözümlemesi ve ona göre hareket etmesi gerekiyor..Bu sadece müzik te değil hayatın her alanında geçerli..Bak ne kadar yeteneksiz olduğumu anlayıp sadece dinleyici olarak bu güzel müzikten istifade etmeye çalışıyorum..Bu da yeter..

____________________________________________________________________________________________________

Nasıl içkiliyim..

Fakat bunlara ek olarak Markus'la beni bu kadar iç içe yapman sayesinde yeni bir Markustik belki küçük bir Markus doğabilir :) Hobi dışına çıkarsam çalacağım tarz olacaktır :)

Markus gibi birini tanımana vesile olmaktan mutluluk duydum..Onun gibi biri bi daha piyasaya gelmez gelsede senin benim gibi seçici hedef kitlesini yakalayamaz..
    Sana bi Götta yı sevdiremedik ona yanarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 30 Mart 2014; 0:37:29 >
  • Başkan Götta'yı seversem CDJ'leri sadece player olarak kullanmak zorunda kalırım...
  • an itibariyle bende kopardım
    Akşam akşam beni güldüren Yaradan, seni her daim güldürsün..
  • Selam millet,

Ultra Music Festival Miami - Main Stage

02:50 Above & Beyond
    03:40 Armin Van Buuren

http://forum.donanimhaber.com/m_89125070/tm.htm
  • Armin van Buuren UMF'de sahnede...

Armin van Buuren & Andrew Rayel - EIFORYA ile giriş yaptı...

Üstündeki formada Wesley Sneijder'den olsa gerek dün muhabbetini yapıyorlardı twitter'dan...
    İki tehlikeli Kutsal portakal :))

---

Martin Garrix - Animals (Broning Bootleg)

Armin van Buuren - PING PONG

Armin yapma bunu yapma... Bu Trance sensiz olmaz...

---

Martin Garrix - Animals (Trollmau5 version)

deadmau5 trollemenin zirvesine çıktı ahahahah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc.Speedy ® -- 30 Mart 2014; 5:27:35 >

• Boşuna demiyorlar ne varsa eskilerde var

Armin UMF setine gelirsek beni cidden kendisinden soğutmaya başladı iyice . Bu aralar FSOE ve GDBJ den başka bişey dinlemiyordum anlaşılan devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esegard -- 30 Mart 2014; 6:11:18 >

• İşte Deadmau5'un Martin Garrix'i trollemesi...

Twitter'dan gördüğüm kadarıyla epey olumlu tepki aldı bir çok DJ tarafından... Olumsuz tepkiyi ise Tiesto verdi :) Epey tartıştılar twitter'da Deadmau5 ile... Deadmau5 affetmedi...

İşin ilginç tarafı Deadmau5 bu parçayı trollerken Armin ASOT'ta çaldığı yetmemiş gibi birde UMF setinde tekrar çaldı...
    Trance'ın bile güzelleştiremediği bir parçayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc.Speedy ® -- 30 Mart 2014; 6:47:11 >

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.