Şimdi Ara

Progressive ve Trance Müzik Ana Konu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.896
Cevap
80
Favori
229.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç haftadır Armin,Markus,Tiesto vs gibi isimlere alternetif olabilir diye dinlemey çalıştığım ve kesinlikle dinlemeye değer bulduğum radio proğramını sizinle paylaşmak istiyorum.
    Christopher Lawrence – Rush Hour
    En son 36.ncı bölümünü dinlemiş ve gerçekten çok beğenmiştim..
    Bir kaç seti çalışmasına burdan ulaşabilir.. http://www.myspace.com/djchristopherlawrence
    Burdan ise indirdiğiniz setleri tracklere bölmek için ihtiyacınız olan cue dosyalarına ulaşabilirisiniz..
    ........
    ......
    ...
    ..
    .
    http://cuenation.com/?page=cues&folder=rushhour
    Anlaşılan A.S.O.T ve GDJBC e yoğunlaşan C.....n Rush Hour u ilgi göstermiyor.Oakendold un Prefect Perfecto ilk setten 8 saat sonra cue dosyası yayınlandı..
    T.....nta 37.Bölümü düşmesine rağmen Resmi sitesinde olmaması ilginç Guestmix olabili diye baktım ama henüz bi şey bulamadım..
    Burdan radio yayını ile igili bilgilere ulaşabilisiniz.. http://www.rushhourradio.net/christopherlawrence_rushhour/Podcast/Podcast.html
    BBurdan ise geçmiş setlerin tracklistlerine göz gezdierbilirsiziniz..
    ..........
    ......
    ...
    http://www.crystalclouds.com/forum/modules.php?name=Tracklists&id=12441

"Nerde o eski setler" diyen arkadaşlar zahmet edip dinleyebilirse aradığı bir çok şeyi bulacaktır..
    Herkese iyi forumlar..

• A.S.O.T 500 ün videolarını sabırsızlıkla bekleyen dostlar..Tam bir bilgiye ulaşmamakla birlikte büyük ihtimal kayıt tutulmuş..
    Above and Beyond un setini bulup indirdim..Canlı izleyince daha bir hoş oluyor..
    Saxmut74 rumuzlu birinin bir kaç kaydı sağda solda dolaşıyor..Ama ben en az 720p lik dvd den umudumu kesmeyeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 19 Nisan 2011; 21:41:13 >
  • beklemedeyiz @selahattincim full videoyu

bu pazar günü kanada da bal en blanc white party diye bir event var afterhoursdan yayın var

tiestonun olduğu bölümün yayını yokmuş ama markusun olduğu bölümün yayını var orada da sander van doorn ve above & beyond un yayını olmayacakmış neyse hiçbiri önemli değil bence geçen seneki bal en blanc da markus bence senenin en iyi setini çıkarmıştı bu senede güzel bişey bekliyorum iki buçuk saatlik bir set çıkaracak görünüyor geçen seneki üç saatti tabi burada dinleyebilmek için türkiye saati ile kaçta olacak bakamadım ama hayırısı sonrada çekeriz...

http://soundcloud.com/m-i-k-e/mdx-drive-out-original-marc
    buradan m.i.k.e. in yeni aliasıyla yaptığı parçayı ve remixinin örneğini dinleyebilirsiniz adam çalışıyor....

• Armin e Not Giving Up On Love parçasında vokal olarak eşlik eden Sophie Ellis-Bextor Make A Scene adlı albümü 18 Nisan günü çıkmış bulunmaktadır..
    Hazırlık ve sonuç...

• saxmut74'ün 1.39 gb lık videosunu indiriyorum.Başka video haberlerniz var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

saxmut74'ün 1.39 gb lık videosunu indiriyorum.Başka video haberlerniz var mı :)

Çoğu video t.........nta düştü..
  • mayısın 12 sinde ki club elite sessions radyo programının 200. sünün guest mixlerini dün m.i.k.e. açıklamış...
    kendisinin 4 saatlik bir seti olacakmış yanında ise gareth emery, andy moor, paul thomas ve andrew bennett varmış ertesi günde paul oakenfold ve first state ile beraber ministry of sound un 16 yıl dönümü etkinliğinde olacaklarmış mi.ik.e. o gecenin kaydını alıp clup elite sessions da çalacağını söylemişti....

markus schulz un do you dream albümünün the documentary dvd side önümüzdeki ayda çıkacakmış içinde ne olacak bilmiyorum ama....
    https://www.armadamusicshop.com/#page=DetailPage;itemno=AC154863;cmd=sp_XCatalog;cachedMaxAge=120;pagenumber=1;pagesize=1

• @bayjkartal
    Bilgiler için teşekkürler.M.I.K.E Club Elite Sessıon nu 200.bölümün sabırsızlıkla bekliyorum.Ayrıca Andre Bennet i özellikle dinleyeceğim..Fifth Element Radyo proğramı A.S.O.T reklamları arasında yok olurken özellikle başarılı isimlerin parçalarına yaptığı remizler harika ve kendi yaptığı mixlerde bir o derece güzel..Eğer dinlemiyorsan Andre Bennet in haftalık radyo proğramını bir dinle balaım hoşuna gidecek mi?
    Oakenfold ve First State e gelirsek Oakenfold zaten adamım.. First State yıllarca dinlememekte ısrar ettiğim kendisi kalbimi Elliot Johns ile yaptığı Your Own Way ile kazanmıştır.Parça aslında trans parçası bile değildir..End Of Year Countdown 2009 on AH.FM 2009 daki setini ise unutmam mümkün değildir..
  • beyler bu aralar en çok psy trance dinliyorum. inanılmaz birşeymiş.

bu müziğe armin ve oakenfold ile başladım. van dyk ile devam ettim. sonrasında bu psytrance denilen mucizeyi keşfettim. astral projection'la tanıştım, trust in trance bana göre en iyi trance albümüdür, bunu da söyleyeyim.

sonrasında aeon pulse, astrix, logica gibi adamları dinledim. şu anda blue tente - in search of sunrise (myk bee remix) dinliyorum. tekrar armin dinliyormuşum gibi hissettim.

özel: trance sağlam, vazgeçmeyin. dinleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

beyler bu aralar en çok psy trance dinliyorum. inanılmaz birşeymiş.

bu müziğe armin ve oakenfold ile başladım. van dyk ile devam ettim. sonrasında bu psytrance denilen mucizeyi keşfettim. astral projection'la tanıştım, trust in trance bana göre en iyi trance albümüdür, bunu da söyleyeyim.

sonrasında aeon pulse, astrix, logica gibi adamları dinledim. şu anda blue tente - in search of sunrise (myk bee remix) dinliyorum. tekrar armin dinliyormuşum gibi hissettim.

""bu müziğe armin ve oakenfold ile başladım.""
    Oakenfold u çok geç dinlemeye başlamışsın..
    Psy trance dinler ve yine armin pvd markus gibi adamlara dönersin emin ol..Bende dahil birçok kişinin geçtiği sonu dediğim gibi olan bir yol...
    Ama hoşuna giden psy trance parçalarını istesende unutamazsın..Helede etkileyici ve içten melodilere sahipse...YANILIYORMUYUM...

Not: Psy trance dinler ve yine armin pvd markus gibi adamlara dönersin emin ol..Bende dahil birçok kişinin geçtiği sonu dediğim gibi olan bir yol..
    Nedenini merak ediyorsan PM at ikna edici olacağını düşündüğüm bir cevabım var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

beyler bu aralar en çok psy trance dinliyorum. inanılmaz birşeymiş.

""bu müziğe armin ve oakenfold ile başladım.""
    Oakenfold u çok geç dinlemeye başlamışsın..
    Psy trance dinler ve yine armin pvd markus gibi adamlara dönersin emin ol..Bende dahil birçok kişinin geçtiği sonu dediğim gibi olan bir yol...
    Ama hoşuna giden psy trance parçalarını istesende unutamazsın..Helede etkileyici ve içten melodilere sahipse...YANILIYORMUYUM...

Not: Psy trance dinler ve yine armin pvd markus gibi adamlara dönersin emin ol..Bende dahil birçok kişinin geçtiği sonu dediğim gibi olan bir yol..
    Nedenini merak ediyorsan PM at ikna edici olacağını düşündüğüm bir cevabım var...

• Ve mutlu son

• otobüsü kim kaldırıyo beyler
  • quote:

otobüsü kim kaldırıyo beyler

Hepinizi Güzel Şehrimize bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

quote:

geliriz ya :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

quote:

quote:

Hadi bakalım..
    Bu arada..PVD "" yazarken az daha pçt yazacaktım" Paul Van Dyk- 1LIVE ROCKER - 23.01.2011 seti dinleyiciler ile buluşuyor..
    http://vonyc.blogspot.com/2011/01/paul-van-dyk-1live-rocker-23012011.html

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi bakalım..
    Bu arada..PVD "" yazarken az daha pçt yazacaktım" Paul Van Dyk- 1LIVE ROCKER - 23.01.2011 seti dinleyiciler ile buluşuyor..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi bakalım..

Canercim ne oldu da kafan karıştı...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.